Page 143 of 511 FirstFirst ... 4393133139140141142143144145146147153193243 ... LastLast
Results 3,551 to 3,575 of 12751

Thread: BMW Club!

  1. #3551
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by appelle moi View Post
    740Nm at 2,000-3,000rpm

    a kad m5 ima to? on do toga ne moze ni da stigne, jer ima 680Nm.
    Ja sam čak pogrešnu krivu gledao
    http://s1244.photobucket.com/albums/...mw_dzelek3.jpg

    preko 400NM već na 1.000 rpm, ne znam zasto je balsa rekao da nema obrnog na malim obrajima...

  2. #3552
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    triturbo je pa mu je najmanja rezervisana samo za male obrtaje...
    She is only here to annoy herself!

  3. #3553
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Ja sam čak pogrešnu krivu gledao
    http://s1244.photobucket.com/albums/...mw_dzelek3.jpg

    preko 400NM već na 1.000 rpm, ne znam zasto je balsa rekao da nema obrnog na malim obrajima...
    znas sto je jos smijesno, sto ljudi porede M550d, sa obicnim 550i ili 535d i kazu da je skuplji. Ovaj 550d ima vjesanje od M-a i ko zna jos sto i naravno da ce imat vecu cijenu.

  4. #3554
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nema isto vjesanje kao EMPET.

    Sent from my Samsung Galaxy SIII using Tapatalk II
    TAKUMI

  5. #3555
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Kako nema, ima samo bedz /M? O_o

  6. #3556
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da li mislis da ima identicno vjesanje kao EMPET?

    Sent from my Samsung Galaxy SIII using Tapatalk II
    TAKUMI

  7. #3557
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Identicno ne sigurno, velike su razlikie u tezinama, a i u pogonu...ali nije sminka, auto je "pravi" M...samo dizel...prvi od Motorsport odeljenja.... tako da ima M vjeshanje

    3le i NSX, mozda vam mogu zavrshit da se probate

  8. #3558
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    3le i NSX, mozda vam mogu zavrshit da se probate
    nikakav problem, eto moze taj kickdown na 80 km/h a ja cu saltat iz seste u nizu...pa da vidimo kolko mu znaci brze saltanje
    She is only here to annoy herself!

  9. #3559
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Da li mislis da ima identicno vjesanje kao EMPET?

    Sent from my Samsung Galaxy SIII using Tapatalk II
    Identicno ne moze imati jer je awd, ali kao sto brzi rece, pravi je M, nisu u pitanju branici i sveti BEDŽ... nego, neko ga je uzeo? mislio sam da je primjerak za salon

  10. #3560
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    a pravi u smislu u kome je 530d sa M paketom pravi, samo su mu sad slovo M stavili ispred oznake taj auto se u voznju ponasa skoro isto kao 535xd sa M opremom osim sto je malo jaci u vece obrtaje zbog 3. turbine i to ti je to
    She is only here to annoy herself!

  11. #3561
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Hejtujes li ga to jer je dizel časti ti? Diesel power

  12. #3562
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    ne hejtujem nego samo kazem kako jes, uporedio sam ga sa 535xd a ne sa nekim benzincem
    She is only here to annoy herself!

  13. #3563
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oliver, da, neko ga je i narucio, i posle dugo muke dobio, jer ovaj auto se ne isporucuje na trzista kao sto su nasha

    NSX, nije ovo bash isto kao 535xd sa M paketom opreme, ovaj auto je razvijao cuveni M divižn... znaci "pravi M" kao sto rekoh cijeli paket, i motor i menjac i vjeshanje i ....

  14. #3564
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Sjetih se da je Fedja pricao jos davno da bi da ga uzme, nek mu je sa srecom, dobro je izabrao, a brzi?

  15. #3565
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ono, Fedja ga nije birao sigurno (ne poznajem fedju pa se ogradjujem ) a kako je izabrano, pa najbolje iz ponude Volija za sad

  16. #3566
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a pravi u smislu u kome je 530d sa M paketom pravi, samo su mu sad slovo M stavili ispred oznake taj auto se u voznju ponasa skoro isto kao 535xd sa M opremom osim sto je malo jaci u vece obrtaje zbog 3. turbine i to ti je to
    u potpunosti se slazem i ne vrijedi toliko vise para u odnosu na 535d...dozivljaj voznje je skoro pa isti...nije mi samo jasno zasto je dobio cast da nosi ///m oznaku kada je u sustini samo mnogo jaki dizel.
    Pricah nedavno i sam momkom koji je dobio na probnu voznju cijeli vikend m550d,razocarao se i s obzirom da ima f11 535d sa bogatom opremom,razlike ima ali nikako ne opravdava razliku u cijeni.
    Preskup je za ono sto nudi...
    Sent from my BMW using iDrive Professional CCC

  17. #3567
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ja mislim. I jebes ga, nije V8.
    TAKUMI

  18. #3568
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    Oliver, da, neko ga je i narucio, i posle dugo muke dobio, jer ovaj auto se ne isporucuje na trzista kao sto su nasha

    NSX, nije ovo bash isto kao 535xd sa M paketom opreme, ovaj auto je razvijao cuveni M divižn... znaci "pravi M" kao sto rekoh cijeli paket, i motor i menjac i vjeshanje i ....
    a to im je neka M Performance fora da uzmu pare na cistu reklamu, uostalom evo transmisija i ostalo je isto kao na obicnim modelima sa M opremom...

    Although the M550d doesn’t look that different from a standard-issue 5-series, it actually does have some M Performance–specific bits. There is a horizontal blade in the lower front fascia, and the mirrors are painted gray. Rectangular exhaust tips are taken from the 550i’s parts bin. The steering wheel and the footrest are graced by M logos. But the aero kit is virtually identical to the M Sport package that you can get with any engine, while sharing no parts with the actual M5.

    power is fed to all four wheels through a ZF-sourced eight-speed torque-converter automatic and BMW’s all-wheel-drive system
    She is only here to annoy herself!

  19. #3569
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mali off.....dje cu pogledat za prednje disk plocice , BMW 320 Xi 2005 ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  20. #3570
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,150
    Thanks Thanks Given 
    1,100
    Thanks Thanks Received 
    356
    Thanked in
    143 Posts

    Default

    alo tinejdzeru nije ovo topik dje treba da se pohvalis!!!!
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  21. #3571
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma nije to za mene .... ne lijecim ja komplekse sa BMW-om ...Mercedes-om ... Alfom i ostalim barakama...


    Clio dizel - RULES
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  22. #3572
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daka HN, dje je probao taj tvoj drug taj auto pa se razocarao? Cinjenica je da dozivljaj u voznji dizela ne moze biti kao u benzinca...

    p.s. sto se mene tice, isti mi je q... nisam preveliki ljubitelj pa...

  23. #3573
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Sjetih se da je Fedja pricao jos davno da bi da ga uzme, nek mu je sa srecom, dobro je izabrao, a brzi?
    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    Pa ono, Fedja ga nije birao sigurno (ne poznajem fedju pa se ogradjujem ) a kako je izabrano, pa najbolje iz ponude Volija za sad
    Fedja Suhih?

  24. #3574
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    p.s. sto se mene tice, isti mi je q... nisam preveliki ljubitelj pa...
    ni ja brate.
    kad biram auto, gledam boju i felme kakve su mu.
    sta me briga je li m,s,rs amg itd
    Nece cupi da se okrecu za podvozjem

    HAHAHAHAAHHHA
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  25. #3575
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    negoo za gumom 305

Page 143 of 511 FirstFirst ... 4393133139140141142143144145146147153193243 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. VW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3162
    Last Post: 14-03-11, 16:59
  2. GM Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 86
    Last Post: 09-03-11, 16:54
  3. PSA Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 214
    Last Post: 15-02-11, 16:03
  4. www club
    By Drug Tito in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-05, 18:37
  5. Mo Club
    By Vujos in forum Operatori
    Replies: 31
    Last Post: 05-06-05, 13:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •