Bice izmedju 15.03.-01.04.2013., a snimanje pocinje 14.02.2013.
'sla.
Bice izmedju 15.03.-01.04.2013., a snimanje pocinje 14.02.2013.
'sla.
Last edited by nauzeja; 03-12-12 at 02:20. Reason: detalji:)
oću ja, mudovište, bez pidžame da spavam!
kuukuu kako sam se smrzla
čekajući čaj, dobro jutro....
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Last edited by Oljce; 03-12-12 at 11:38. Reason: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q3VjaCy5gck
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
(:
![]()
Nepodobna za vaspitavanje.
Zašto ne mogu da downloadujem prokletu pjesmu na net? pu
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Ja sam usamljeni vuk,živim u šumi i mnogo vjerujem devici.Nisam kao drugi..ja sam mali, imam braon krzno i pretvaram se u čoveka tokom dana.Oči su mi braon boje i sijaju na mjesečini..
Otkad izbrisah FACEBOOK, mnogo mi je bolje u zivotu.
Kad odem do CG primorja prosto mi se misao sama nameće: Тхе Финал Цоунтдоњн.
O freddled gruntbuggly, thy micturations are to me as plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee...
ko izmisli vodu, tuš i kupku, svaka mu dala..
Ća je život vengo fantažija!
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks