View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 82 of 104 FirstFirst ... 327278798081828384858692 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #2026
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    Uz periodičn pljuskove od naslona stolica i sličnog mobilijara?
    Neka Bole da te zamolim, ovo što sam ja vidio na TV pored seljačina iz uprave Čelika bjehu ''normalni'' navijači Budćnosti koji lome svoj stadion.
    @Zaradona tuga bre, kako ova naša liga, svake godine sve više i više tone.
    Pricam za ljude na zapadu druze

  2. #2027
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    @ Bole

    Nije to "moja" uprava, i imao sam neizreciv bol u penisu ko ce nocas da pobijedi, ali je smijesno sta se radilo.

    Posle kotrljanja kamenja na navijace, sad se kotrljaju stolice na lozu.

    Gradska djeca, taman i da su ih povadili.
    Slazem se.

  3. #2028
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    @ Bole

    Nije to "moja" uprava, i imao sam neizreciv bol u penisu ko ce nocas da pobijedi, ali je smijesno sta se radilo.

    Posle kotrljanja kamenja na navijace, sad se kotrljaju stolice na lozu.

    Gradska djeca, taman i da su ih povadili.
    Opet ti?To je bila odbrana na ono sto je radio radulovic i njegova mafija.

  4. #2029
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Normalni, veli, ljudi na zapad.. Bez stolica i kisobrana.
    Slazem se.

  5. #2030
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Ranya Style, e kuku nama kakvo finale Kupa, bruka i sramota..


    Inace sto se tripuje ovaj trener Buducnosti, u smislu da imaju jos pola sata sa Lovcenom da se igra, kakav bolid....

  6. #2031
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja bih utulio seniorski ligaski fudbal u CG. Ostavio bih ove mladje kategorije, da se igraju i da se talentovani igraci usmjeravaju ka ozbiljnijim ligama kako bi imali bazu za reprezentativni fudbal. Ja prosto, iz godine u godinu, ne mogu da se nacudim entuzijazmu ljudi koji prate klubove ove ljige i smrada od lige. Nevjerovatno.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  7. #2032
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa ljudi moji, gledam 50 minuta najveci smor od utakmice i onda propustim najzanmljivija desavanja...
    Para vrti dje burgija neće.

  8. #2033
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onako da se ponasaju ljudi koji vode jedan klub,bas prizor i sram.. Uvijek sam govorio da je Dabanovic.najgori sudija ali se gura non stop e sad zasto ne znam,crveni karton tj drugi zuti dati na onakav nacin u finale po meni nerealno skroz,onda onamo kad je ponistio penal da onaj prekid prodje bez crvenih dje se par igraca zalijece da ga udari i ispljuju ga bas nejasno, a to jesmo li zasluzeno dobili,jesmo, jer smo duplo bolji bili i po sansama i igracki ovako..

    Nadam se da ce Bubanja dati ostavku i vratiti se posle 2 mjeseca

  9. #2034
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Onako da se ponasaju ljudi koji vode jedan klub,bas prizor i sram.. Uvijek sam govorio da je Dabanovic.najgori sudija ali se gura non stop e sad zasto ne znam,crveni karton tj drugi zuti dati na onakav nacin u finale po meni nerealno skroz,onda onamo kad je ponistio penal da onaj prekid prodje bez crvenih dje se par igraca zalijece da ga udari i ispljuju ga bas nejasno, a to jesmo li zasluzeno dobili,jesmo, jer smo duplo bolji bili i po sansama i igracki ovako..

    Nadam se da ce Bubanja dati ostavku i vratiti se posle 2 mjeseca
    Bio je cisti drugi zuti sto vam je
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #2035
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Onako da se ponasaju ljudi koji vode jedan klub,bas prizor i sram.. Uvijek sam govorio da je Dabanovic.najgori sudija ali se gura non stop e sad zasto ne znam,crveni karton tj drugi zuti dati na onakav nacin u finale po meni nerealno skroz,onda onamo kad je ponistio penal da onaj prekid prodje bez crvenih dje se par igraca zalijece da ga udari i ispljuju ga bas nejasno, a to jesmo li zasluzeno dobili,jesmo, jer smo duplo bolji bili i po sansama i igracki ovako..

    Nadam se da ce Bubanja dati ostavku i vratiti se posle 2 mjeseca
    Mislis dva sata

    Nije mi jasno sto onaj Kaludjerovic nije sudio,on je sasvim ok sudija.....

    A sto se tice drugog zutot po pravilima ono je karton, al se nekad ne daje pogotovo kad igrac ima vec jedan zuti....

  11. #2036
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kuku moze li ono bit istina sto ze desavalo nocas, coek oce da sahrani sudiju onamo i bez zutog prolazi xaxaxax sto bi bilo dje drugo za suspenziju 20 meceva bilo, sou , ukinut ligu obavezno ..
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  12. #2037
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Kuku moze li ono bit istina sto ze desavalo nocas, coek oce da sahrani sudiju onamo i bez zutog prolazi xaxaxax sto bi bilo dje drugo za suspenziju 20 meceva bilo, sou , ukinut ligu obavezno ..
    Dobro si pogodio topic...hahaha

  13. #2038
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,469
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    cvrce mi jaja i za jedne i za druge..sve su to ista go*na!!!!

  14. #2039
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,251
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Samo cu reci beton liga...

  15. #2040
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    Dobro si pogodio topic...hahaha
    jedva
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  16. #2041
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Varvari jesu li igraci sa vama proslavili KUP? HAHAHHAHAHA
    Onakvu ispalu svojih ultrasa jos ne vidjeh, uzese pehar i odose u svlacionicu! HAHAHAHAHAHAHAH

    A sto se tice crnogorskog fudbala, jadna nam majka.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  17. #2042
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Sve je ovo pogrešno. Sve ovo noćas je bilo pogrešno.

    Kakav krah svega.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  18. #2043
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    I vele odlicna je liga napreduje se.E ako se metra pomjerilo od 2006 ne maka se.Odgledah ovaj cirkus od atmosfere revolverase u lozu jade na teren.Sve u svemu jedna farsa obicna.

  19. #2044
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Varvari jesu li igraci sa vama proslavili KUP? HAHAHHAHAHA
    Onakvu ispalu svojih ultrasa jos ne vidjeh, uzese pehar i odose u svlacionicu! HAHAHAHAHAHAHAH
    Ne viđeh dodjelu jer mi se poslije svega ništa nakon utakmice nije gledalo, ali ako je to tačno onda svaka čast igračima. I zaslužili su ovaj trofej jer su bili bolji 11 na 11. Crveni karton? Hm, po pravilima se drugi žuti može svirati isto kao crveni Naniju na utakmici Man Utd - R. Madrid, ali, objektivno, niko živi ne bi ni pomislio da zamjeri da ga nije dodijelio. Tu se vide dobri od loših sudija, kao i onda kad sudija oprosti prvi jaki start na početku ne želeći da igru učini nervoznijom iako je žuti čist kao kuća. Za suđenje treba imati poseban osjećaj koji ovaj Dabanović očigledno nema. Prvi penal je, međutim, dosudio potpuno ispravno i nadam se da je sad jasno o čemu sam govorio ranije i što je zapravo neprirodan položaj ruke. Kod onog drugog koji je kasnije preinačen ne treba trošiti riječi. Što je on vidio onamo, i što ga je poslije naćeralo da promijeni odluku? Pa zatim ne daje crvene kartone igračima koji su bili u postavi već jednom sa klupe i treneru. Klasičan primjer pogubljenosti.
    A što više reći o "navijačima" počev od nepoštovanja himne? Koliko god da pomislim da su dotakli dno vidim da može gore (iako nakon sramnog vrijeđanja Joke Radičević zbilja ne može gore). Ponovo gađanje stolicama, bakljama. Dokle? Pa dok ova nesrećna država ne uđe u obračun sa ovim delikventima i dok se ne donese zakon nakon kojeg će svaki "navijač" dobro razmisliti prije nego što ponovi sličan poduhvat. Crvena lampica je morala biti upaljena onda kad je Budućnost više puta kažnjena od strane saveza igranjem bez prisustva publike. Morala je biti upaljena onda kad je isto učinila i UEFA jer podsjetiću da će naredni evropski meč Budućnost igrati bez prisustva publike. Morala je biti upaljena nakon košarkaške utakmice Budućnost - Partizan đe je i košarkaški klub morao plaćati ogromne novčane kazne. Morala je biti upaljena i nakon desetina hiljada eura koje je savez platio Uefi i Fifi. Morala je biti upaljena i u subotu, a ako su i to propustili evo im podsjetnik od večeras. Što još treba da se desi kako bi se država pokrenula? Možda da počnu reprezentaciji oduzimati bodove? Pa nijesmo mi Rim pa da imamo Romine i Laziove navijače-huligane koje zbog brojnosti ne možemo kontrolisati. Ovo je šaka jada i svaki izgrednik se lako može identifikovati.

    I da. Što reče V^Mne - Srećan nam Kup. Momci su ga i zaslužili.
    Last edited by amnesiac; 23-05-13 at 01:19.
    Dick Laurent is dead!

  20. #2045
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Mislim da su nocas navijaci najmanje krivi za ovaj incidient koliko ja saznah od mojih drugova koji su sigurno pouzdan izvor krivac se moze naci u grupi naoruzanih i isfrustriranih kretena koji su $edjeli u lozu.Upravo ti ljudi su poceli incident prijetili narodu prijetili celnicima Buducnosti a evo citam i Deju pa i fizicki se obracunali sa Budom.Pa na dodjelu napravili cirkus i proci ce nekaznjeni a publiku ce kaznit.

  21. #2046
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Na veliku zalost sve se cini da ce neko morat da plati glavom da bi se lampica upalila...

  22. #2047
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Malo ste presrali sa pricom kakva nam je liga. To i dijete od 3 godine zna da je nikakva ali mene boli k**** kad nemam bolje da gledam treba li ka vecina forumasa(cast izuzecima) da gledam Milan Junajted real itd. i da se tripujem da sam neki navijac a gradove i navijace istih sam vidio na slike samo? Sto se tice utakmice komicno eto toliko.


  23. #2048
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricko-dijete View Post
    Malo ste presrali sa pricom kakva nam je liga. To i dijete od 3 godine zna da je nikakva ali mene boli k**** kad nemam bolje da gledam treba li ka vecina forumasa(cast izuzecima) da gledam Milan Junajted real itd. i da se tripujem da sam neki navijac a gradove i navijace istih sam vidio na slike samo? Sto se tice utakmice komicno eto toliko.
    Kakav si ti navijac ako rasiris transparent preko citave trbine "pickice" upucen igracima tima za koji "navijas"?
    I to nije prvi put nocas.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. #2049
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Kakav si ti navijac ako rasiris transparent preko citave trbine "pickice" upucen igracima tima za koji "navijas"?
    I to nije prvi put nocas.
    ne navija za igrače nego za klub, za instituciju koja je mnogo veća i značajnija od pojedinaca kojima svako ima pravo zamjerit kad se ponašaju kao pretenciozni manekeni
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  25. #2050
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,647
    Thanks Thanks Given 
    677
    Thanks Thanks Received 
    694
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Da nije bilo onih scena sa tribina, klasična dosada.
    Ali onaj autogol Čelika pri samom kraju meča ( šteta što je bio ofsajd ), axa xa xa xaxaxaxxaxa.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

Page 82 of 104 FirstFirst ... 327278798081828384858692 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •