izlupa se odje dosta gluposti, ne zamjeri imElem, meni je poenta da ne vozim na ler ne zato jer hocu da ustedim, nego sto je sigurnije i stabilnije je auto
ako ti je zivotna zelja, nauci kako se pise/izgovara :mrgreen:
50 miliona za 4 godine? Losa ti je ta racunica, za 50 miliona (12,5 godisnje) ne bi dupetom mrdnuliDodaj jos jednu do dvije nule
![]()




Reply With Quote
Elem, meni je poenta da ne vozim na ler ne zato jer hocu da ustedim, nego sto je sigurnije i stabilnije je auto
Dodaj jos jednu do dvije nule 





Bookmarks