
Originally Posted by
V^mne
Kolko cuh mali gazivoda ima dobro razmisljanje,cim su ga prikljucili prvom timu buducnosti,prvo sto mu je bilo rekao "odje ga jedino priznajem ovome sanibalu orahovcu" i "ako za dvije godine odje ne budem kapiten,batalicu ga" onda pita ko je najbrzi u klub da se potrka s njim,kada je na MOTOGP dosao,e bgm sine sa takvim razmisljanjem neces dalje od petrovca...dijete jbg
Juče faulira malo nesojski Bojana Brnovića i Bojan pada, ovaj mu pruža ruku i Bojan ga iskulira. Gazivoda prodimi i šutne mu loptu koja je bila namještena da se izvede. Kakvo balavče nevaspitano majko rođena. Uslijedio je karton i prelijepa scena, Đembo koji zove maloga Gazivodu i dobra 2 minuta mu drži predavanje kod aut linije i to sve ispred tribine, ovaj ne progovara. Sve to ide dok Mogren izvodi prekid na polovinu Petrovca.
Kapa dolje Đembo, što bar pokušavaš ispravit što roditelji nisu uspjeli.
Bijo si poziw koi se neodbija
Bookmarks