Koji crni Brnovic? Pa vidis li da nijesu krstenu akciju sastavili cijelu utakmicu. Da nije bilo Mirka i njegovog gola i one asistencije petom kod prvog gola, dakle individualnog kvaliteta, ne bi se ni upisali. Jovetic mora da da onaj gol. Za Savica se slazem, ali mislim da je na nase uslove dobar...



Reply With Quote


Biće od njega Crnogorac, jednoga dana. :P

Bookmarks