
Originally Posted by
funky^junkie
Zasluzuje u ovom trenutku jer je ovaj nikakav cijele sezone.
pa o tome i pricam, po eni treba da se gleda u kakvoj je ko formi a ne kako je ko igrao prije godinu dana. zato i sluzi siroki spisak reprezentativaca mada kod nas neko kad udje da bi ispao iz reprezentacije ne odlucuje forma i kvalitet trenutni da bi ispao iz nje mora da se dobro napije i to par puta malo je jednom ili da nema klub minimum 6 mjeseci do 6 mjeseci je tolerantno
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Bookmarks