i felmom sa audija a8 bum
e36 318i sa ovim tockom (uz adaptere) pun pogodak.
cure vlaze
![]()
Originally Posted by my name is ...
Vozio danas M550xd.
Da, imam i sliku za one koji ne vjeruju.
TAKUMI
utisci?
She is only here to annoy herself!
Pa onako...
Sjedista su losa, zvucna izolacija nikakva ali mjesta ima kao u prici.
TAKUMI
3le, ti znash, nikad me performanse nisu interesovale.... samo da zatamnim stakla i neku muziku dobru da imam, da se cuje
Dakaja reko da je kod nas... kod nas ga je Fabija jedini vozio, ali eto, kaze i on da ne valja nista
![]()
528i, alfa i omega automobilizma!
(nečitko)
Pa evo vezano za ovog BMW-a,to je auto mog gazde,i nije ga kupio fedji kao sto se prica,auto je placen samo 105k i danas je vec prodat,sjutra ide na registraciju i uskoro da se preda novom vlasniku.Inace su samo 2 isporucena na teritoriji bivse YU i nece biti novih isporuka...
105 hiljada... novi GTR + da biras nesto sto malo trosi
She is only here to annoy herself!
Zamisli to jebenti...
TAKUMI
npr ja uvijek prije na eM pet F10 te pare dao
ili pak e92-e90 sa nekim ESS upgrade-om :P
nesto mi nikako zanimljiva auta 4WD posebo auto sastavljeno od struje :P
Ne bih to ni pogledao naspram njegaIpak je GT-R supercar
ne razumijem ti ovo "sastavljeno od struje"?
![]()
pa uzmes struju i sastavis![]()
(nečitko)
to je OK,m5 ide pata pata sa njim sto se tice brzine i cijene,mozda je GTR jedino podlozan boljem tuningu
al to je sasvim OK,da nebih nikada kupio glupog ogromnog lamba,ili bilo koji supercar
izuzev koniegsegga ili pak zonde
Koji M5 ide pata pata sa njim?
Ti to zajebavas?
TAKUMI
coek probao, prica iz iskustva! Ni ja nikad ne bih uzeo auto sastavljeno od struje, to su najgora auta!
(nečitko)
kao sto rekoh
http://www.youtube.com/watch?v=IVBr4VmW1c0
dovoljan remap na gtr i pa pa...
da ne pricamo o nekim bigger turbo kit-Ama
Originally Posted by my name is ...
to OK to sam i napisao...
htio sam reci sa snimkom da gtr fabricki nije nikakav monstrum od auta
monstrum je. rolling start svakako nije pokazatelj kakvo je koje auto
gtr svakako ne sluzi za to
Ovo je ipak malo realniji test izmedju ova dva auta:
hvala stevane , skratio si mi trud...
a da ne pricamo na stazi sto bi bilo...
f6
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks