View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 16 of 104 FirstFirst ... 61213141516171819202666 ... LastLast
Results 376 to 400 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #376
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Čelik se ne šali, Budućnost lagana.

  2. #377
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Čelik se ne šali, Budućnost lagana.
    Shale bogami kad ih Grbalj pomete 0:3 u sred Niksica. Mada se i Mogren raspada masu.

  3. #378
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde Mornare, oganj te izgorio...


  4. #379
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Bravo Sutjesko .... Iako igra nije bila odlicna 3 boda se pamte . A Bozo Markovic da igra fudbal ko sto razbija glave svojim bivsim saigracima dobro bi bilo...


    Culafic pokazao jos jednom kakava je klasa , steta sto ne dodje u Sutjesku

  5. #380
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nova tri boda danas za buducnost,krenuli su sa pobjedama sto je najbitnije,a jos bitnije sto su se upisali Mugosa i Nikac danas odgledah mladost protiv petrovca,vidi se da je mladost kasnila i da nisu bas svi spremni,pogotovo drasko bozovic koji bas nespreman i koji se izglupira i dobi crveni,momci sto su dovedeni iz srbije dosta fino igraju na sredini,Seratlic dobar bio al moze on to i bolje,rotkovic standarno fizicki prejak i fino ga je dao na asistenciju Šcepa, ali Šcepo me odusevio bas doktor,lagano igra bez ikakve panike dao je prelijep go i imao asistenciju,i danas ubjeljdivo najbolji bio,dok petrovac divljacki nesto igra al je imao pred kraj finih sansi sa igracem vise...

  6. #381
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Jel ovo prvi put da mozemo reci, NIksic hara!
    Tu es mon héro!

  7. #382
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,737
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Bih na cetinje i gledah mec, odlicna igra lovcena ali ne umiju 3 na 1 iskoristit. Mislim da rudar je i dalje odlican za nase uslove ali igraju preko one rabore. Dade igumanovic golcinu ali mora se rec da je golman morao to da brani, kao da je cekao centarsut ali ga ovaj zeznuo posteno

  8. #383
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Jel ovo prvi put da mozemo reci, NIksic hara!

    Kara sve redom xaxaxaaxxaax

  9. #384
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    U NK niko ne vjeruje sta radi Sutjeska. Cak je i djecak 6 razred pitao fudbalera Sutjeske: sta vam je sto ovo dobro igrate

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  10. #385
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Karaju.. Rekao bih.
    Slazem se.

  11. #386
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Simpaticno je vidjeti vas niksicane kako ste srecni po tom pitanju,posle dosta vremena, sto je i dobro,sad je veci rivalitet i kvalitetnije sve

  12. #387
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Simpaticno je vidjeti vas niksicane kako ste srecni po tom pitanju,posle dosta vremena, sto je i dobro,sad je veci rivalitet i kvalitetnije sve
    "Do koje ure , vidjecemo."

  13. #388
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    "Do koje ure , vidjecemo."
    Istina, ali makar ovi rezultati vracaju nadu u niksicki fudbal. Cak je i uprava odustala od davanja bonusa, vide ne isplati im se

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  14. #389
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dje ga je ovo montenegroCT da snimi preglede i okaci lose je poceo ovu sezonu
    AJMO CRNA GORO !!!

  15. #390
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    moraćemo izgleda pisat peticiju da nam opet kači preglede

  16. #391
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    moraćemo izgleda pisat peticiju da nam opet kači preglede
    zezajte ,zezajte

    ..ide uskoro pregled ovog kola

  17. #392
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,708
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Želio bih da Čelik do kraja prvenstva u pripremi i odigravanju utakmice bude onakav kakav je bio u ovih nekoliko dana i da svakoga pobijedi i postane prvak. Ne izjavljujem ljubav igračima preko medija, ali ovog puta moram, jer su oni pobjednici", rekao je trener Mogrena Branislav Milačić.

  18. #393
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    dje ga je ovo montenegroCT da snimi preglede i okaci lose je poceo ovu sezonu

    Montenegrino je sezonu poceo ka i Lovcen ocajno D;:

  19. #394
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Montenegrino je sezonu poceo ka i Lovcen ocajno D;:
    Ahahahaha,biće vama poslije kad počnemo da deremo od reda :P

  20. #395
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam prvi sumnjao mnogo u ovu Sutjesku, pogotovo zbog svih sranja koja su se desavala tokom priprema i iskustva od prethodnih sezona, ali neko cudo se desilo, i ekipa stvarno djeluje dobro. To se najbolje vidjelo po reakciji nakon primljenog gola, kao i slavljenju karadzinog gola. Gaga je jbni madjionicar, nije prestajao da vice na njih svih 90 minuta, i vidi se da ga ekipa slusha. Iskreno, nijesam ubjedjen da cemo u ovom ritmu nastaviti, ali 9 bodova iz 3 kola je zaista cudo, koje moze da da podstrek i u narednim partijama. Mislim da je ona pobjeda protiv Buducnosti bila kljuc za ovako dobar pocetak, kao i fenomenalna serija Shushnjara, koju pogadja sve iz teshkih pozicija. Juce, i ako igra nije bila fenomenalna, Sutjeska nije bila ona stara, dosadna, vec je kad god je lopta bila u nasem posjedu, omah kretala naprijed, i to cesto po zemlji i shirini. Konacno, kako i dolikuje timu takve reputacije, barem za nashu ligu. Konacno neki optimizam, cak je Mitar rekao da ide 100% ako se ne obezbjedi Evropa. Prvi put da je neko od direktora dao takvu izjavu. Jedino mi je Boza bilo zao, koji je dobio crveni zbog nerascicenih racuna sa Midom, ali ga je dva puta stvarno dobro klepio. A odigrao je bas fino, i namjestio gol, al izgleda da je pregorio od zelje da se osveti zbog tretmana kluba prema njemu.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  21. #396
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Crnogorska prva fudbalska liga - pregled 3 kola (22 avgust 2012 ___ RTCG)


    ..svi sportski dogadjaji bice postavljani na ovom youtube...
    Last edited by Montenegrino-CT; 23-08-12 at 17:56.

  22. #397
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nole-NK View Post
    Želio bih da Čelik do kraja prvenstva u pripremi i odigravanju utakmice bude onakav kakav je bio u ovih nekoliko dana i da svakoga pobijedi i postane prvak. Ne izjavljujem ljubav igračima preko medija, ali ovog puta moram, jer su oni pobjednici", rekao je trener Mogrena Branislav Milačić.
    Cini mi se da Brano priprema teren da dodje da radi u Celik, a pravo da ti kazem i volio bih. Ima to nesto u sebi, a valjalo bi to nesto vidjeti u NK.

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  23. #398
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo neka Brano daje takve izjave,sad neka izgubi pod goricom i ja mislim da ce slobodan biti... A ne dirajte Montenegrina za Lovcen,njima ce doći svježina u drugi dio sezone

  24. #399
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ajde opet

    Buducnost - Mogren ...3-1
    Jedinstvo - Sutjeska ...1-4
    Mornar - Lovcen ... -0-2
    Celik - Mladost ...1-1
    Rudar - Grbalj ...2-3
    Zeta - OFK Petrovac ...2-2

  25. #400
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnje mi je ovo sto nema publike nego ista,da se ne moze izac da se gleda utakmica,pih

Page 16 of 104 FirstFirst ... 61213141516171819202666 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •