
Originally Posted by
Screaming Lord
jednostavno ti ne godi taj žanr i to je to...
a nije do zanra, nego bilo koji film (ili jos gore trilogija od 10 ura) kad mi na samom pocetku otkrije koja je ustvari to tacka B i sta treba da se uradi tamo, ko ce to i zbog cega.. kao da sam odgledao cijeli film. Do jadne radnje je, nije do zanra.. epska fantastika je predivno tle za mastu, ali za neciji ukus treba umjeti sa mastom, ne samo nagomilati i nakititi ka jelku, a sustina u 3 rijeci...
- Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?
- A kojizi to vele, sine??
Bookmarks