a pazi ovo
Flexibility in 8th gear (80-120 km/h): 10,0 s
pa ja cu sestom uhvatit brze od toga, a sesta mi sigurno hvata vise km/h nego njemu osmatoliko o 740 Nm
http://www.germancarforum.com/commun...biturbo.44204/
0-200 km/h: 20,1 s
3 i nesto sam brzi do 200, rekao bih taman koliko i od tebe![]()
She is only here to annoy herself!
a pazi ovo
Flexibility in 8th gear (80-120 km/h): 10,0 s
pa ja cu sestom uhvatit brze od toga, a sesta mi sigurno hvata vise km/h nego njemu osmatoliko o 740 Nm
She is only here to annoy herself!
a sto radi ziv coek hahahahhaha
Originally Posted by my name is ...
You idiot!
Njemu 80 na sat osmom vrti 1200 rpm. Sto moze sestak dizlo pri 1200 rpm?
Sent from my Samsung Galaxy SIII using Tapatalk II
TAKUMI
boli me ****, to mu je top brzina kao i meni sesta, ebe mi se kolko vrti
She is only here to annoy herself!
pitanje je vrijedi li dat vise nego za m5...
vlasnistvo fablive-a btw...
ispravka...6 gc je fablive...
Last edited by acs; 13-10-12 at 19:22.
f6
+ sto u normalnim uslovima bi kompjuter vratio 2-3 brzine dolje, ne bi pokusao da ubrzava osmom...
She is only here to annoy herself!
nijesam neki ljubitel bmw-a ali ova serija 6 i nova 7-ica su avioni - ne auta. bomba.
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
Svi mi vidimo da on nema obrtnog momenta na niskim obrtajima sa tri turbine i to dizel, ali je to jedan apsurd danasnjice.
Sjutra cu da uzmem majkinog pola 1.9sdi, da ga saltam u 5 i mjerim koliko mu treba 80-120. Ne vjerujem da ce mu trebati preko 8s. Ne daj boze da je 1.4tdi!
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked
Vjerujem da je ovaj 550mxd ponos BMW-a, a po NSX-u je to ******...
na kraju krajeva, kolko brzina nije bitno jer je jako brz automatik u pitanju, taj auto ne moze doc u situaciju punog ubrzanja 80-100 OSMOM brzinom, osim na ovakvom testu tako da je suludo to uporedjivati.... ti moras tamo nesto nogama i rukom da guras, a ovaj samo osjeti momenat i sam sve zavrsi brze no ces ti ikad moc...
Last edited by Stetni; 14-10-12 at 02:34.
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
PETPETNULA ima 740, mozda.
Sent from my Samsung Galaxy SIII using Tapatalk II
TAKUMI
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks