View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 56 of 104 FirstFirst ... 64652535455565758596066 ... LastLast
Results 1,376 to 1,400 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #1376
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisu navijaci nista, nego je jedan igrac celika pljuvao navijace na zapadnoj tribini, gestikulirao na jedan krajnje 'korektan' nacin, vrijedjao. Nije potrebno imenovati ga.
    O namjestanju ne znam, niti cuh. Po vidjenom na terenu ne bih rekao.

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  2. #1377
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakva crna namjestaljka, 8 zutih podijeljeno i jedan direktan crveni karton, sto odslikava kako su grubi startovi bili...
    a prije tekme na kladionicama padala je kvota na celik...
    AJMO CRNA GORO !!!

  3. #1378
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo i slike sa meca
    http://www.facebook.com/media/set/?s...1134265&type=1
    zaista praznik fudbala, jedini mec u nasoj ligi koji moze da napuni stadion do poslednjeg mjesta
    AJMO CRNA GORO !!!

  4. #1379
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Sa zapada se skandiralo - cigani, cigani...
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  5. #1380
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    evo i slike sa meca
    http://www.facebook.com/media/set/?s...1134265&type=1
    zaista praznik fudbala, jedini mec u nasoj ligi koji moze da napuni stadion do poslednjeg mjesta
    a vala strasno tesko napuniti ono
    Podgorica Podgoricanima!

  6. #1381
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Kako je ovo lijepo vidjeti.

    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...59400233_n.jpg

    A i istok isto pun.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #1382
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    a vala strasno tesko napuniti ono
    Zašto neki drugi klubovi en napune svoj stadion, pa i one presmiješne kao Mogren od 1k mjesta ?
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  8. #1383
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam to cuo posto sam bio na istok, ali pretpostavljam da su to skandirali igracima celika, pogotovo posle gola sutjeske kad su igraci celika poceli krvnicki da ulijecu i namjerno lome igrace sutjeske...
    pogotovo onaj start dubljevica kad je sudija nesretni dao prednost prvo, a kad je vidio da se igrac sutjeske ne pomjera onda zaustavio igru i dao crveni karton
    AJMO CRNA GORO !!!

  9. #1384
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    a vala strasno tesko napuniti ono
    podsjeti me koji je to mec domace lige u poslednih nekoliko godina imao 7,8 iljada gledalaca ?
    AJMO CRNA GORO !!!

  10. #1385
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Da, koliko god novine da pišu da je 6k, ono kad se napuni je između 7 i 8k.

    Ljudi su se unervozili, počeli da igraju grublje..nije to povod da se skandira Nikšićanima da su cigani. Čitao sam par statusa igrača, momci ne vjeruju šta su doživjeli.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  11. #1386
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,744
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    kad bi se moga nekako završit taj stadion, al bez atletske staze
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  12. #1387
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Juce je 80-90% stadiona navijalo za Sutjesku. Igraci Celika su propisno izvizdani sa Zapada. Zasluzeno!!!
    Ko je upucen malo bolje zna da dojucerasnjim saigracima nijesu htjeli da pruze ruku nakon prosle utakmice.
    Svi forsiraju neku ljubav i prijateljstvo izmedju Celika i Sutjeske, a toga je sve manje, ja da vam kazem. Prvo na terenu pa onda na tribinama. Eto im ga tamo Ranko, neka se qrce sa njim i neka im placa sendvice.
    Grad je vazda bio plavo-bijeli i vazda ce biti, ovi drugoligasi su bili simpaticni dok nijesu poceli da budu istripovana placenicka horda.

  13. #1388
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ne želim da odgovorim na ovo, jer se vidi koliko ne znaš.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  14. #1389
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    grbalj razvalio mladost ali sudija vidio neki penal koji je komplet igraca i uprave mladosti koji su bili na tribinama propratili grohotom smijeha i zajebancije
    momak sa brojem 9 u grblju je najgori napadac u ligi sa najgorim napadacima
    stadion je najbolji ubjedljivo na koji sam isao ove sezone a bio sam lise rudara i jedinstva na svakom
    japanac lijevi bek u mladosti odlican igrac (za nase prilike)
    Majko rođena, ko dade onome Ašćeriću da igra fudbal.
    Inače, i ja čuh od nekih bitnih ljudi juče na tribine posle 1-0 da je namješteno na X.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  15. #1390
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.cgsport.me/fk-celik-sudije-rezirale-mec/

    FK Čelik: SUDIJE REŽIRALE MEČ!

  16. #1391
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne znam sto je celik ufatio da se zali na sudije, sto jes jes igranje rukom je bilo i to je trebao da bude penal, ali prije toga je trebao da bude penal i za sutjesku kad je jovovic sruses u 16erac i bio cist penal...
    da ne pricamo o katastrofalnom prvom poluvremenu sudije kad nije htio jedan faul svirat sutjesci a ovamo na drugu stranu svaki i mali kontakt faul bio....
    AJMO CRNA GORO !!!

  17. #1392
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Kako li je lijepo viđet ovu sliku punih tribina... Svaka čast Nikšiću, stvarno



    E sad me interesuje Budućnost. Budući da je zahvaljujući savezu onemogućeno praćenje naše lige putem TV prenosa, zanima me primjećuje li se konačno pomak u igri? To pitam ove koji idu na utakmice. Znam da je Rajo Dragićević nakon jednog meča izjavio da uči momke da igraju kao njihovi protivnici u Antaliji i da prije svega igraju, a ne da vrše destrukciju igre protivnika. Ta mi se filozofija dopada jer se samo tako mogu stvarati i prodavati igrači. U našoj ligi se to inače ne praktikuje već je na snazi filozofija tipa "učini sve za tri boda". To i može proći, ali nevolja je kad zbog takve igre nema interesenata za igrače pa zbog toga kasa ostaje prazna, počnu štrajkovi i na kraju se postavlja pitanje smisla svega toga. Nadam se da su ovih 9 golova iz 2 meča pokazatelj nekih novih vjetrova u FK Budućnost.

    P.S. Naravno, meč protiv Jedinstva ostaće misterija za sve jer nije bilo publike, a prenos bi bio prećerivanje. Je li tako, ljudi iz saveza?
    Last edited by amnesiac; 21-03-13 at 23:36.
    Dick Laurent is dead!

  18. #1393
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Ja tek sad primijetih zbog kakvog "penala" se žale iz Čelika. Veli "igranje rukom". Pa, ljudi, toga samo u Crnoj Gori ima i bilo đe drugo ti koji se žale za onako nešto bi bili ismijani.
    Dick Laurent is dead!

  19. #1394
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,743
    Thanks Thanks Given 
    9,160
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Majko rođena, ko dade onome Ašćeriću da igra fudbal.
    Inače, i ja čuh od nekih bitnih ljudi juče na tribine posle 1-0 da je namješteno na X.
    nisam to znao, ne bih se onda nervirao jer ne mogu da snesem onakve penale
    onaj momak samo neka je zdravo

  20. #1395
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ja tek sad primijetih zbog kakvog "penala" se žale iz Čelika. Veli "igranje rukom". Pa, ljudi, toga samo u Crnoj Gori ima i bilo đe drugo ti koji se žale za onako nešto bi bili ismijani.
    A prije toga CISTI penal za Sutjesku nije sviran.
    Nego je Ranja malo pobrkao loncice.
    Slazem se.

  21. #1396
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Kako treba neki katanac na prvenstvo stavit
    http://www.vijesti.me/sport/racic-na...-clanak-119748

  22. #1397
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Gledah malo FK Budućnost protiv nekih drugoligaša iz Bosne/Hrvatske, nisam siguran odakle su. Igrali su prijateljsku na Stari Aerodrom u 15:00 danas.

    Izgubili 4:3, Nikač dva gola - odlična partija. Prvi gol klasično postavljanje noge na centaršut, drugi gol perfektna reakcija glavom. Kasnije je imao još jedan odličan šut u drugom poluvremenu, ali golman izvadio.

    Pored njega, Golubović isto odigrao odlično po desnom krilu. Fina partija i za njega.

    Onaj štoper Peković katastrofalan danas. Autogol, žuti karton, zamalo još jedan autogol, i kriv za njihov gol za 3:3, kad nije umio iz peterca loptu da ispuca.

  23. #1398
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Gledah malo FK Budućnost protiv nekih drugoligaša iz Bosne/Hrvatske, nisam siguran odakle su. Igrali su prijateljsku na Stari Aerodrom u 15:00 danas.

    Izgubili 4:3, Nikač dva gola - odlična partija. Prvi gol klasično postavljanje noge na centaršut, drugi gol perfektna reakcija glavom. Kasnije je imao još jedan odličan šut u drugom poluvremenu, ali golman izvadio.

    Pored njega, Golubović isto odigrao odlično po desnom krilu. Fina partija i za njega.

    Onaj štoper Peković katastrofalan danas. Autogol, žuti karton, zamalo još jedan autogol, i kriv za njihov gol za 3:3, kad nije umio iz peterca loptu da ispuca.
    Je li igrao Risto Radunovic danas? Valjda se oporavio vise...

  24. #1399
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kako treba neki katanac na prvenstvo stavit
    http://www.vijesti.me/sport/racic-na...-clanak-119748
    Što se radi... Krivokapić je najveća prskalica koju sam ja u životu gledao. Još dok je u Bokelj igrao, davno.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #1400
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ovo su profesionalci i koji treba da uzmu titulu?

Page 56 of 104 FirstFirst ... 64652535455565758596066 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •