Page 97 of 144 FirstFirst ... 478793949596979899100101107 ... LastLast
Results 2,401 to 2,425 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #2401
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Super ti je fora, bas applicable.
    rm -rf /

  2. #2402
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    đe je Linkoln??

    je li moguće da je Cloud Atlas bio i prošao?
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  3. #2403
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    14,945
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    982 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    jednostavno ti ne godi taj žanr i to je to...
    a nije do zanra, nego bilo koji film (ili jos gore trilogija od 10 ura) kad mi na samom pocetku otkrije koja je ustvari to tacka B i sta treba da se uradi tamo, ko ce to i zbog cega.. kao da sam odgledao cijeli film. Do jadne radnje je, nije do zanra.. epska fantastika je predivno tle za mastu, ali za neciji ukus treba umjeti sa mastom, ne samo nagomilati i nakititi ka jelku, a sustina u 3 rijeci...
    - Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?

    - A kojizi to vele, sine??

  4. #2404
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    ajde da mi koji ne volimo galamu i pricanje i telefoniranje da podjemo jednom na neku projekciju i da ih pospremimo tamo da se malo reda zna.
    Vala, taman tako... Cijele nedjelje sam se kanio da odem u bioskom i zbog obaveza podjem u petak vece i tamo mi tacno iza mene budu dva srednjoskolca koji nijesu zaklapali cijelo vrijeme... Nijesu me najozbiljnije shvatili prvi put pa sam se morao pridici cisto da shvate dokle je doslo... Mislim, o cemu se radi, imaju li osjecaja da je tu pored njih jos ljudi koji bi da gledaju film... Pa ako im nije interesantno, neka izadju, niko ih ne cera... Pitah poslije projekcije osoblje o cemu se radi, zasto ne reaguju jer dok se neko s nekim ne pobije u sred sale, nema ljeba... A on mi veli, pa dodjite neki radni dan jer petkom i subotom dolaze mahom djeca pa su nemirni... HALO?

    Na jednu stranu galama i pricanje a na drugu stranu vracanje u realnost kada se upale svijetla i shvatish da su nam srednjoskolci stoka koja sve ono sto nije pojela bachi na pod/stolicu ili vec dje... Pa ne mogu da vjerujem, eto i ja jedem tamo kokice i pane mi poneka ali sve spakujem i bachim u kantu za smece prilikom izlaska...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  5. #2405
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    a nije do zanra, nego bilo koji film (ili jos gore trilogija od 10 ura) kad mi na samom pocetku otkrije koja je ustvari to tacka B i sta treba da se uradi tamo, ko ce to i zbog cega.. kao da sam odgledao cijeli film. Do jadne radnje je, nije do zanra.. epska fantastika je predivno tle za mastu, ali za neciji ukus treba umjeti sa mastom, ne samo nagomilati i nakititi ka jelku, a sustina u 3 rijeci...
    Sve neki fini svEt.

    Suština je u putu, ne u tome što oni svi dođu na neku rejv žurku i tu je kraj filma.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  6. #2406
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko je cita knjigu Hobit,siguran sam da je izasa iz sale izuven iz cipela,ili makar rasniranih vezica.Piteru Dzeksonu zelim da zdravo trosi pare.Uz 3D a siguran sam bez toga,film je jedna voznjica,da ne trepne covjek tokom...

    Kome se nije svidio film,neka pogleda obavezno Kći mog najboljeg druga,siguran sam da ce pronaci sve sto u Hobitu nije...

  7. #2407
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,866
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    sad sa 3d hobita.. ne znam, ljudi, sto se narod toliko odusevljava i sa Lotr i sa hobitom.. meni je ovo katastrofa. Uvijek ista jebena radnja, putuje druzina od tacke A do tacke B i neke 'avanture' u medjuvremenu, uvijek na isti kalup.. i uvijek se sve vrti oko neke male bitne stvarcice, ooo divnog li prstena.. ooo dragulj iz srca planine.. ooo to je onaj mach... ooooo.... blah!
    I dijalozi, brate, da bi dijete moglo iste napisati. Prepateticno, preakcentovane glupe linije.. Vizuelno svaka cast, ali to je sve..
    Bah, ono je to shto je, (ako je to neka vrlina uopshte, a chini mi se da jeste u ovom vremenu pretencioznosti i pokushaja pravljenja "ozbiljnih stvari", od, bazichno, lakih nota..), i kao takav, moze nekom da se svidja ili ne. Osim odredjenih pasaza koji su mozda, sasvim izlishno, predugachki, film je (za ovo vrstu filma) skroz ok. Ako nishta, makar se ne trudi da bude ono shto nije, iskren je i "lijepo" prost, ako moze tako da se kaze, i to je sasvim dovoljno.

    A shto se tiche ostvarenja iz godine na izmaku, Skrosezeov -Hugo (sam kraj '11 pa moze u '12 bez problema) je makar 5 puta bolji, od svih ovih shto zvek napravishe, a teshka su prdnjava mediokritetska u najboljem.
    ><

  8. #2408
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Insua View Post
    Kome se nije svidio film,neka pogleda obavezno Kći mog najboljeg druga,siguran sam da ce pronaci sve sto u Hobitu nije...
    stvarno necemo pornice odje preporucivat
    (nečitko)

  9. #2409
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    stvarno necemo pornice odje preporucivat

    nije rnojpo,mozda bi bio da je majka mog najboljeg druga

  10. #2410
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,459
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Super ti je fora, bas applicable.
    Pogresno si shvatio, ja balim za ovim filmom, evo pola godine brojim dane do bozica

  11. #2411
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanR View Post
    Pogresno si shvatio, ja balim za ovim filmom, evo pola godine brojim dane do bozica
    http://knowyourmeme.com/
    (nečitko)

  12. #2412
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    ajde da mi koji ne volimo galamu i pricanje i telefoniranje da podjemo jednom na neku projekciju i da ih pospremimo tamo da se malo reda zna.
    Izgleda jedino tako .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  13. #2413
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanR View Post
    Pogresno si shvatio, ja balim za ovim filmom, evo pola godine brojim dane do bozica
    Aha, ok onda Idemo bit ce dobar
    rm -rf /

  14. #2414
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    glupost najbolji momenat
    rm -rf /

  15. #2415
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Kameni divovi se pominju u knjizi. Ta rečenica je decenijama kontroverzna jer Tolkien nikad nije pojasnio na šta je mislio, i kul mi je što ih je Jackson stavio u film na tako ekstravagantan način.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  16. #2416
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    14,945
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    982 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    u ovom vremenu pretencioznosti i pokushaja pravljenja "ozbiljnih stvari", od, bazichno, lakih nota..)
    nisi mogao bolje opisati i Gospodare i Hobita..
    Quote Originally Posted by guest View Post
    Onda imate trip kad ih orlovi nose i ostavljaju ih na ono brdo kilometrima daleko od misty planine umjesto da ih prebace do tamo, ka da goriva nisu imali.
    Najjaci komentar sto je prošaptala neka cura iza nas za vrijeme te scene: "A sto nisu odmah na pocetku filma zvali ove pticurine da ih prebace tamo dje treba, no se napatise ovoliko?"
    - Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?

    - A kojizi to vele, sine??

  17. #2417
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da mi je da podjem u bioskop jednom, a da ne opomenem nekoga da se ne dere, ne prica, ne drzi mi mobilni uperen u facu itd... Ja ne znam, ljudi ne znaju ocigledno da se ponasaju u bioskopu. Kad vidim one klosare koji drze noge na stolicu ispred, pa glavu bi im iscijepa'. Brate, ucuti 2 sata, pusti druge da gledaju na mir, spusti noge dolje ima dovoljno prostora, ne znam sto je problem. Ovaj muva ribu na Transformerse, pazi,ovaj dosao da gleda Bonda i kuca poruke cijelo vrijeme, a u medjuvremenu dok cega odgovor dovikuje se sa drugovima 3 reda ispod... Naravno, noge na stolicu, stil "razumijesime sto ti pricam"... I kad ga opomenes da batali, odma neki pogledi, bukanje...

  18. #2418
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    evo ideja za vlasnike Cineplexxa: nek odvoje 1 salu, ili 1 dan u nedjelji, dje ce neki redar biti stalno prisutan, a posjetioci upoznati da tu i tad nema price, nema telefoniranja, nego se gleda film. Nek karta bude 0.50-1.00 € skuplja (sto bi islo direkt tome redaru, pa se i njemu isplati), i svi zadovoljni
    (nečitko)

  19. #2419
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    evo ideja za vlasnike Cineplexxa: nek odvoje 1 salu, ili 1 dan u nedjelji, dje ce neki redar biti stalno prisutan, a posjetioci upoznati da tu i tad nema price, nema telefoniranja, nego se gleda film. Nek karta bude 0.50-1.00 € skuplja (sto bi islo direkt tome redaru, pa se i njemu isplati), i svi zadovoljni
    Kad smo već kod ovih biznis ideja, valjalo bi da uvedu i "kafu za ponijeti"...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  20. #2420
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    I mini ekran na naslon za ruku dje mozes da narucis da ti donesu nesto, za malo vecu cijenu recimo nego sto bi uzeo ispred a
    rm -rf /

  21. #2421
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Ja sam obozavao one predstave u 12 i 1 popodne kad na miru ti i jos troje u sali bez svih tih problema gledate filmu zadnje vrijeme su ih ukinuli sad sam crtani za djecinu u matineu se prikazuju.
    Takodje ovaj Cineplexx je u zadnje vrijeme postao bioskop za đečinu samo dva filma budu za odrasle a ostalo za vrtic
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  22. #2422
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Onda imate trip kad ih orlovi nose i ostavljaju ih na ono brdo kilometrima daleko od misty planine umjesto da ih prebace do tamo, ka da goriva nisu imali.
    Ne znam da li si primijetio, ali "pticurine" dolaze samo kad Gandalfu prigusti, onaj lepiric mu je dosao (ne znam da li ga se sjecas iz tlotr), on mu prenio poruku i posle nekog vremena "pticurine" su se pojavile, njihovo nije da budu taxi u filmu, nego pomoc. Tako si mogao reci i za TlotR, mogle su prebaciti Froda i Sema skoro do Oka Saurona i "postedjet nas" trilogije, i kraj...

  23. #2423
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    14,945
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    982 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mickolopi View Post
    Tako si mogao reci i za TlotR, mogle su prebaciti Froda i Sema skoro do Oka Saurona i "postedjet nas" trilogije, i kraj...
    vala, pravo velis...

    - Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?

    - A kojizi to vele, sine??

  24. #2424
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mickolopi View Post
    Ne znam da li si primijetio, ali "pticurine" dolaze samo kad Gandalfu prigusti, onaj lepiric mu je dosao (ne znam da li ga se sjecas iz tlotr), on mu prenio poruku i posle nekog vremena "pticurine" su se pojavile, njihovo nije da budu taxi u filmu, nego pomoc. Tako si mogao reci i za TlotR, mogle su prebaciti Froda i Sema skoro do Oka Saurona i "postedjet nas" trilogije, i kraj...
    ahhahahahahah a što je ovo...

  25. #2425
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ovi dežurni kritičari vjerovatno ni 2 strane knjige nijesu pročitali...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

Page 97 of 144 FirstFirst ... 478793949596979899100101107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •