Zato sto si goozicaig:
:smiley_simmons:
al mi je drugarica spremala paštu! :smiley_simmons:
Zato sto si goozicaig:
:smiley_simmons:
gooza stalno jede, Shone nesto dobija na poklon, a ja nista.![]()
I don't get lucky. I make my own luck.
@SHone odavno bolju nisam piooo! Definitivno kafa no. 1!
@Desert kupicu ti ja kinder bueno
On topic
I don't get lucky. I make my own luck.
vrijeme snijeg pih pih nervoza hladnoća klizavo
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
qq...
Zetski kolaci i domace kobasice sa kajmakom. CRKOH !
imas veliko srce marianna sa 2 n
![]()
Last edited by DaySleeper; 09-02-13 at 19:42.
http://nebojsacelebic.b0x.me/
Kako ocuvati mozak?
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Sada me bacaš kao stvaaar, istrošenu stvaaar, zaboravljaš me kao loš, ružan dan...![]()
![]()
![]()
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
http://nebojsacelebic.b0x.me/
I don't get lucky. I make my own luck.
There are currently 15 users browsing this thread. (1 members and 14 guests)
Bookmarks