Page 7 of 1256 FirstFirst ... 3456789101117571075071007 ... LastLast
Results 151 to 175 of 31397

Thread: Pitanja?!? O svemu i svačemu

  1. #151
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    To je vec druga prica.

  2. #152
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brišete li svoj Facebook zid?
    Ja imam neku naviku, povremeno uđem na FB i obrišem svaki status, i sliku sa zida... Ostavih samo 3 slike, da se vidi o kome se radi.
    Ne znam što mi se desi, ali odjednom mi to dođe i delete all.

  3. #153
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    potpuno sam zaboravio na ovu temu...zanima me teretni brod...u svakom slucaju o ovome cu da mislim negdje pocetkom nove godine januar/februar boze zdravlja
    Čuš teretni brod. Kao da si reko zanima me auto.

    Kontejner, bulk (rasuti teret), tanker?

    U principu treba prvo matrikule brevete i ostale džidža midže sredit, pa tek onda mislit o brodu.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #154
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mene zanimaju kruzeri. Kako se upada tamo? Isplati li se to shta? Kakvi su poslovui u ponudi, buduci da ja, da budemo iskreni, uz duzhno poshtovanje prema svim profesijama, ne bih radila "svashta".

    Hvala.

  5. #155
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Mene zanimaju kruzeri. Kako se upada tamo? Isplati li se to shta? Kakvi su poslovui u ponudi, buduci da ja, da budemo iskreni, uz duzhno poshtovanje prema svim profesijama, ne bih radila "svashta".

    Hvala.
    Koliko muzike, toliko para...
    ...a kad mi se glas, i oči, i dah upokoje,
    ti ćeš me, znam, uzeti na krilo svoje...

  6. #156
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hoću da kupim kacigu za skijanje. Ima li nesto sto trebam da znam kod kupovine ili može bilo koja samo da je potaman? Ima li ko iskustva sa tim?
    Ludilom maskiram dosadu

  7. #157
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Harvey Dent View Post
    Koliko muzike, toliko para...

    Kako to da shvatim???? Da treba da pjevam...or vot??? Mogu ja i da pEEEvam. :P

  8. #158
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,798
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lunar View Post
    hoću da kupim kacigu za skijanje. Ima li nesto sto trebam da znam kod kupovine ili može bilo koja samo da je potaman? Ima li ko iskustva sa tim?
    najbolje da probas nekoliko pa koja ti odgovara. nisu sve iste unutra. kad probas kacigu gledaj da ne mrda uopste iako je ne stegnes.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  9. #159
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Koliko košta da se odštampa poster nekih većih dimenzija? komada malo

  10. #160
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    najbolje da probas nekoliko pa koja ti odgovara. nisu sve iste unutra. kad probas kacigu gledaj da ne mrda uopste iako je ne stegnes.
    ok, hvala
    Ludilom maskiram dosadu

  11. #161
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,049
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,920
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    je li tačno da u ponoć nestaje struja?

  12. #162
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Auh, da. Odoh da napunim flaše strujom.

  13. #163
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Kako to da shvatim???? Da treba da pjevam...or vot??? Mogu ja i da pEEEvam. :P
    Kao kad ides kod zubara...on ti nudi anesteziju, na tebi je oces li je ili ne...znaci nista ti se ne namece, ali imas uvid o tome sto se nudi :-) btw, da li je moguce osjetiti pod anestezijom ako ti zubar osteti zivac? (imam fobiju da mi neko sjebe zdrav zub i radje trpim bol)

    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
    ...a kad mi se glas, i oči, i dah upokoje,
    ti ćeš me, znam, uzeti na krilo svoje...

  14. #164
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uf ja sam jednom 4 popravljao bez anestezije, od toga 2 zivca su mi spalili (ili kako se to vec zove) tj. umrtvili. Tek su muke sjutradan nastale. Ne pominjite mi zubare, nek idu u pm!

  15. #165
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Harvey Dent View Post
    Kao kad ides kod zubara...on ti nudi anesteziju, na tebi je oces li je ili ne...znaci nista ti se ne namece, ali imas uvid o tome sto se nudi :-) btw, da li je moguce osjetiti pod anestezijom ako ti zubar osteti zivac? (imam fobiju da mi neko sjebe zdrav zub i radje trpim bol)

    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
    Zhivac je zhivac. Uvjek ga osjetish.


    p.s. Ja sve radim bez anestezije.

  16. #166
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Zašto je teško koristiti opciju ignore ako vam neka osoba s foruma ide BAŠ na živce? Ili je lakše hraniti svoju netrpeljivost? Je li to manifestacija mazohizma?

    Hvala lepo, mir u svetu, pečeno pile.

  17. #167
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,049
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,920
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    Zašto je teško koristiti opciju ignore ako vam neka osoba s foruma ide BAŠ na živce? Ili je lakše hraniti svoju netrpeljivost? Je li to manifestacija mazohizma?

    Hvala lepo, mir u svetu, pečeno pile.
    radoznali ljudi

  18. #168
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li će biti dobrih riba na koncert Zdravka? Idem sa jednim likom, a on je planirao da ''rilja''... :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  19. #169
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,798
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto ljudi na pdf prodaja/oglasi pisu : kupujem "hitno"? jbt zasto hitno? sto je toliko hitno? telefon? auto? sat? ZASTO JE TO HITNO???ka da se o zivotu radi...
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  20. #170
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Cus nije hitno, eo sutra nova, a nemas S3 da izbacis na astal u Budvu u Top 'ill.

  21. #171
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Uze mi riječ iz tastature...

  22. #172
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,947
    Thanks Thanks Given 
    8,692
    Thanks Thanks Received 
    3,844
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    zasto ljudi na pdf prodaja/oglasi pisu : kupujem "hitno"? jbt zasto hitno? sto je toliko hitno? telefon? auto? sat? ZASTO JE TO HITNO???ka da se o zivotu radi...
    Izgleda da ti ne zivish ili odavno nisi bila ovdje ...
    ...

  23. #173
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,572
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Dje je ona tema online docek?

  24. #174
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,455
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Dje cu za Novu?
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  25. #175
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Sad pravac u krevet, najbolji docek u gradu.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

Page 7 of 1256 FirstFirst ... 3456789101117571075071007 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. O svemu i svacemu
    By etranaz in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-12, 22:54
  2. Pitanja:)
    By mistery in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 27-08-09, 18:21
  3. o svemu-bar
    By Jin in forum Primorski
    Replies: 16
    Last Post: 22-01-07, 13:35
  4. Dva pitanja
    By hercules in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 10-02-05, 23:46
  5. Dje smo mi u svemu ovome...
    By Dragone in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 25-12-04, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •