Dok sam pratio Zetu jedno vrijeme. Ovaj Boljević mi je uvijek bio među boljim igračima..Toliko je nekako stabilan,dosta trči,pravovremeno ide na loptu,dosta se nudi.Ima dobar pregled igre..A o šutu iz igre,nemam što komentarisat'..Ne znam..Gledaju iz saveza vjerovatno,prate sigurno kako igra čoek..Ništa bolji od njega nije Krkotić,odma da se razumijemo..Nadam se da će još napredovat' i dobit' poziv..Fali nam takvih igrača,kao Boljević.Zna' da sačuva loptu,zna da odigra' tečan i precizan pas..



Reply With Quote



Bookmarks