ako je džoni odustao ja bih uzeo 195. i odmah bih došao)
A da se mozda javis na pm oko preuzimanja ili da ja tebe ganjam ?
i ovo mi je jako cudno da se niko ne javlja za kasete jer prije sta god da se stavilo da se poklanja odma je odlazilo![]()
ako je džoni odustao ja bih uzeo 195. i odmah bih došao)
193. nazalost bez mog znanja bacheno ;p
11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
www.magicprodesign.weebly.com
Evo nek se javi momak odje da vidim sta ce jer se ne javlja oko preuzimanja !AKo se ne javi tvoji su cd-ovi
![]()
197.umivaonik,vecih dimenzija.upotrebljiv,ko nov.-tivat.each:
198. Djecija kolica. U dobrom su stanju, boja crveno-siva. Cetinje.
Life is shit and then...u die !
197.umivaonik,vecih dimenzija.upotrebljiv,ko nov.-tivat.each:
jokac, ja pomislih da poklanjas onaj stan na Cetinju![]()
If at first you don't succeed, skydiving is not for you.
nije stan brate moj.umivaonik iz mog stana.a ovaj stan na cetinju poklanjam za 32000e.
stan jeftino na Cetinje dajem
neko rece-mozda ga prodajem.
mjesto dobro-to je centar grada
tu je blizu,predsjednik i vlada.
ispricah vam istoriju cijelu
grickam smoki iz duboku zdjelu.ositive:
199.
Imam jedan katridz ne znam da li je pun ili je prazan,ako nekome treba neka posalje poruku na 067/914-9510 ili neka mi sibne PM radi dogovora.Pljuniti ovakvi
![]()
200. prodajem tonu kablova za povezivanje tv-a, pc-ja, zvucnika, telefona sa pc-jem, cini mi se da je tu i neki punjac za lap-top, nekakvi konverteri, 2-3 para slusalica (valjda rade sve, eventualno jedna ne radi).
poklanja se sve zajedno za prvog koji se javi, javno naravno. Nalazim se u Podgorici. Ne dostavljam, niti se nalazim tu i tu sa vama, no mi dodjite ispred ulaza ako ocete ove stvari
Evo fotografija velike rezolucije sa svim tim stvarima:
http://www.zaslike.com/files/gqjhw1zupu2i867kuek9.jpg
Nista sad..
Da kome slučajno ne trebaju dial-up modemi ? Sumnjam, nego eto da pitam prije nego ih se riješim...
Ima li ko onaj ketridz za stampac Hp-ov broj ketridza 21 cini mi se, crna boja
Mikash nadmocni :D
ako se niko ne javi za ovaj umivaonik ja ga moram bacit,pa vi vidjite.evo do veceras rok.:icon_frown:
198. uzimam ako nije dat...
201.nova baterija za nokiu e71,e72(neraspakovana,sa folijom)
201.uzimam
Tu es mon héro!
202. Dvije knjige za FPM, pa ako kome trebaju...
![]()
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
203. Samsung SyncMaster 793DF http://images.techtree.com/ttimages/...sung_793df.jpg Valjda ce valjat nekome
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks