View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #32576
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    čuh maloprije na radio da je verder zainteresovan za volkova, zna li ko što o tome?

    nađoh i stevanovu izjavu http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=716489
    Prema vestima iz Nemačke, Volkov bi mogao da postane novi fudbaler Verdera iz Bremena! Tu informaciju objavilo je nekoliko portala iz zemlje trostrukog svetskog prvaka, uz napomenu da skauti kluba sa Vezera dugo prate igre levog beka srpskog šampiona i reprezentativca Crne Gore. Nemci uveravaju kako Zeleni neće preduzimati konkretne korake sve dok ne bude poznato ko će u ulozi trenera naslediti legendarnog Tomasa Šafa (posle 14 godina napustio Verder), tek će se onda znati da li će Volkov zadužiti dres kluba čiji je član Aleksandar Ignjovski.
    Volkov je tokom prošle godine bio na spisku želja Štutgarta, Sent Etjena i Metalurga iz Donjecka, a njegova otkupna cena iznosi oko milion evra
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #32577
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovi Ukrajinci imaju bas visoko misljenje o sebi.

    - Shvatamo da nam je sad svaka utakmica kao posljednja. Gledali smo snimke sa njihovih utakmica da bi imali neku informaciju o protivniku. Crnogorci imaju svega dva igrača ekstra klase, ostali su na nižem nivou. Naša ekipa je izbalansirana na svim pozicijama i po kvalitetu se nalazi odmah iza Engleske u ovoj grupi – rekao je Fomenko za ukrajinske medije.

    Spisak igraca:

    golmani Andri Pjatov (Šahtjor), Rustam Kudžamov (Mariupol) i Makism Koval (Dinamo Kijev), u odbrani su Oleksandar Kučer, Vjačeslav Ševčuk, Jaroslav Rakitski (Šahtjor), Vitalij Mandžjuk, Artem Fedetski (Dnjepar), Jevgen Kačeridi (Dinamo Kijev), Bogdan Butko (Mariupol), Jevgen Selin (Dinamo Kijev), vezni red čine Anatolij Timošćuk (Bajern), Oleg Gusev, Andrij Jarmolenko, Denis Garmaš, Roman Bezus, Andrij Bogdanov (Dinamo Kijev), Ruslan Rotan, Jevgen Konopljanka, Sergej Kravčenko, Denis Olinjuk (Dnjepar), Taras Stepanenko, Dmitro Hrečiškin (Šahtjor), Mikola Morozjuk (Metalurg), Edmar (Metalist) i napadači Jevgen Seleznjov, Roman Zozulija (Dnjipro), Marko Dević (Šahtjor), Vladimir Homenjuk (Arsenal Kijev)

  3. #32578
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Nije rekao da je u Kijev igrao samo jedan od te dvojice i da nam nisu prnuli na svoj teren. Budala neka
    neka ga taman ovako, ne valjaju ni ta dvojica, nema veze pljako

  4. #32579
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,750
    Thanks Thanks Given 
    9,169
    Thanks Thanks Received 
    6,619
    Thanked in
    2,595 Posts

    Default

    ovaj njihov tim je raspad jedan nevidjeni i imam osjecaj a ja sam rijetko kad optimistican kad je nasa reprezentacija u pitanju (nisam ni precrn doduse) da cemo da ih razguzimo.
    cak se smijem zaklet da cemo i hedikepom doc tu 2:0, 3:0

  5. #32580
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo nemojte pocinjat sa prognozama o ubjedljivoj pobjedi i sve ce bit u redu
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  6. #32581
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Neka neka...taman ce da ih nabrije ovakvim izjavama da svi ovi sto su nizi nivo (savic, basa, damjan...) odigraju kao protiv engleza pa da ovi njegovi izbalansirani odu kuci pognutih noseva.

  7. #32582
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Ja igram 2 radi malera.

  8. #32583
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se iskreno bojim reprize Bugarske. Navijacki cu reci da dobijamo, ali realan rezultat je nekih 1:1.
    Deserve's got nothing to do with it.

  9. #32584
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Samo neka Ukrajinci nastave sa ovakvim izjavama, samo od nasih igraca da ne bude nametljivih izjava nego neka spuste loptu na zemlju...

    U svakom slucaju Ukrajincima gori pod nogama a ne nama....

    Bice oni na velikom pritiski htijli da priznaju ili ne...

  10. #32585
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam neki osjecaj da ce navijaci da poklone tri boda Ukrajincima

  11. #32586
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    nesmijemo njih ponizavati....u englesku vodili su do 90 minute 1:0 i primili taj gol na sami kraj a poljake dobili u goste 3:1 ... igrajau vani bolje nego kod kuce....ja bi preporucio da pocinjemo zestoko da se branimo na centar igraliste a ne u sesnastercu i onda idemo u napad....ihaaa

  12. #32587
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    imam neki osjecaj da ce navijaci da poklone tri boda Ukrajincima
    Prije no iko.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  13. #32588
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,616
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Pa ako vođe budu podržavale bačanje petardi ka onomad ništa nije isključeno.

  14. #32589
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Ne daj boze. A imamo zuti karton od uefe i ne smijemo se zebavat.
    Apel svima sto ce bit na stadion, reagujte na eventualne ispade neke budale i sprijecimo to sto mozemo.

  15. #32590
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    S obzirom da se zna koliko nam je ova utakmica bitna i uz to da vec imamo zuti od uefe, valjalo bi pojacano pretresat na ulaz a ne ka na utakmice do sada, moga sam unijet uzi i set kasikara.

  16. #32591
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,616
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    A lako je reć spriječi. Svi viču mičite tog idiota a centar pozdravlja.
    A što se tiče obezbeđenja i pretresa to je na toliko zavidnom nivou da Dejo treba ugovor potpisat da oni plaćaju kazne ako se što desi, pa će sve bit čisto.

  17. #32592
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Ja se iskreno bojim reprize Bugarske. Navijacki cu reci da dobijamo, ali realan rezultat je nekih 1:1.
    Realno je da ih dobijemo pa makar 1:0. Nadigrali smo ih u prvoj utakmici ne vidim zasto nebi mogli i sad.

    Bugarska je bila druga prica. Tada je atmosfera u timu bila drugacija(mnogo losija nego danas), pocele su one price o Cicu i ostalo.
    Last edited by filip__pg; 24-05-13 at 13:47.

  18. #32593
    Join Date
    May 2013
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    да, само што морамо бити свјесни чињенице да је, за разлику од прве, ова утакмица за Украјину бити или не бити. такође, колико год су мислили ''лако ћемо с њима'' у Кијеву, знају да им за Подгорицу треба један итекако озбиљан меч, уколико желе да се врате с позитивним резултатом. свега овога је, наравно, свјестан и Бранко Брновић, тако да не сумњам у квалитетну поставку игре са његове стране. више пута је показао да није неко ко попуњава празнину док не дође ''велико име'', већ човјек који до танчина познаје тим са којим радим и зна какве су његове могућности у свакој ситуацији

    једина главобоља је тај Конопљанка. ми располажемо са играча који могу бити силни на бековским позицијама. то су Стефан Савић и Владимир Волков. међутим, помјерањем Савића десно отвара се проблем другог штопера. негдје раније сам написао да би можда требало пружити шансу Блажу Игумановићу, иако му то можда није природна позиција. ако не шта друго, одираће срцем и погинути на терену, а то је оно што нам треба 7. јуна

    мислим да је он боље рјешење него Кецојевић, али и даље не схватам шта треба да уради Томашевић да би добио шансу

  19. #32594
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,270
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by filip__pg View Post
    Realno je da ih dobijemo pa makar 1:0. Nadigrali smo ih u prvoj utakmici ne vidim zasto nebi mogli i sad.

    Bugarska je bila druga prica. Tada je atmosfera u timu bila drugacija(mnogo losija nego danas), pocele su one price o Cicu i ostalo.
    Ukrajina igra bolje u goste nego kuci i to dosta

  20. #32595
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Maksimalan respekt prema protivniku! Jer nas je to i dovelo do ovoga đe smo sad na tabeli.

    Hoće li se te polomljene stolice zamijeniti do meča sa Ukrajinom?


  21. #32596
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stolice mozda i oce ali ponasanje pojedinih ljudi bojim se da nece. Mislim da UEFA jedva ceka da napravimo jos jedan incident pa da na uzmu par bodova, taman koliko bi Englezima bilo dovoljno da budu prvi.

  22. #32597
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Görlitz View Post
    мислим да је он боље рјешење него Кецојевић, али и даље не схватам шта треба да уради Томашевић да би добио шансу
    Tomasevic je meni se cini povrijedjen dosao u partizan ove zime i nijednu utakmicu odigrao nije a jos je prije te povrede bio povrijedjen na duzi period.Bojovic je bolji igrac i od Kecojevica i Tomasevica zajedno, igra u bolju ligu,u svom timu je zamjenik kapitena i juce je dobio novi i bolji ugovor pa opet ni rijeci o pozivu za njega.

  23. #32598
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    U drugoj, najvjerovatnije i posljednjoj sezoni u dresu Hajduka, Vuković se izgradio u lidera tima i ljubimca „Torcide”. Jedanaest golova i 10 asistencija u prvenstvu, po čemu je najbolji u Hajduku, ne govore na pravi način o toj vezi sa navijačima.
    mislim da Giga zasluze prije Beciraja da bude u reprezentaciji
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #32599
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    imam neki osjecaj da ce navijaci da poklone tri boda Ukrajincima

    ne daj boze.....

  25. #32600
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    U drugoj, najvjerovatnije i posljednjoj sezoni u dresu Hajduka, Vuković se izgradio u lidera tima i ljubimca „Torcide”. Jedanaest golova i 10 asistencija u prvenstvu, po čemu je najbolji u Hajduku, ne govore na pravi način o toj vezi sa navijačima.
    mislim da Giga zasluze prije Beciraja da bude u reprezentaciji
    Zasluzuje u ovom trenutku jer je ovaj nikakav cijele sezone.

Page 1304 of 2251 FirstFirst ... 3048041204125412941300130113021303130413051306130713081314135414041804 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •