Bossa nova taman paše uz ovu kišu... Meni makar.
I don't get lucky. I make my own luck.
Bijo si poziw koi se neodbija
'Nemojte pogrešno da me shvatite kada pijan kažem da ne umem bez nje. Umem ja. Ali, polovično. Smešno. Umem da budem onaj stari ja, bez ikoga kome bi noću poslao poruku kako samo ona nedostaje kraj mene. I znam.. Znam da nema nikoga poput nje, tako da, prećutite to što svaku odbacim posle par nesvesnih poljubaca i prećutite ono ''pa bar probaj''. I ne zamerite što joj ponekad, subotom, napišem ono ''izvini što nisam umeo da te čuvam''.. Na kraju dana, ona je jedina koja još uvek ne zna da je njen osmeh poslednja misao pre nego što sklopim oči i da je njen smeh muzička podloga svih mojih snova.'
pljujem na na zensko i na pms i na sve danas dok se raspadam!
Sent from Stari
nothing comes from violence and nothing ever could
“Da bismo održali riječ, najbolje je da je nikad i ne dajemo.” Napoleon
http://nebojsacelebic.b0x.me/
'Od ukućana najviše volim one koji nisu kući.'
I don't get lucky. I make my own luck.
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
De ste familijooo
Vratija se Sime
di je bija?
Robija.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
qq...kao sidaš
![]()
Last edited by Oljce; 25-01-13 at 12:24.
Evo ko je izrazio zhelju da igra glavnu mutavu junakinju...
http://www.cdm.me/zabava/muzika-film...t-nijansi-sive
I don't get lucky. I make my own luck.
Krave pred Niksicku opstinu, tako i treba onom siljegu od Neba.
I ovo
Last edited by Swedish_House_Mafia; 25-01-13 at 16:05.
There are currently 6 users browsing this thread. (2 members and 4 guests)
Bookmarks