Page 5 of 1256 FirstFirst 12345678915551055051005 ... LastLast
Results 101 to 125 of 31396

Thread: Pitanja?!? O svemu i svačemu

  1. #101
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad mi neko objasni zašto se svaki put kad se napijem probudim u 8 sati ka ćuk potpuno odmoran i posle 2,3 ure ne da zaspem nego umrem, častiću ga upoznavanje sa mnom.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #102
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sudeci po sig-u i tvom postu ti si bas ponosan na to

  3. #103
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,916
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Kad mi neko objasni zašto se svaki put kad se napijem probudim u 8 sati ka ćuk potpuno odmoran i posle 2,3 ure ne da zaspem nego umrem, častiću ga upoznavanje sa mnom.
    Jesi li pusac?
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  4. #104
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    neko?
    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Solarijum?

    Ja sam kožnjak prije par godina farbala u Max Clean u Vektri mada rekoše neki da su valjda prestali...
    Tako je.

    Znam jer sam i sama htjela da farbam jaknu i neku bundicu. Krzno nidje ne mozhesh da prefarbash (daleko bilo!) , a kozhu ima neki lik iz BP koji u CG valjda jedini farba... Pa...srecan put... I stavi lance.


    Zashto ja danas kashljem?

  5. #105
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Kad mi neko objasni zašto se svaki put kad se napijem probudim u 8 sati ka ćuk potpuno odmoran i posle 2,3 ure ne da zaspem nego umrem, častiću ga upoznavanje sa mnom.
    Da je neka druga nagrada reko bih ti
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  6. #106
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post

    Eto pitanja. Zasto sve zene nisu ka Miss Lucifer?
    Zato shto su neke: Miss Stacy, Missa ne Ms, Miss Indonezije i ostale Miss-ice.

  7. #107
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Jesi li pusac?
    Ne. .
    Bijo si poziw koi se neodbija

  8. #108
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  9. #109
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje bi moga poc glavu da odmorim?

  10. #110
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Što znači stih

    Rijeka će naših vala uskačući u dva mora?

    Kakva dva mora?

    (pošto ne vjerujem da se radi o slivu naših rijeka)
    Last edited by Mad_dog_KO; 17-12-12 at 21:13.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nase rijeke se ulivaju u dva mora

  12. #112
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nešto mi je to čudno, malo glupo za himnu.
    Mislio sam da je neko dublje značenje.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  13. #113
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Nešto mi je to čudno, malo glupo za himnu.
    Mislio sam da je neko dublje značenje.
    Neka, Filipe...

  14. #114
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    MNE
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolika je plata:

    običnog policijskog služenika?
    inspektora?
    običnog vojnika?

  15. #115
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Što znači stih

    Rijeka će naših vala uskačući u dva mora?

    Kakva dva mora?

    (pošto ne vjerujem da se radi o slivu naših rijeka)
    Rekao bih da se misli prvenstveno na Jadransko more, koje se "uliva", odnosno čini dio Sredozemnog mora...
    A onda ide "... glas nositi okeanu, DA JE VJEČNA CRNA GORA!"


    Quote Originally Posted by El Mero View Post
    Kolika je plata:

    običnog policijskog služenika?
    inspektora?
    običnog vojnika?
    I mene ovo zanima, ajde neka info iz prve ruke...
    Po mojoj procjeni, policajac, u zavisnosti od staža, dežurstva i čega li već, prima 300-400e...
    Vjerujem da isto toliko primaju i vojnici...

    Imam komšiju koji 20 godina radi kao inspektor, i ne bih rekao da mu ide loše...
    Znam momka, ima oko 28-29 godina, radi kao inspektor za privredni kriminal, veli da mu plata izađe neđe 600 eura...

    Valjda će još neko odgovorit na ovo, i mene zanima, rado bih prešao u Policiju, vazda me privlačilo da bijem narod...

  16. #116
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa kad ostavis uniformu kuci, moras gledati preko ramena, je li ti iza ledja u mraku neko kome si se zamjerio i koga si premlatio tek tako... (Nista licno, nije ovo na tvoj racun, vec generalno)

  17. #117
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    MNE
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nešto nisam siguran da se tako lako udara na službeno lice. A nema baš ni puno slučajeva.

  18. #118
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To ide uz sluzbu, rekao bi Edmund Egzli.

  19. #119
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by El Mero View Post
    Nešto nisam siguran da se tako lako udara na službeno lice. A nema baš ni puno slučajeva.
    Ne udara, naravno. Ali on kad skine uniformu, nije vise sluzbeno lice, vec obican gradjanin, kome se recimo zamjerio ili prebio nekoga na mrtvo ime dok je bio pod zastitom uniforme. I sto ce to nekome da strijepi kad skine uniformu, i da gleda preko ramena i da ne smije mirno prosetat' gradom? (A uvijek ima ludaka koji nemaju sto da izgube pa spremni na sve, ili npr da tebi neko prebroji bubrege a zgrijesio nista nisi... ne shvati pogresno, navodim primjer samo )

  20. #120
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Kad mi neko objasni zašto se svaki put kad se napijem probudim u 8 sati ka ćuk potpuno odmoran i posle 2,3 ure ne da zaspem nego umrem
    To ti je zbog...

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    častiću ga upoznavanje sa mnom.
    Sve ti je*em zamalo se zajebah!
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  21. #121
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Rekao bih da se misli prvenstveno na Jadransko more, koje se "uliva", odnosno čini dio Sredozemnog mora...
    A onda ide "... glas nositi okeanu, DA JE VJEČNA CRNA GORA!"
    Opa, zanimljivo, bravo.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  22. #122
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Ne udara, naravno. Ali on kad skine uniformu, nije vise sluzbeno lice, vec obican gradjanin, kome se recimo zamjerio ili prebio nekoga na mrtvo ime dok je bio pod zastitom uniforme. I sto ce to nekome da strijepi kad skine uniformu, i da gleda preko ramena i da ne smije mirno prosetat' gradom? (A uvijek ima ludaka koji nemaju sto da izgube pa spremni na sve, ili npr da tebi neko prebroji bubrege a zgrijesio nista nisi... ne shvati pogresno, navodim primjer samo )
    Nije tako, policajac je uvijek policajac , bio na duznosti ili ne, ako ga napadnes i kad je u civilu, sudice ti se kao za napad na sluzbeno lice, ali on mora prvo da se legitimise i da kaze da je sluzbeno lice tj policajac.

  23. #123
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Nije tako, policajac je uvijek policajac , bio na duznosti ili ne, ako ga napadnes i kad je u civilu, sudice ti se kao za napad na sluzbeno lice, ali on mora prvo da se legitimise i da kaze da je sluzbeno lice tj policajac.
    Istina.
    Uvijek je na suđenjima polcajcima koji su počinili nešto u civilu to što su oni policajci otežavajuća okolnost.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  24. #124
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    367
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Rekao bih da se misli prvenstveno na Jadransko more, koje se "uliva", odnosno čini dio Sredozemnog mora...
    A onda ide "... glas nositi okeanu, DA JE VJEČNA CRNA GORA!"



    Ako pise rijeka ne moze se mislit na more

  25. #125
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Opa, zanimljivo, bravo.
    jel ovo nešto ironično??

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ako pise rijeka ne moze se mislit na more
    rijeka koja se uliva u Jadransko more, a ono u Sredozemno, to su ta dva mora, nakon čega ide "glas nositi okeanu..." ...

Page 5 of 1256 FirstFirst 12345678915551055051005 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. O svemu i svacemu
    By etranaz in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-12, 22:54
  2. Pitanja:)
    By mistery in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 27-08-09, 18:21
  3. o svemu-bar
    By Jin in forum Primorski
    Replies: 16
    Last Post: 22-01-07, 13:35
  4. Dva pitanja
    By hercules in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 10-02-05, 23:46
  5. Dje smo mi u svemu ovome...
    By Dragone in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 25-12-04, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •