A vidiš li da i ja odbijam da porastem! :mrgreen:
A njih niko ne smije da dira, i oni tako u duši ostanu mali.![]()
Last edited by NHM; 11-11-12 at 16:00.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
A vidiš li da i ja odbijam da porastem! :mrgreen:
A njih niko ne smije da dira, i oni tako u duši ostanu mali.![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Jameeeeeees Boooond!
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Miris zime, koji me, dok šetam sama, toliko opije da se na trenutak izmjestim i ne znam da li sam u Budvi, Podgorici, Zemunu, na Cetinju ili u Pragu. I taj trenutak, koji uhvatim. Ja, samu sebe.
Kad me pokenja da stavim screen protector na telefon perfektno.
Bez i jednog "baloncica".
Zoki je cojek zbog kojeg sam srecan ,uvijek kad odgledam ovaj klip presrecan sam.
Definitivno mi ulepsa dan danas:
![]()
uvijek !![]()
Moja dva krznata ludaka koja me sacekaju kuci s posla da se mazimo![]()
meračenje u kupatilu pola sata...
kad neko opere auto i onda padne kiša![]()
kad nekome crkne sinhron, i krci mu kad salta u drugu brzinu -_-
kad nekome umočim palac u oko!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks