View Poll Results: Na parlamentarnim izborima ću glasati za:

Voters
258. You may not vote on this poll
  • Pozitivna Crna Gora - Darko Pajović

    92 35.66%
  • Hrvatska građanska inicijativa - Ljerka Dragičević

    2 0.78%
  • Koalicija Zajedno - Miloje Šestović

    2 0.78%
  • Koalicija Evropska Crna Gora - Milo Đukanović

    31 12.02%
  • Socijalistička narodna partija – Srđan Milić

    6 2.33%
  • Koalicija Srpski nacionalni savez – Ranko Kadić

    1 0.39%
  • Demokratski front - Miodrag Lekić

    44 17.05%
  • Bošnjačka stranka - Rafet Husović

    7 2.71%
  • Grupa građana „Albanska omladinska alijansa“

    0 0%
  • Srpska sloga - Jovan Markuš

    3 1.16%
  • Koalicija Force i Građanske inicijative - Vaselj Siništaj

    0 0%
  • Politički savez Demokratske partije, Albanske alternative i Demokratskog saveza - Fatmir Đeka

    0 0%
  • Koalicija DUA i Partije demokratskog prosperiteta - Mehmet Zenka

    1 0.39%
  • Još vagam

    19 7.36%
  • Ne izlazim na izbore / neću glasati

    50 19.38%
Page 29 of 64 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast
Results 701 to 725 of 1579

Thread: Parlamentarni izbori 2012

  1. #701
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Uglavnom ovih nekoliko poslanika manjina ce da odluce, jer cisto sumnjam da ce SDPS moci da osvoji 49% koliko mu je potrebno za samostalno kreiranje vlade.

    Opet, i sa 43% uz podrsku svih manjinskih poslanika moci ce da formiraju vladu.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  2. #702
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dok je gradjevinskih dozvola za Husovicevu ekipu ne moraju da brinu, a tu su i stari dobri Dinosa i HGI.

  3. #703
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Nije mi jasno zasto opozicija, kad vlast od toga bjezi kao djavo od krsta, ne pominje nato pakt.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  4. #704
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    bice s manjinskim partijama, da izgleda vise demokratski
    She is only here to annoy herself!

  5. #705
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Citam ove komentare na Vijestima i CDM-u i povraca mi se od vecine njih.
    Umjesto da vide nesto pozitivno u ovoj anketi, a to je pad SDPS-a od 3-4% oni na najprimitivniji nacin nasrnuli na Beshica.
    Spinovanje na nivou statisticke gresko od 3% je maksimum sto ovaj covjek eventualno radi.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  6. #706
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,158
    Thanks Thanks Given 
    2,541
    Thanks Thanks Received 
    524
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Upravo tako!
    Greška od 3% u korist DPSDPLP-a.

  7. #707
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Jes pa zato svake pogodi u procenat... Presmiješni ste, ne možete se pormiriti sa realnošću pa vam je Bešić kriv...
    #fakenews

  8. #708
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Citam ove komentare na Vijestima i CDM-u i povraca mi se od vecine njih.
    Umjesto da vide nesto pozitivno u ovoj anketi, a to je pad SDPS-a od 3-4% oni na najprimitivniji nacin nasrnuli na Beshica.
    Spinovanje na nivou statisticke gresko od 3% je maksimum sto ovaj covjek eventualno radi.
    Deja vu. Jednom, u teskoj situaciji po ex YU, ljudi su izasli da protestuju zbog bombardovanja jadnog naroda zbog njihovih budalastih samoubilackih politicara.. U svemu, pored kulturnog demonstriranja, razgovora sa Dir. info programa u jednoj stranoj drzavi oko teske kampanje i neskrivene agresivnosti.. Gospodin se okrenuo prema masi (bilo je pored YU intelektualaca iz svih sfera profesija i stranaca intelektualaca, humanista), i onako kulturno rekao.. Parafraziram.. - Znate, vi i mnogi od vas u masi ste humani ljudi, vjerujem i principjelno izuzetni, ali.. Obratite paznju na one ljude sa cudnim kapama i amblemima koji su medju vama, teturaju se pijani po ulici, vriste, prijete. (bila je ocigledna istina)Gospodo, oni su narod nijesu politicari, oni su vasi - medju vama.
    Tajac..
    Biti svjesni ogromnog broja takvih i bez neta a biti u tome. Auh, premnogo.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-10-12 at 14:01.

  9. #709
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Jes pa zato svake pogodi u procenat... Presmiješni ste, ne možete se pormiriti sa realnošću pa vam je Bešić kriv...
    Zar misliš da kod nas ima šta nezavisno, a pogotovo nezavisni analitičari? Zna DPS u 1 procenat koliko će glasova da dobije i uzeće vlast sami.
    Nego, ovce i treba da se šišaju. Dok ne dođe vrijeme za klanje.

  10. #710
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je, kad se Maja vratila - isto kao da je SDP samostalno pobijedio
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  11. #711
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



  12. #712
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,462
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nevjerovatna je i potpuno politički zatucana reakcija dijela zvaničnika DF na Bešićevu anketu.

    Umjesto da istaknu to da su blizu, da DPS-u za ove dvije nedjelje samo treba otkinuti još par procenata... Oni udarili priču da je anketa naručena!

    A anketa djeluje realno, za godinu dana je DPS-SDP izgubila jedno 4-5 procenata, to je fantastična osnova za opoziciju da "smlate" ovu vlast u 10 dana jakog i smislenog finiša kampanje.

    Ali... Važno je spinovanje pričom da su ankete naručene, birački spiskovi spremni za krađu, blabla... Qq.

    Najtužnija od svega, je činjenica da za smjenu ove vlasti jedino što je trenutno još potrebno - jeste minimum političke pismenosti opozicije!
    Just to slip the skin...

  13. #713
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    10,984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bolji smo od rukometasica CGe, u disciplinama PLJUVANJE U DALJ, IGRI NA IGRACA; TRAZENJU DLAKE U JAJCU SVAKOM POJEDINCU, i mentalitetu, NIJE MENE STO JE MENI LOSE, NO ME MOODA BOLE STO JE MISKU PEROVICU BOLJE,
    a njega proglasise za DRUGU FAMILIJU,
    a ima 21 MULTIMILIONER, od toga KUMOVA MILOVIH I PRIJATELJA 90%.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #714
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja ne vidim razliku.. Iz iste Drzave crpili dok je obican narod jedva prezivljavao i mi gasterbajteri pomagali uz razne medjunarodne organizacije, subvencije itd. Preko istih legalizovanih fora i fazona nakupili za sebe i svoje interesne pajtase, odobrenih od istih, sa familijom rasporedjenom sa kapicama po potrebi na svaku sebi-korisnu bandu. Po potrebi jedno ka vlasti uz materijalnu korist za vlast, drugo ka opoziciji reda radi, trece u biznis sa svima.
    Neko hoce reci da ima razlike?
    Smijesno.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-10-12 at 15:14.

  15. #715
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    10,984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Razlika je u tome, sto su ti MULTIMILIONERI, nesto investirali i stvaraju VISU VRIJEDNOST, zaposljavaju ljude, nijesu KUKAVICE, ne KRIJU IMPERIJE I KAPITAL,
    i oni drugi ANONIMUSI koji se kriju kao PIZDE, i prave se, nit luk jeli nit luk mirisali,
    i oni TRECI DJILJKOSI, koji su sve unistili sto su rukom takli to se osusilo, jedino se povecao HAREM SPONZORUSA, i broj konja u autu i duza JAHTA od konkurencije.

    DakleM, tri vrste PROFITERA, prema kojima gajim prvima,simpatije sa rezervom,drugima prezir i trecu grupu od koje povracem.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #716
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    DakleM, tri vrste PROFITERA, prema kojima gajim prvima,simpatije sa rezervom,drugima prezir i trecu grupu od koje povracem.
    objasnio covEk

  17. #717
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Razlika je u tome, sto su ti MULTIMILIONERI, nesto investirali i stvaraju VISU VRIJEDNOST, zaposljavaju ljude, nijesu KUKAVICE, ne KRIJU IMPERIJE I KAPITAL,
    i oni drugi ANONIMUSI koji se kriju kao PIZDE, i prave se, nit luk jeli nit luk mirisali,
    i oni TRECI DJILJKOSI, koji su sve unistili sto su rukom takli to se osusilo, jedino se povecao HAREM SPONZORUSA, i broj konja u autu i duza JAHTA od konkurencije.

    DakleM, tri vrste PROFITERA, prema kojima gajim prvima,simpatije sa rezervom,drugima prezir i trecu grupu od koje povracem.
    Ja uopste ne vidim da iko od njih krije svoje profiterske zasluge.. Svi imaju firme i legalizovan profit jednako kao i oni koje Vi spominjete. Rade za sebe a tesko da i jedni i drugi i peti ista za drzavu odvajaju, jer opet znaju fazone kako izbjeci poreze i soc davanja jer su SVI ucestvovali u kreiranju tih poreskih zakona.
    Zato mi je glupa ta prica i pokusaj branjenja, za nesto sto NIKAD ni jedan Advokat nece moci da brani jer su jedni druge pokrili zakonski. Price pricine ovaj manji profiter od drugog a isto sticovali.. Nemojte, radi godina, ako ne radi cega drugog.
    Nismo mi ovce cuvali, nego ipak nesto znamo procijeniti i po etickim normama a ne samo reko liberalska 2 prsta, cetnicke subare ili titovke.
    Sva prica da ce doci do promjena a jasno je da niko ne moze vratiti ni jedan cent koji je oduzet ondasnjim bolesnicima (nijesu mogli materijalno ni bilo kako drugacije stici do Hustona), ondasnjoj omladini (nijesu djecu slali po italiji, USA na skolovanja a ko jeste? itd), svim onim pokojnim i mnogim unistenim drogom i bezizlaznoscu... Niko to ne moze vratiti ni promijeniti, a najmanje ovo sto se nudi na CG pol. sceni uvijeno i filovano u rusofilsku narandzanstu, u plavetnu, ili koju god foliju. Znaju svi oni ujedno da nema tuzioca koji ce ista naci za tuzbu protiv bilo koga za bilo sta ucinjeno. Folirancije i bleferi.
    Niti gajim simpatije za hohstaplere koji su zarad sopstvenog dupeta i lagodnog zivota za unuke zrtvovali onoliko mladosti..
    Prevazidjeni, providni, i zalud histerija, opet javnost radi za guranje kapitala u dzepove manipulatora koji igraju samo za sebe i nesto mjesta u skupstini za penziju - opet na racun drzave koje su im mentori odrali "posteno" na CG nacin. Nista vise.

    Prihvatanje ponudjenog ulaskom u glasacku igru koju su namjestili ovakvi koji su u ponudi sa svim poznatim karakteristikama i jasniim licnim profitnim ciljevima.. To je priznavanje da je to sto je ponudjeno dovoljno dobro za masu koja ce igrati kako im kazu, kako im se namece manipulativnim medijskim i drekavackim metodama itd itd.. I, sto je najsmjesnije, jedini napad ste imali bas protiv nas koji necemo u to isfolirano klupko za interesdzije...
    Ne cudi me, samo, eto..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-10-12 at 16:05.

  18. #718
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Citam ove komentare na Vijestima i CDM-u i povraca mi se od vecine njih.
    Umjesto da vide nesto pozitivno u ovoj anketi, a to je pad SDPS-a od 3-4% oni na najprimitivniji nacin nasrnuli na Beshica.
    Spinovanje na nivou statisticke gresko od 3% je maksimum sto ovaj covjek eventualno radi.
    Čak ni to ne vjerujem. SDPS standardno malo pada u posljednjim nedjeljama. To je bilo vidljivo na lokalnim izborima u Podgorici kad je Bešić objašnjavao trend jer je nakon zatvaranja birališta objavio ankete po mjesecima.

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Nevjerovatna je i potpuno politički zatucana reakcija dijela zvaničnika DF na Bešićevu anketu.

    Umjesto da istaknu to da su blizu, da DPS-u za ove dvije nedjelje samo treba otkinuti još par procenata... Oni udarili priču da je anketa naručena!

    A anketa djeluje realno, za godinu dana je DPS-SDP izgubila jedno 4-5 procenata, to je fantastična osnova za opoziciju da "smlate" ovu vlast u 10 dana jakog i smislenog finiša kampanje.

    Ali... Važno je spinovanje pričom da su ankete naručene, birački spiskovi spremni za krađu, blabla... Qq.

    Najtužnija od svega, je činjenica da za smjenu ove vlasti jedino što je trenutno još potrebno - jeste minimum političke pismenosti opozicije!
    Mislim, Getaway, da su za to krivi ovi šarlatani od PZP-a. Evo, uporedi dvije izjave njihovih prvaka u razmaku od 2 do 3 dana (ovo podvučeno). To su apsolutni paraziti i, đe god da su, rade naopako.

    Nedelja, 30 Septembar, 2012 - 09:29

    Izvor: CdM Dan

    Medojević: DPS pada, mi rastemo

    Režim DPS-a i Mila Đukanovića odbrojava posjednje dane na vlasti u Crnoj Gori, poručeno je sa jučerašnje tribine Demokratskog fronta u podgoričkom naselju Zlatica.

    Predsjednik DF-a Miodrag Lekić rekao je da je taj antirežimski savez snaga koja okuplja sve građane u Crnoj Gori, bez obzira na nacionalnu i političku pripadnost, dok je funkcioner Fronta Nebojša Medojević kazao da je prema posljednjim anketama Đukanovićev režim u vrlo nezgodnoj poziciji, prenosi Dan.

    Medojević je naglasio da koalicija DPS-SDP-LP pada ispod 45 odsto, dok samo Demokragski front trenutno ima preko 30 odsto podrške među građanima.

    "Mogu da vam kažem da demokratska Evropa čeka promjenu vlasti u Crnoj Gori. Njemačka vlada sarađivaće sa vladom Demokratskog fronta, ali ipak nijesu oni ti koji idu na birališta 14. oktobra. To ste vi, građani Crne Gore. Izađite u uito većem broju da pošaljemo ovaj kriminalni režim u istoriju“, istakao je Medojević.

    Miodrag Lekić je saopštio da je posljednjih dana DF od pojedinih političkih subjekata izložen uvredama i napadima. Najavio je da će razmotriti „mogućnost sudske satisfakcije zbog tih oštrih napada kojima je Front izložen”.
    "Bez obzira kakvo nam je sudstvo, imamo na raspolaganju i te opcije. U Crnoj Gori postoji široko rasprostranjena kultura kršenja normi, zanemarivanja čak i osnovnih pravila. Moramo tome stati na kraj. Pozivam sve u Crnoj Gori, bez obzira kako su glasali na referendumu 2006. godine, koje su nacionalnosti, da podrže smjenu vlasti. Nije tačno da smo mi ti koji želimo da rušimo Crnu Goru“, naglasio je Lekić.

    Ponedeljak, 1 Oktobar, 2012 - 18:14

    Izvor: CdM

    DF: DPS naručio lažno istraživanje

    Demokratski front DF upozorava crnogorske građane da će, po informacijama koje imaju, Demokratska partija socijalista DPS narednih dana pokušati da obmane javnost objavljujući “lažne rezultate istraživanja javnog mnjenja”, navodi se u reagovanju DF-a.

    “Demokratski front DF vodi ozbiljnu, dostojanstvenu i superiornu kampanju i po svim istraživanjima i pokazateljima sa terena, ta koalicija će iz ovih izbora izaći kao pobjednik i kao najjači politički subjekat na cjelokupnoj političkoj sceni, naveo je u reagovanju Koča Pavlović iz DF.

    On kaže da tu činjenicu odlično znaju njihovi politički protivnici, koji već mjesec dana plaćaju nekoliko agencija iz Srbije da vrše brojna istraživanja.

    “Upravo zato šef režima pokušava da agresivnim nastupima isprepada onaj veliki broj dojučerašnjih glasača DPS-a, koji su odlučili da mu ovoga puta okrenu leđa. DPS se pogrešno nada da će tim prepadanjem zaustaviti sopstveni pad unutar crnogorskog biračkog tijela, i da će spriječiti ubrzani rast DF-a, ka kojemu se okreću njihovi nekadašnji glasači”, naveo je Pavlović.
    Pavlović da za par dana ističe zakonski rok u kome je bilo dozvoljeno objavljivanje istraživanja javnosti.
    “Zato mi upozoravamo crnogorske građane da će, po informacijama koje imamo, DPS-ov izborni štab baš narednih dana pokušati da obmane javnost objavljujući lažne rezultate tobožnjih istraživanja. Uradiće to jedan svima znani režimski eksponent, koji će pokušati da svojim obmanama obeshrabri crnogorske glasače, da ih svojim lažima uvjeri „da je već sve gotovo“, a sve sa ciljem da se što više smanji izlaznost, koja po svim projekcijama obećava da će biti velika, i koja je ključ za izbornu pobjedu DF-a”, naveo je Pavlović.
    Zbog toga Pavlović poziva crnogorske građane da, kako kaže, ne nasjedaju na prevare DPS-ovog izbornog štaba.
    “I na laži njihovog privatnog analitičara, da se ne obaziru na uvredjive nastupe šefa režima i njegovih saradnika, i da u što većem broju izađu na birališta 14.oktobra. Jer izlaznost od preko 70 odsto stavlja tačku na DPS-ovu vladavinu, čime se zaustavlja dalje propadanje ove zemlje”, poručio je Pavlović.


    Za razliku od njih, ljudi iz Pozitivne su puno ozbiljniji

    http://www.cdm.me/politika/izbori-20...vanjem-cedem-a

    I iz SNP-a su rekli da nemaju komentara. Kad ih već pomenuh, ukoliko ostvare rezultat koji im Cedem predviđa to će biti veliki trijumf poslije svega što su preživjeli. Treba očekivati nešto prljaviju kampanju prema njima u finišu kampanje od strane Dana i Vijesti. Iako apsolutno nemam nikakve veze sa SNP-om (it's not my cup of tea) osjećam neku vrstu sažaljenja prema njima zbog apsolutne medijske inferiornosti.
    Dick Laurent is dead!

  19. #719
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Da se mladost išta pita odavno bi dpsdp otišla s vlasti, ali stari panjati i kvazi ideolozi nam kroje sudbinu, zato smo tu dje jesmo.
    Da se mladost što pita LSCG bi bio na vlasti do kraja 90tih
    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Evo i ovdje na forumu je počela podjela na četnike i početnike, izdajnike i stvaraoce CG kao da istorija CG počinje od Mila i Ranka.
    Ta podjela traje 100 godina i to SA VELIKIM RAZLOGOM ali ni Milo ni Ranko ne predstavljaju odklon od Srbije, Srba i wannabe srba
    Otklon nam treba ali ne u vidu Mila koji koristi potrebu Crne Gore za odklonom od Srbije, Srba i wannabe srba za ostajanje na vlasti.
    U nedostatku Slavka jedini izbor vidim u Pozitivnoj koja bi jednom za uvjek otkačila CG od Srbije,Srba i wannabe srba na elegantan i bezbolan način.



    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #720
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    10,984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ja uopste ne vidim da iko od njih krije svoje profiterske zasluge.. Svi imaju firme i legalizovan profit jednako kao i oni koje Vi spominjete. Rade za sebe a tesko da i jedni i drugi i peti ista za drzavu odvajaju, jer opet znaju fazone kako izbjeci poreze i soc davanja jer su SVI ucestvovali u kreiranju tih poreskih zakona.
    Zato mi je glupa ta prica i pokusaj branjenja, za nesto sto NIKAD ni jedan Advokat nece moci da brani jer su jedni druge pokrili zakonski. Price pricine ovaj manji profiter od drugog a isto sticovali.. Nemojte, radi godina, ako ne radi cega drugog.
    Nismo mi ovce cuvali, nego ipak nesto znamo procijeniti i po etickim normama a ne samo reko liberalska 2 prsta, cetnicke subare ili titovke.
    Sva prica da ce doci do promjena a jasno je da niko ne moze vratiti ni jedan cent koji je oduzet ondasnjim bolesnicima (nijesu mogli materijalno ni bilo kako drugacije stici do Hustona), ondasnjoj omladini (nijesu djecu slali po italiji, USA na skolovanja a ko jeste? itd), svim onim pokojnim i mnogim unistenim drogom i bezizlaznoscu... Niko to ne moze vratiti ni promijeniti, a najmanje ovo sto se nudi na CG pol. sceni uvijeno i filovano u rusofilsku narandzanstu, u plavetnu, ili koju god foliju. Znaju svi oni ujedno da nema tuzioca koji ce ista naci za tuzbu protiv bilo koga za bilo sta ucinjeno. Folirancije i bleferi.
    Niti gajim simpatije za hohstaplere koji su zarad sopstvenog dupeta i lagodnog zivota za unuke zrtvovali onoliko mladosti..
    Prevazidjeni, providni, i zalud histerija, opet javnost radi za guranje kapitala u dzepove manipulatora koji igraju samo za sebe i nesto mjesta u skupstini za penziju - opet na racun drzave koje su im mentori odrali "posteno" na CG nacin. Nista vise.

    Prihvatanje ponudjenog ulaskom u glasacku igru koju su namjestili ovakvi koji su u ponudi sa svim poznatim karakteristikama i jasniim licnim profitnim ciljevima.. To je priznavanje da je to sto je ponudjeno dovoljno dobro za masu koja ce igrati kako im kazu, kako im se namece manipulativnim medijskim i drekavackim metodama itd itd.. I, sto je najsmjesnije, jedini napad ste imali bas protiv nas koji necemo u to isfolirano klupko za interesdzije...
    Ne cudi me, samo, eto..

    Hvala Lepo

    Kao uvijek pred tvojom MORALNOM GROMADOM, mogu ti ljubit sandalice i stope dje tvoje nogice gaze, a uvijek razoruzan bez ARGUMENATA,
    jer smo mi muski ZALJUBLJIVE PRIRODE, u lijepe zene, mostove i imperije domacih TAJKUNA,
    ali ti i dalje ostajes moja najveca VIRTUELNA LJUBAV,
    i profesorica MORALA, ETIKE, PRAVOG PATRIOTIZMA, i primjer kako se voli svoja domovina, i dje su granice pristojnog i nepristojnog.

    Srdacan pozdrav, i do neba hvala na lekciji, vidi se da sam ostao bez tvog nadzora duzi period i da se gubim i upadam u romantiku raznih boja, kao Marija u plot, ali da nijesam takva BUDALA, ti me nikad nebi voljela, niti na mene trosila vrijeme, za DOVIJEK TVOJ I SAMO TVOJ AIVAN MILOVAN.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #721
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Hvala, ljubav je obostrana.:*
    Drago mi je da sam u grupi u kojoj sam se nasla i koji ovim klikom - izborom, jednostavno kazu - hocemo bolji izbor na pol. sceni Crne Gore radi prosperitetnije buducnosti ove lijepe drzave u skladu sa savremenim svijetom, u miru, po boljim zakonima, u radu i obrazovanju vrijednog postovanja, a ne samo zbog bilo cije politicke clanske kartice. Znamo sta je sta, i sta ne prihvatamo.
    U moje ime, a usput i moje tumacenje izbora - necu glasati za ponudjeno. Nadam se da mi ostali koji su isto izabrali nece zamjeriti, ali ako grijesim nek me isprave.

    Hvala Lepo

  22. #722
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    10,984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    PWS kaže:2. Oktobar 2012. - 17:08 u 5:08 pm
    Milovane Jankovicu, “bratoubilacki rat” znaci ne dozvoliti monstrumima iz nasheg naroda da masovno masakriraju pripadnike nekog drugog naroda. na Balkanu je visoka cijena “bracke sloge”. vidjeli smo je u Srbiji kad su se pomirili cetnici i partizani i u Hrvackoj kad su se pomirili ustashi i partizani.
    za rushenje postolja Pavlu Djurishicu Milu sam obecao zdravicu, domacu rakiju. nije to zbog Pavla, mrtvi ne pr.i, nego zbog necega drugoga.

    Odgovori

    • Milovan Jankovic kaže:
      2. Oktobar 2012. - 17:48 u 5:48 pm
      Ja nebi mirio ideologije, vjere i nacije,
      nego bih zelio da prema njima postupaju HOMOSEKSULCI,
      na isti nacin kao oni na PARADU PONOSA, a krse u sleperima docerat sa Smokovca, o opstinskom ili drzavnom trosku.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #723
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    ropotarnica istorije
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali izlaznost 80%
    ?

  24. #724
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,462
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    I iz SNP-a su rekli da nemaju komentara. Kad ih već pomenuh, ukoliko ostvare rezultat koji im Cedem predviđa to će biti veliki trijumf poslije svega što su preživjeli. Treba očekivati nešto prljaviju kampanju prema njima u finišu kampanje od strane Dana i Vijesti. Iako apsolutno nemam nikakve veze sa SNP-om (it's not my cup of tea) osjećam neku vrstu sažaljenja prema njima zbog apsolutne medijske inferiornosti.
    Svu medijsku inferiornost (mada evo Milić je praktično svaku noć gost na nekoj od TV) SNP "anulira" radom lokalnih odbora, naročito u ruralnim oblastima, tako da to neko "glasačko jezgro" oni nikako ne mogu izgubiti. Taman će biti neđe na pola puta između Milićevog rezultata sa predsjedničkih izbora, i prethodnih parlamentarnih...

    Da je Pozitivnoj SNPov rad na terenu, pogotovo na Sjeveru, imali bi i preko 15 posto.

    Ali to je sad najmanje bitno - mnogo bitnije je kako spustiti DPS na ispod 45 posto. To jedino može Pozitivna agresivnijom kampanjom u posljednjih 10ak dana, ciljajući baš birače DPS i jasno naznačivši procrnogorske stavove.

    Na kraju će biti više problem da DF i SNP animiraju srpske birače, ili što će Srpska Sloga uzeti npr. malo manje od tri procenta, a iskreno mislim da jesu blizu cenzusa iako to ovo istraživanje nije pokazalo.

    Jednostavno, bojim se da opozicija nažalost ima previše sopstvenih "Trojanskih konja", da bi spustila DPS ispod ovih 47 procenata... Evo vidjećemo, valjda se i DPS još koji put žešće spotakne u posljednjih par dana, kao sa "četnicima i početnicima".
    Just to slip the skin...

  25. #725
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedna karakteristicna stvar za ovu staru opoziciju (ovo "stara" u odnosu na Pozitivnu):

    Pred svake izbore ide prica kako SIGURNO pobjedjuju. O cemu oni to? Kome se obracaju? Ko vjeruje da oni imaju 30% (konkretno sad Medova izjava) ? Cak ni najoptimisticniji njihov birac ne vjeruje u 30% glasova na ovim izborima.
    I cemu takvo "bukanje" pred svake izbore? Sto zele da postignu? Znam sto postizu (da se ne izrazavam nepristojno) - ali sta oni zaista misle da postignu sa tim,tj. sta je cilj tih,najblaze receno,budalastih izjava?

Page 29 of 64 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  2. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  3. Replies: 0
    Last Post: 04-11-11, 22:10
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •