View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #32626
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,338
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    13,685
    Thanked in
    5,182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by filip__pg View Post
    Kako nezvanično saznajemo čelni ljudi crno-bijelih ozbiljno razmišljaju o tome da u svoje redove vrate Simona Vukčevića i Andriju Delibašića.

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/dva-c...avaju-partizan
    Milo bi mi bilo zbog Simona, u kakvoj god formi bio klasa je za sve tamo u Partizan

  2. #32627
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igra li ovaj V.Boljevic na sredini terena?
    A onaj mali Boljevic jel on dao 3 gola na poslednjoj utakmici ,dje ce on na ljeto ?
    Uglavnom Boljevici razbijaju

  3. #32628
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Jeste, obojica iz Zetine škole

    Mali Aco Boljević ide u PSV. Jedino se ne zna oće li na ljeto ili u decembru pošto tek tad postaje punoljetan a pravila UEFA i FIFA su rigorozna po pitanju maloljetnih fudbalera.
    Dick Laurent is dead!

  4. #32629
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledam ovog Nebojsu Kosovica, ovaj momak pod hitno treba da iz Vojvodine ide u inostranstvo. Bundesliga, Eredivisie ili portugalska Primera, to bi mu bile najbolje destinacije.
    Deserve's got nothing to do with it.

  5. #32630
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ja ne vidim tu ništa čudno. On je godište '93, bio član te čuvene omladinske reprezentacije, nije zaigravao za Dinamo Dresden a teško ga je zvati pored onih koji standardno igraju u svojim klubovima. Povremeno igra za primaveru Juventusa kao stariji tj "fuori quota". rekao je bio da se jednom nije mogao odazvati zbog povrede i da se nada novom pozivu. Treba naglasiti da je ovo puno kvalitetnija reprezentacija nego ona u kojima su bili pozivana neka đeca gastarbajtera zbog male baze. Čak na spisku nema mjesta ni za Kaluđerovića, Hočka, Ćukovića, Lagatora itd, a to su sve standardni igrači u svojim klubovima. Jedino je ovaj Bakrač dosta diskutabilan jer igra za drugi tim Siona koji je u trećoj ligi Švajcarske a godište je '92. Vjerovatno računaju da će u prvi tim brzih dana.
    Da, ali Juve je Juve .Da nema kvalitet ne bi ga takav velikan dovodio u svoje redove, to budi siguran. Da budem objektivan, ja ne ocekujem da ce on zaigrat za seniore Juventusa, ali ako upadne u bilo koji tim iz Serije A bice odlicno. A znamo iz kakvih klubova i liga su nam igrali i sami A reprezentativci, sto je i normalno s obzirom na malu bazu.
    Bakrac se meni dopada kao igrac, ali sam pomalo razocaran sto jos nije dospio u prvi tim Siona. Neka od njega, Vujacica i Alica izadje jedan doista kvalitetan stoper za A selekciju i puna kapa.

  6. #32631
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Gledam ovog Nebojsu Kosovica, ovaj momak pod hitno treba da iz Vojvodine ide u inostranstvo. Bundesliga, Eredivisie ili portugalska Primera, to bi mu bile najbolje destinacije.
    Samo da ga ne ureknemo, ali on bi mogao da bude igrac koji nam je falio konstantno od osnivanja reprezentacije. A ne skodi da ostane jos barem sezonu dvije u Vojvodini, pa ako se tamo dokaze bez problema ce naci dobar angazman s obzirom da igraci Vojvodine posljednjih godina prave transfere u bolje klubove od igraca Partizana i Zvezde. Recimo Meleg - Ajaks, Stevanovic - Sevilja, Medojevic - Volfsburg a jos ranije Kacar, Tadic, Brkic, Krasic...

  7. #32632
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskreno, ovog momka sto prije treba zvati u A reprezentaciju. Ne odmah protiv Ukrajine, ali tamo posle ljeta svakako da. Pogotovo ako bude neke prijateljske u avgustu.

    Mislim da bi se u nekom Portu ili Benfiki uklopio savrsheno. Taman da naslijedi Nemanju Matica kad ovaj odleprsa u neki veci klub, sto ce biti brzo.

    Svi smo bili pozitivno iznenadjeni Krkoticem, a ovaj momak igra otprilike na istom nivou i u klubu iste jacine, a mladji je citavih 8 godina.
    Deserve's got nothing to do with it.

  8. #32633
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Po meni, valjalo bi da Kosović odigra još makar jednu sezonu u Vojvodini ali obavezno da bude standardan. Vignjević je pametno radio s njim jer ga nije forsirao preko mjere. Stavi ga od početka, pa sljedeću odmori, pa narednu uđe sa klupe, pa opet dvije od početka... Treba mu još jedna sezona kontinuiteta đe će bit nezamjenjiv u timu i onda lagano inostranstvo, ukoliko sve bude išlo po planu a svi preduslovi su tu jer pored talenta ima i kućno vaspitanje. Ko hoće da ga gleda danas, ako bude u timu, ima na Arenasport1 meč protiv Zvezde u 17 sati. Prije toga valja viđet u 15:30 Fudbal plus na Atlasu
    Dick Laurent is dead!

  9. #32634
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    andrija Delibasic @ delibasic240435m
    Na moju veliku zalost moracu da demantujem vest koja danima kruzi u vezi mog povratka u Partizan.Pozdrav svima
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #32635
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidim nema Hasana Pepica nidje u ovim gore postavljenim spiskovima, zna li ko nesto sto se desilo s njim...
    Znam da je bio presao u Juventus na jednu godinu...

  11. #32636
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Mijuško Bojović (24) novi je fudbaler belgijskog Beverena.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #32637
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,731
    Thanks Thanks Given 
    9,154
    Thanks Thanks Received 
    6,612
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    je li beveren makar prva liga

  13. #32638
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Prva liga 13 zavrsili sezonu.

  14. #32639
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    znalise oceli Vukan Savicevic opet igrati za Crnogorsku reprezentaciju...? Od njega se nista ne cuje vise........Hvala vam na odgovor:tan:

  15. #32640
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako spasiše Božovići Rusiju.

    Onaj retard koji namiguje na himnu ispao s Mordovijom, Grof u baraž za opstanak.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  16. #32641
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Po meni, valjalo bi da Kosović odigra još makar jednu sezonu u Vojvodini ali obavezno da bude standardan. Vignjević je pametno radio s njim jer ga nije forsirao preko mjere. Stavi ga od početka, pa sljedeću odmori, pa narednu uđe sa klupe, pa opet dvije od početka... Treba mu još jedna sezona kontinuiteta đe će bit nezamjenjiv u timu i onda lagano inostranstvo, ukoliko sve bude išlo po planu a svi preduslovi su tu jer pored talenta ima i kućno vaspitanje. Ko hoće da ga gleda danas, ako bude u timu, ima na Arenasport1 meč protiv Zvezde u 17 sati. Prije toga valja viđet u 15:30 Fudbal plus na Atlasu
    Istina, istina. Samo je tu mnogo bitan i dobar kondicioni trener i rad sa njim, ja se toga najvise bojim u ovim regionalnim ligama, pa zavrgnem ka' sivonja odmah nedje dalje da se ide.
    Deserve's got nothing to do with it.

  17. #32642
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Damjanovic danas dao gol.

    Od 8:00


  18. #32643
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Nesto gledam, ne znam jel mi promaklo ali na prvom treningu nigdje ne vidjeh Vucinica, a ako se zna da mu se prvenstvo evo ima dvije nedelje zavrsilo interesuje me dje je gospodin, a Jovetic je vec tu.Mogu misliti u kakvoj ce formu onaj neradnik od naseg kapitena da dodje, samo se nadam da ce odigrati kako valja, a i plasim se za formu ostalih jer su svuda lige skoro zavrsene...


    I da prosto mi je nejasno kako ovaj junski termin ne maknu za reprezentacije i ubace ga negdje drugo, jer svakoj reprezentaciji dodju igraci koji su vec uveliko na odmore otisli/....

  19. #32644
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrijeme je da Basa predje u bolji klub, Lil ove godine nije obezbijedio ni Ligu Evrope.

  20. #32645
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Aoo kako ih zajeba Nica, presmijesno. Basa ima 30. godina, puni 31. u decembar, nece on nidje prelazit.

  21. #32646
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by filip__pg View Post
    Vrijeme je da Basa predje u bolji klub, Lil ove godine nije obezbijedio ni Ligu Evrope.
    Dje ga nece Juventus ugrabit da se napravi kolonija ako jos Joveta dodje.A jeftiniji bi im bio nego ove neke mete sto imaju u vidu trenutno.Kakva bi to beton odbrana bila Basa-Barzagli-Chielini.

  22. #32647
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Aoo kako ih zajeba Nica, presmijesno. Basa ima 30. godina, puni 31. u decembar, nece on nidje prelazit.
    Ti kao da ima 35. Pa to su dobre godine za stopera, moze vrhunski da odigra jos 3-4 sezone.

  23. #32648
    Join Date
    May 2013
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Dje ga nece Juventus ugrabit da se napravi kolonija ako jos Joveta dodje.A jeftiniji bi im bio nego ove neke mete sto imaju u vidu trenutno.Kakva bi to beton odbrana bila Basa-Barzagli-Chielini.
    а ди ће отић Бонући онда? ех, ни о чему не размишљаш...

  24. #32649
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Görlitz View Post
    а ди ће отић Бонући онда? ех, ни о чему не размишљаш...
    Bonucci i Barzagli su odigrali najvise minuta u Juventusu prvenstveno jer nijesu imali dostojne zamjene, nijednom od njih ne bi skodilo da odmore tu i tamo koju utakmicu narocito u Barzine godine stoga naslo bi se mjesta i za njega.

  25. #32650
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,541
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Tuttosport krenuo s pričom da Mazzari dovodi Vučinića u Inter...
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

Page 1306 of 2251 FirstFirst ... 3068061206125612961302130313041305130613071308130913101316135614061806 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •