Bas mene zabolje sta ti mislis o meni pravo da ti kazem.
Ja ti kazem da ne vozim u ler a umijem toliko vozit da ne moram obrtomjer gledat da bi presaltao.
Svaka cast na ekonomicnosti i na svim trikovima za ustedu 1-2l na 100km, samo me zanima jeli vam smor voznja kad ne preticete nikog jer ga u manju morate usaltat?
Ovi koji voznjom zaradjuju podrzavam sve nacine ustede.
Sto se tice toga umijem li da vozim ili ne, eto neka bude da ne umijem.





Reply With Quote
Bookmarks