Bas mene zabolje sta ti mislis o meni pravo da ti kazem.
Ja ti kazem da ne vozim u ler a umijem toliko vozit da ne moram obrtomjer gledat da bi presaltao.
Svaka cast na ekonomicnosti i na svim trikovima za ustedu 1-2l na 100km, samo me zanima jeli vam smor voznja kad ne preticete nikog jer ga u manju morate usaltat?
Ovi koji voznjom zaradjuju podrzavam sve nacine ustede.
Sto se tice toga umijem li da vozim ili ne, eto neka bude da ne umijem.