Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix
Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix
što ima lažova na ovoj temi...
She is only here to annoy herself!
poprilicno dokazanih...
Svi smo mi lazovi. Standardno....:beer:
Послато са ALCATEL ONE TOUCH 997 користећи Тапаток 2
Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix
Bogme osjeti se na novčanik na rezervoar od 55l kada je plin 80 centi i 70 centi...
Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy Note 2 x2
Gas na Euro Petrol - samo 65 centi.
TAKUMI
Da je 0 pa bi bilo skupo. Smece od goriva, a sigurno im je takav i gas. Nemojte kod njih da sipate
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Prije sam gledao kamion sa ininim logom koji doliva gas, a prije par dana neki sa nekim snj logom, mozda je nikakav pa i cijenu spustili...
Gas je OK na EP. Za druga goriva ne znam.
TAKUMI
Vuk petrol kod Kotora 0,68EURA.
Euro petrol u blok je prodat,sad je vlasnik neko drugi,a ona druga pumpa na zabjelo je ostala u vlasnistvu euro petrola
Kakav je ovaj QMAX 100 na Petrol pumpu kod autobuske? Iskustva?
Qmax 95 je ok. Stalno to gorivo koristim i nidje drugo ne sipam. I testovi su pokazali da je najbolje gorivo kod njih.
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Pa i ja isto tamo sipam QMAX 95, no ne znam kakav je QMAX 100. Smijem li ga sipat u 307 2.0 i ? Ovaj na pumpu veli da to nije onaj 98 no navodno josh jache od toga.. Any suggestions ?
Metni slobodno.
TAKUMI
Europetrol je prije 15-ak dana sklopio ugovor sa novim dobavljacem i svi derivati im stizu cistjernama iz italije.
Meni se osjetno smanjila potrosnja dizela. Prelazim veliku kilometrazu i stalno pratim potrosnju tako da ne pricam napamet...
Gorivo sipam stalno na europetrol pumpi na ulazu u danilovgrad i ljudi koji tamo rade mi kazu da im je skoro dupliran promet i da su svi zadovoljni sa novim gorivom.
There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)
Bookmarks