Quote Originally Posted by simm View Post
@Moracikus, sto ti mislis o ovome:
Generalno tako ne razmisljam. Gledam pozitivno i ne dozvoljavam da me negativnost povede u pravcu razmisljanja ozi crnogorke.
Osjecam se domacim i tamo i ovdje, i svi bi se gasterbajteri ovoga svijeta tako osjecali kad bi gledali na zivot kroz pozitivne stvari.
Negativnosti, koje inache u znatno manjem obimu srijecemo, nikada ne stavljam u prvi plan.
I stvarno mi nije jasna ta filozofija 'stranac ovdje stranac tamo'.
Vishe mi lezi: domacin ovdje, domacin tamo