View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 25 of 104 FirstFirst ... 152122232425262728293575 ... LastLast
Results 601 to 625 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #601
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Ne znam samo sta imate protiv Agovica toliko, momak nije uopste los golman.. Sta je samo vadio protiv Celika...

    I danas opet 4-5 100 % sansi, ovi 2 puta sutnuse na go i dobise nas... Jad.
    Slazem se.

  2. #602
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ne znam samo sta imate protiv Agovica toliko, momak nije uopste los golman.. Sta je samo vadio protiv Celika...

    I danas opet 4-5 100 % sansi, ovi 2 puta sutnuse na go i dobise nas... Jad.
    Pa nije bas do te mjere da ga ne podnosimo nego odradi sve predobro i onda primi neke shuplje golove! Vazda strecas kad se neko primakne nasem golu! Inace potpuno ok lik!

  3. #603
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,731
    Thanks Thanks Given 
    9,153
    Thanks Thanks Received 
    6,612
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Bio sam u petrovac i mogu vam reci da je to najbolja partiija koju sam vidio jednog tima u nasoj ligi. Kako ih je rasturio mali gazivoda cini mi se, dribla kao ronaldo

  4. #604
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolko cuh mali gazivoda ima dobro razmisljanje,cim su ga prikljucili prvom timu buducnosti,prvo sto mu je bilo rekao "odje ga jedino priznajem ovome sanibalu orahovcu" i "ako za dvije godine odje ne budem kapiten,batalicu ga" onda pita ko je najbrzi u klub da se potrka s njim,kada je na MOTOGP dosao,e bgm sine sa takvim razmisljanjem neces dalje od petrovca...dijete jbg

  5. #605
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka njemu cast. Tako i treba. Ko god imalo mozga ima tako treba da se postavi prema ovom amaterskom klubu i ligi.

    Decko je izvanredan igrac. Zao mi je sto ne igra u Buducnost pa ne mogu da ga pratim, inace sam igrao nekad davno s njim par termina i to je bila histerija sto je mali radio. Tad je jos bio u osnovnoj skoli a gazio je dvadesetogodisnjake kao muve.

  6. #606
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je Brano Milacic kojim slucajem trener Buducnosti, Gazivoda i Sasa Medenica bi sad igrali nedje u Italiji ili Francuskoj. Ovako su napredovali do Petrovca i bjelopoljskog Jedinstva.

  7. #607
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A da mi je nedje da sjednem sa Duskom Vlaisavljevicem, da ga samo pitam...
    Zasto, brate? Zasto unistavas ove igrace? Zasto neces da ides, a veze nemas?

  8. #608
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Ser Brano je mag za mlade igrace.
    On je ono sto treba nasem fudbalu,zna da pruzi sansu klincima i tako reprezentacija dobija kakvu,takvu buducnost...

  9. #609
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jovan081 View Post
    Svaka njemu cast. Tako i treba. Ko god imalo mozga ima tako treba da se postavi prema ovom amaterskom klubu i ligi.

    Decko je izvanredan igrac. Zao mi je sto ne igra u Buducnost pa ne mogu da ga pratim, inace sam igrao nekad davno s njim par termina i to je bila histerija sto je mali radio. Tad je jos bio u osnovnoj skoli a gazio je dvadesetogodisnjake kao muve.
    Tako ne treba ni da se razmislja a ne da se prica,tako samo mogu da te uniste roditelji kao sto su unistili dostinu,zato je mali sad i u petrovac...Ne mogu se pare uzet od 16-17 godina,a kamoli zvijezda bit,zato postoji stepenica po stepenica....ne osporavam da je dobar igrac...

  10. #610
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je stanje u nasoj ligi ne idealno, nego makar pristojno pa da se ne razmislja tako. Posto je ustvari liga raspad e onda bas tako treba.

  11. #611
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ne znam samo sta imate protiv Agovica toliko, momak nije uopste los golman.. Sta je samo vadio protiv Celika...
    El Ninho,
    Ja Agoviću želim sve najbolje u karijeri, ali ako bi to ikako moglo biti van FK Budućnost. Ja još ne gledah utakmicu đe on ne napravi makar dvije kardinalne greške koje protivnik ne iskoristi samo iz razloga što su te greške nelogične i teško predvidljive a igračima iz naše lige refleksi i koncentracija nijesu jača strana. Obično su to greške tipa "plivanje slobodnim stilom u prazno i promašivanje lopte" i "neko je podmetnuo sapun umjesto lopte i zbog toga ona tragikomično ispada iz ruku". Pored toga, on, nesporno, napravi nekoliko dobrih odbrana, ali one zavaraju čovjeka samo zato što su mu kiksevi prošli bez posljedica. Ako treba da drhtimo svaki put kad je lopta u vazduhu (u šesnaestercu) onda nam ne valja rabota ništa.
    Dick Laurent is dead!

  12. #612
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Kolko cuh mali gazivoda ima dobro razmisljanje,cim su ga prikljucili prvom timu buducnosti,prvo sto mu je bilo rekao "odje ga jedino priznajem ovome sanibalu orahovcu" i "ako za dvije godine odje ne budem kapiten,batalicu ga" onda pita ko je najbrzi u klub da se potrka s njim,kada je na MOTOGP dosao,e bgm sine sa takvim razmisljanjem neces dalje od petrovca...dijete jbg
    Juče faulira malo nesojski Bojana Brnovića i Bojan pada, ovaj mu pruža ruku i Bojan ga iskulira. Gazivoda prodimi i šutne mu loptu koja je bila namještena da se izvede. Kakvo balavče nevaspitano majko rođena. Uslijedio je karton i prelijepa scena, Đembo koji zove maloga Gazivodu i dobra 2 minuta mu drži predavanje kod aut linije i to sve ispred tribine, ovaj ne progovara. Sve to ide dok Mogren izvodi prekid na polovinu Petrovca.

    Kapa dolje Đembo, što bar pokušavaš ispravit što roditelji nisu uspjeli.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  13. #613
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Juče faulira malo nesojski Bojana Brnovića i Bojan pada, ovaj mu pruža ruku i Bojan ga iskulira. Gazivoda prodimi i šutne mu loptu koja je bila namještena da se izvede. Kakvo balavče nevaspitano majko rođena. Uslijedio je karton i prelijepa scena, Đembo koji zove maloga Gazivodu i dobra 2 minuta mu drži predavanje kod aut linije i to sve ispred tribine, ovaj ne progovara. Sve to ide dok Mogren izvodi prekid na polovinu Petrovca.

    Kapa dolje Đembo, što bar pokušavaš ispravit što roditelji nisu uspjeli.
    valjda Nenada Brnovica.
    " To sa sela ne umije da se ponaša, a momčine samo takve! "

  14. #614
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U koliko je utakmica sjutra?

  15. #615
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Miročević: Kada bi policija ušla u Budućnost, mnogi bi završili u zatvoru!

    Ogorčen situacijom u fudbalskom klubu "Budućnost", Dnevnim novinama se u ime radne zajednice FK Budućnost obratio Janko Miročević, legendarni defanzivac, podgoričkog kluba i godinama unazad trener mlađih kategorija "Budućnosti".
    "Čitav život sam tu, zvanično zaposlen od 1975. godine, što kao igrač, što kao trener, ali ovo što se dešava sada ne pamtim. Klub se urušava, dolazi do najnižih grana, isključivo zbog odnosa pojedinaca", rekao je juče Miročević Dnevnim novinama.

    "Radna zajednica se ne poštuje, čelnici kluba ne žele da nas saslušaju, da probamo zajedno da riješimo probleme. Pitate me koje probleme? Ovako - plata nema, doprinosi (osiguranje i radni staž) ne uplaćuju se posljednjih 30 mjeseci, a mi stariji imamo i 10 "izgubljenih" godina (od 1991. do 2001.) koje nijesu nigdje zavedene. Još sam došao do jednog podatka - samo 3-4 godine doprinosi su uplaćeni za pravi iznos plate, ostalo za minimalnih, bijednih 63 eura. To je protivzakonito i zbog toga ću i da podnesem tužbu, a novoosnovani sindikat će se tim pitanjima posebno baviti. Dalje - uslovi za rad su očajni, međuljudski odnosi su potpuno urušeni. Sve to smo predočili čelnicima u saopštenju, znači ne samo treneri kao što je ranije bio slučaj, već čitava radna zajednica. Nekoliko puta smo slali zahtjeve, pisali saopštenja, ali oni neće da nas udostaje čak ni odgovora".

    "Hoćemo da se zavede red, jer kad bi finansijska policija ušla u Budućnost da radi pošteno posao, mnogi bi završili iza rešetaka. Želimo veću brigu o zaposlenima, posebno o mlađim kategorijama - to je poenta našeg izlaska u javnost", objasnio je Janko Miročević.

    http://www.portalanalitika.me/sport/...u-zatvoru.html

  16. #616
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Milorad_Krushica View Post
    valjda Nenada Brnovica.
    Jes, toliko ih ima da sam permutovao.

    Pardoniram.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  17. #617
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by filip__pg View Post
    Miročević: Kada bi policija ušla u Budućnost, mnogi bi završili u zatvoru!

    Ogorčen situacijom u fudbalskom klubu "Budućnost", Dnevnim novinama se u ime radne zajednice FK Budućnost obratio Janko Miročević, legendarni defanzivac, podgoričkog kluba i godinama unazad trener mlađih kategorija "Budućnosti".
    "Čitav život sam tu, zvanično zaposlen od 1975. godine, što kao igrač, što kao trener, ali ovo što se dešava sada ne pamtim. Klub se urušava, dolazi do najnižih grana, isključivo zbog odnosa pojedinaca", rekao je juče Miročević Dnevnim novinama.

    "Radna zajednica se ne poštuje, čelnici kluba ne žele da nas saslušaju, da probamo zajedno da riješimo probleme. Pitate me koje probleme? Ovako - plata nema, doprinosi (osiguranje i radni staž) ne uplaćuju se posljednjih 30 mjeseci, a mi stariji imamo i 10 "izgubljenih" godina (od 1991. do 2001.) koje nijesu nigdje zavedene. Još sam došao do jednog podatka - samo 3-4 godine doprinosi su uplaćeni za pravi iznos plate, ostalo za minimalnih, bijednih 63 eura. To je protivzakonito i zbog toga ću i da podnesem tužbu, a novoosnovani sindikat će se tim pitanjima posebno baviti. Dalje - uslovi za rad su očajni, međuljudski odnosi su potpuno urušeni. Sve to smo predočili čelnicima u saopštenju, znači ne samo treneri kao što je ranije bio slučaj, već čitava radna zajednica. Nekoliko puta smo slali zahtjeve, pisali saopštenja, ali oni neće da nas udostaje čak ni odgovora".

    "Hoćemo da se zavede red, jer kad bi finansijska policija ušla u Budućnost da radi pošteno posao, mnogi bi završili iza rešetaka. Želimo veću brigu o zaposlenima, posebno o mlađim kategorijama - to je poenta našeg izlaska u javnost", objasnio je Janko Miročević.

    http://www.portalanalitika.me/sport/...u-zatvoru.html
    Ima ovđe čitav tekst

    http://dnevne.me/

    Strane 38 i 39
    Dick Laurent is dead!

  18. #618
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Katastrofa sto Mugi i kompanija rade od Buducnosti.

  19. #619
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Juče faulira malo nesojski Bojana Brnovića i Bojan pada, ovaj mu pruža ruku i Bojan ga iskulira. Gazivoda prodimi i šutne mu loptu koja je bila namještena da se izvede. Kakvo balavče nevaspitano majko rođena. Uslijedio je karton i prelijepa scena, Đembo koji zove maloga Gazivodu i dobra 2 minuta mu drži predavanje kod aut linije i to sve ispred tribine, ovaj ne progovara. Sve to ide dok Mogren izvodi prekid na polovinu Petrovca.

    Kapa dolje Đembo, što bar pokušavaš ispravit što roditelji nisu uspjeli.
    O tome ti pricam brate,to ti je kad te roditelji pune s pricom da si Bog a ti imas 16-17 godina... Takvo ponasanje nikog nije izvelo na dobar put...

  20. #620
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da Sutjeska tesko moze ponijet sva 3 boda sa starog,u slucaju nase pobjede primakli bi se veoma dobro

  21. #621
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Evo intervjua Gage Radojičića za CDM

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/radoj...-prilika-za-to
    Dick Laurent is dead!

  22. #622
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U 18 h.

    Sam pitam, sam odgovaram.

    Bih posao.

  23. #623
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ajd da opet pogađamo
    15:00
    Celik
    3-1
    Mornar Bar
    15:00
    Grbalj
    2-1
    Zeta
    15:00
    Mladost Podgorica
    1-2
    Sutjeska
    15:00
    Mogren
    1-2
    Lovcen
    15:00
    OFK Petrovac
    2-0
    Jedinstvo
    18:00
    Buducnost
    2-1
    Rudar
    Last edited by Montenegrino-CT; 06-10-12 at 09:56.

  24. #624
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Celik - Mornar 4-2

    Grbalj - Zeta 2-3

    Mladost - Sutjeska 1-1

    Mogren - Lovcen 3-1

    Petrovac - Jedinstvo 0-0

    Buducnost - Rudar 2-0

    Ako bude i upola ovoliko golova bice dobro.

  25. #625
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ništa ti to ne valja već si Lovćena promašio

Page 25 of 104 FirstFirst ... 152122232425262728293575 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •