Daju li ova goveda na RTCG SAT finale kupa???
Савез је одлучио да казни Варваре неодласком ни на једно гостовање до даљњег...
Идемо Варвари! Има да зајебано грми данас!
Намјерно Другачији...
Daju li ova goveda na RTCG SAT finale kupa???
Osam autobisa FAP Mašina krenulo za Podgoricu. Biće gusto noćas![]()
Не'рно болсесни!
Bice 400 fapa i malo vise varvara i nikog vise na stadion
Podgorica Podgoricanima!
bit cu i ja!
![]()
Ladno varvarima skinuli stolice samo sa centralnog sektora xaxa ka da ne mogu poc 5 metara u stranu i slomit stolicu i gadzat ako oce![]()
AJMO CRNA GORO !!!
E pa sve im jeb.em retardi iz televizije sto daju oni ovome narodu sa strane da gledaju ako ne daju kup Crne Gore.Pih izgoreli!
Koji debili ovo pjevaju za vrijeme himne, varvari il fap?
AJMO CRNA GORO !!!
bas extra, sada ce mo da slusamo malo muziku pa od 23 sata ide snimak...
Mater im aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne vjerujem ovo.Denxho ako te zanima radio prenos daju na radio crna gora na stream preko njihovog sajta.
Varvari jer Fapovci jos usli nisu.Kakvi su to debili ne mogu pustiti ni himna da prodje..;.
uu nocas je to? ima li karata da se kupi, ispratio bih drugo poluvrijeme.... ovamo na fb gledam neko ****** od najave i pise 25.05 finale
Besplatan ulaz. Penal za Podgoricane
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
a kakav im je radio prenos, kakve emocije jaoooo kao da je 5 kazastanska liga a ne finale kupa
Prelos sut po meni. Inace, ni tv snimak nije puno bolji
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Je li moguce da pjevaju za vrijeme himne.. O.o
Nikakav sut.
Slazem se.
Kakav teren. Kakav antifudbal.
Slazem se.
Sve sami cetnici:lolblue:
makse, jedva izvukoh živu glavu iz bg'a. hostel tj sobu sam dijelio sa grobarima iz cg... :lolblue::lolblue:
Ovaj Agovic tacno priziva baklje
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks