204.neki digitalni fotoaparat sony 3.3 mpx,3xzoom....bez baterije i punjaca poklonjeno martin mcfly
Last edited by slavko; 10-02-13 at 15:36.
Poklanjam kavez za papagaja
goozica ako uzimas kavez javi da ne ode kome drugome
205. Hitno poklanjam polovni kompjuterski sto širine 80cm, dubine 70cm (+10cm u odnosu na standard), bijele boje. Ima pokretnu policu za tastaturu i na desnoj stranici dvije police male širine - koliko za CD-e. Vidi se da je korišćen, ali je solidan i nije ni malo raskliman. Poželjno je doći večeras ili sjutra veče najkasnije, ako ga niko do tad ne uzme - bacam.
205. Uzimam.
johnyq odustao
Eo mene ako njega nema![]()
Prijeki, šaljem ti PM.
Ima još interesenata koji mi se javljaju na PM, ali očigledno nisu informisani da po pravilima treba da odgovore ovdje na temi da bi se brojalo, iako je jedan prije Prijekog dobio od mene PM da to uradi.
Ako kojim slucajem i prijeki odustane eto mene. Mogu odmnah doci samo da se sto ne baca. Dobro bi mi posluzio.
Pošto se Prijeki nije javio, srećni dobitnik stola je vladod.
Izvinjavam se momku koji je javio na PM jer nema još pravo da postuje ovdje, ali pravila su pravila.
206. Poklanjam skener Hp 2200 kao ovaj sa slike
http://bimg2.mlstatic.com/scanner-hp...838_012013.jpg
Crkao adapter od njega inace je skener radio (kao nov je)
dajem i adapter ako neko moze i umije nek pravi![]()
206.Uzimam![]()
207. CRT monitor 17" ADI Provista. Valjda radi...
Kao ovaj, ali ima i mic
http://www.njuskalo.hr/crt-monitori/...-oglas-4523880
Last edited by Sale; 04-03-13 at 16:57.
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
208. USB od Nokie. usb.
208. Ako je to CA-42 uzimam.
209. martovsko izdanje casoposa WIRED - http://www.wired.com/magazine/
... to ja znam jer je mene brat u Italiju !
209.Uzimam
207. uzimam ako nije dat nekome
Sjedi ti, ja cu mi donijet :)
207. Aktuelno, neno odustao
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
210. Kupon za 10 odsto popusta za kupovinu u Legea prodavnici koja se nalazi u sklopu stadiona pod goricom
AJMO CRNA GORO !!!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks