Page 115 of 745 FirstFirst ... 1565105111112113114115116117118119125165215615 ... LastLast
Results 2,851 to 2,875 of 18622

Thread: Gorivo!

  1. #2851
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a vi kao da da je skocilo gorivo za 50c a ne za 5,6 centi :P

  2. #2852
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Pa nije to lose sto se zalis, zamisli da nemas plin? Koliko te kosta 100km sa plinom a koliko sa benzinom?

  3. #2853
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Meni trosi 13-15 u prosjeku, u rezervar mi stane 40 eura ali lakse mi je bilo kad je stalo samo 25.
    U predhodnom postu nisam dovrsio misao,htio sam da kazem da ljudi koji najmanje kilometara prelaze godisnje i voze auta sa malom potrosnjom najvise brinu koliko ce da ih kosta litar goriva.Tako mi je jedan rekao "Znas li ti koliko ja mjesecno prelazim kilometara,1000km" i zato vozi megan 1.5dci,ja da prelazim 12000 godisne vozio bi taman V8 benzinca.

  4. #2854
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Onda ti bas trosi plina....

    Sent via pisaća mašina Galaxy Note
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #2855
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Femaman View Post
    a vi kao da da je skocilo gorivo za 50c a ne za 5,6 centi :P
    polako ali sigurno ide ka tome...

  6. #2856
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Pa nije to lose sto se zalis, zamisli da nemas plin? Koliko te kosta 100km sa plinom a koliko sa benzinom?
    Evo što se mene tiče,oko 7 litara troši benzina na 100km. Puna boca plina je oko 500km(20-30 nekad manje,nekad više). Po sadašnjim cijenama na 500km oko 20e uštedim.40l mi staje u bocu tj 31e gasa. A to sve na motor 1.3

  7. #2857
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  8. #2858
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    A da nego, najbolje da se oni žrtvuju za nas. Iovako su se već nategli koliko mogu i svim silama se trude da nam olakšaju. To što je pola i više cijene akciza i porez ne znači ništa. Ionako to ide na vrtanje dugova i vožnju auta visoke kubikaže. Najbolje da ličnim idu na plažu i planinu.

  9. #2859
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Pa nije to lose sto se zalis, zamisli da nemas plin? Koliko te kosta 100km sa plinom a koliko sa benzinom?
    Na plin: 10 do 12 eura.
    Benzin: 19,5 do 22,5 eura.
    Za 5 godina sam vozio oko 185 000 km (na plin).
    TAKUMI

  10. #2860
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,543
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rade32 View Post
    U predhodnom postu nisam dovrsio misao,htio sam da kazem da ljudi koji najmanje kilometara prelaze godisnje i voze auta sa malom potrosnjom najvise brinu koliko ce da ih kosta litar goriva.Tako mi je jedan rekao "Znas li ti koliko ja mjesecno prelazim kilometara,1000km" i zato vozi megan 1.5dci,ja da prelazim 12000 godisne vozio bi taman V8 benzinca.
    eto ja prvi ne predjem nekad ni 500km mjesecno al u prosjeku tu sam od 500-1000km, tj 10000 godisnje... i ne isplati mi se da stavim plin a posto ocekujem neke fine pare i bliskoj buducnosti, odma ali odma stize Qvatraporte gts da ispunim sebi jednu zivotnu zelju
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  11. #2861
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hm kad stigne , ja pravim svadbu i zovem te za kuma
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #2862
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,543
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    hm kad stigne , ja pravim svadbu i zovem te za kuma
    DA ti mladu vozim u moja kola
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  13. #2863
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    eto ja prvi ne predjem nekad ni 500km mjesecno al u prosjeku tu sam od 500-1000km, tj 10000 godisnje... i ne isplati mi se da stavim plin a posto ocekujem neke fine pare i bliskoj buducnosti, odma ali odma stize Qvatraporte gts da ispunim sebi jednu zivotnu zelju

    isplati vjeruj mi jer za godinu dana na tu kilometrazu ustedis 1000e (a sama ugradnja plina ti je 500-600e) , pola godine vozis da ga otplatis a ovo posle ti sve ide direkt u dzep

    ako ti auto u prosjeku trosi 10l/100km , 12mjeseci x 1000km = 12 000km

    145-150e - 100l goriva (prosjek za mjesec)
    75-80e - 100l plina

    ~1200l goriva (za godinu) - 1740-1800e
    ~1200l plina - (za godinu) - 920e

    racunica je jednostavna a razlika je duplo (taman da od te razlike registruje covjek auto , da odradi servis tokom godine, ulozi koji dinar u isto, gume ...) ...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  14. #2864
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    DA ti mladu vozim u moja kola

    tako je ti s njom u alfu a ja sam u gts-a
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #2865
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,543
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    isplati vjeruj mi jer za godinu dana na tu kilometrazu ustedis 1000e (a sama ugradnja plina ti je 500-600e) , pola godine vozis da ga otplatis a ovo posle ti sve ide direkt u dzep

    ako ti auto u prosjeku trosi 10l/100km , 12mjeseci x 1000km = 12 000km

    145-150e - 100l goriva (prosjek za mjesec)
    75-80e - 100l plina

    ~1200l goriva (za godinu) - 1740-1800e
    ~1200l plina - (za godinu) - 920e

    racunica je jednostavna a razlika je duplo (taman da od te razlike registruje covjek auto , da odradi servis tokom godine, ulozi koji dinar u isto, gume ...) ...
    ma sve si ti u pravu ja dam mjesecno 50-70e goriva, e sad koliko uspem za te pare to je druga prica, zato mi se ne isplati
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  16. #2866
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    a dobro to su druge forice na diplomatske kartice bez poreza i akciza i chuda , ali pricamo ovako realno i dugotrajno resenje

    nista od toga nije dovijeka (i ja sam ugrabio par puta tako da uspem, ali ovo je rajetno...)
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. #2867
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,543
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    tako je ti s njom u alfu a ja sam u gts-a
    sparco i njegova nevjesta

    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  18. #2868
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i tablice za mene prave no slow , genijalno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #2869
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    jutros pricam sa jednim clanom DPS ogorcenim aktivistom oko goriva i poskupljenja kad ladno lik kaze valja glasove kupovati a okle ako se ne napunimo parama preko taksi akciza i poreza... :o

  20. #2870
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto mu nisi rekao: e jebes ti stranku koja mora kupovat glasove.
    Onda si trebao dodat: glasove kupujete zbog toga sto ste dobri za narod ili zbog toga sto je narod izgubio povjerenje?

    Ne bih im dao glas ni za 1000 eura.
    TAKUMI

  21. #2871
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    ti ne bi ali ima 100.000 onih koji bi, i to im je dovoljno

    50 eura x 100.000 = 5 miliona a u iducih 4 godine naslapace 50 miliona, sve je to biznis jbg
    She is only here to annoy herself!

  22. #2872
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    isplati vjeruj mi jer za godinu dana na tu kilometrazu ustedis 1000e (a sama ugradnja plina ti je 500-600e) , pola godine vozis da ga otplatis a ovo posle ti sve ide direkt u dzep

    ako ti auto u prosjeku trosi 10l/100km , 12mjeseci x 1000km = 12 000km

    145-150e - 100l goriva (prosjek za mjesec)
    75-80e - 100l plina

    ~1200l goriva (za godinu) - 1740-1800e
    ~1200l plina - (za godinu) - 920e

    racunica je jednostavna a razlika je duplo (taman da od te razlike registruje covjek auto , da odradi servis tokom godine, ulozi koji dinar u isto, gume ...) ...
    Ovo je zanimljiva računica, ja sam prešao za 6 godina oko 120.000 km na plin... Pa ti vidi tu uštedu...

    Poslato sa pisaće mašine Galaxy Note
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #2873
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    249
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Petrol kod autobuske stanice, rezervoar na motor mi je 12.8 L, usuh tacno 13 litara, izgleda da nista nije bilo u njega + sam usa' malo u minus, a moze i na vazduh da ide!

  24. #2874
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Umiju oni da strakaju sa pistoljOm zato sam sipam...

  25. #2875
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    249
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Sam sam i sipa', potpuno normalno, bez strakanja!

Page 115 of 745 FirstFirst ... 1565105111112113114115116117118119125165215615 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Gdje kupiti gorivo?
    By Icarus in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 8
    Last Post: 06-01-11, 18:28
  2. I.Kvalitetno gorivo
    By Snowman70 in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 18-08-10, 09:12
  3. Gorivo!
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 115
    Last Post: 28-12-07, 22:28
  4. gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9
    Last Post: 29-02-04, 14:28
  5. fenomen kazaljke za gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 11-02-04, 23:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •