Prijeki, šaljem ti PM.
Ima još interesenata koji mi se javljaju na PM, ali očigledno nisu informisani da po pravilima treba da odgovore ovdje na temi da bi se brojalo, iako je jedan prije Prijekog dobio od mene PM da to uradi.
Prijeki, šaljem ti PM.
Ima još interesenata koji mi se javljaju na PM, ali očigledno nisu informisani da po pravilima treba da odgovore ovdje na temi da bi se brojalo, iako je jedan prije Prijekog dobio od mene PM da to uradi.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks