Sa svim mogucim tehnikalijma i internetom vise nije ako strasno sto sam daleko od kuce. CG mi ne nedostaje uopste, samo ljudi, da su oni sa mnom nikad se ne bih vracao. U NY mi je bilo sjaaaaajno, ostao bih tamo sad sam u Zagrebu vec 2 mjeseca, 19-og dolazim u Pg opet na ljeto u Njemacku idem...nije strasno, ja obozavam putovanja a navikao sam se nekako da sa svojima komuniciram preko ajfona i gluposti po citav dan