Page 91 of 144 FirstFirst ... 4181878889909192939495101141 ... LastLast
Results 2,251 to 2,275 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #2251
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Red Letter Media rules. Volio bih da odradi detaljnu kao za Star Wars i Indiana Jones 4.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  2. #2252
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Meni je najgluplje odrađeno na Prometheusu to što se istraživači ponašaju ka da nisu prešli milione kilometara kroz svemir došli na nepoznatu planetu nego kao na livadu iza kuće ono šetnja laganica nema potrebe išta da se provjerava ajmo malo do ambara da vidimo što ima itd.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #2253
    Join Date
    May 2012
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne zna ko hoce li skoro ovaj novi film sa di kapriom?

  4. #2254
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saturn87 View Post
    Da ne zna ko hoce li skoro ovaj novi film sa di kapriom?
    hoce
    (nečitko)

  5. #2255
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saturn87 View Post
    Da ne zna ko hoce li skoro ovaj novi film sa di kapriom?
    misliš li na onaj gdje je on zli kauboj?

  6. #2256
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,049
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    je li gledao neko Twixt?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #2257
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Čudesni Spiderman

    Podržavam dobru karakterizaciju i razvoj likova, al isto bi dobro bilo da je bilo manje romantike, a više Spiderman-a i akcije...valjda se zbog toga ide na ovakav film. Sami origin story je razvučen i skoro sat vremena ni traga od Spiderman-a, a odjednom ga nekako baš zbrzaju, izmedju ostalog i samog Lizarda nisu dobro razradili i vrhunskog glumca (Rhys Ifans) nisu dovoljno iskoristili...Inače, glumci dobro odradili posao (da ih tek ne poredim sa Raimijevom verzijom i manje više mrznom glumačkom ekipom), scene akcije (kojih je moglo biti dosta više za comic book film koji traje preko 2 sata) su fenomenalno odradjene i jedino u njima 3D dodje do izražaja (njihanje kroz ulice NYC je genijalno)...tako da sve u svemu, nije loš film i preporuka za odgledati, ali definitivno bi bolje pao da nisam gledao Raimijevog iz 2002-e, dosta ponavljanja nekih, dobije čovjek osjećaj ponekad kao da gleda drugu verziju iste priče, i pored onog "untold story"...kapiram da će dvojka biti dosta bolja, nešto tipa Raimijeve dvojke, koja mi je po više stvari bolja od prethodnika...

  8. #2258
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    ^ slazem se.
    rm -rf /

  9. #2259
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Čudesni Spiderman

    Podržavam dobru karakterizaciju i razvoj likova, al isto bi dobro bilo da je bilo manje romantike, a više Spiderman-a i akcije...valjda se zbog toga ide na ovakav film. Sami origin story je razvučen i skoro sat vremena ni traga od Spiderman-a, a odjednom ga nekako baš zbrzaju, izmedju ostalog i samog Lizarda nisu dobro razradili i vrhunskog glumca (Rhys Ifans) nisu dovoljno iskoristili...Inače, glumci dobro odradili posao (da ih tek ne poredim sa Raimijevom verzijom i manje više mrznom glumačkom ekipom), scene akcije (kojih je moglo biti dosta više za comic book film koji traje preko 2 sata) su fenomenalno odradjene i jedino u njima 3D dodje do izražaja (njihanje kroz ulice NYC je genijalno)...tako da sve u svemu, nije loš film i preporuka za odgledati, ali definitivno bi bolje pao da nisam gledao Raimijevog iz 2002-e, dosta ponavljanja nekih, dobije čovjek osjećaj ponekad kao da gleda drugu verziju iste priče, i pored onog "untold story"...kapiram da će dvojka biti dosta bolja, nešto tipa Raimijeve dvojke, koja mi je po više stvari bolja od prethodnika...
    prije 8-9 dana ga odgledah... po mojem misljenju storyline starog spajdermena je dosta bolji od ovog... ali film je svakako dobar za pogledat,dosta ljepsi za ochi od prethodnika, ljepota je ovaj 3D ponekad.
    Onaj stari spajdermen je mogao da baca mrezu iz rukava,ovaj je morao da se pomuci da je napravi Ne znam,sta mislite o tome?
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  10. #2260
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    polecese svi i rezervisase skoro komplet veliku sala za betmena u 20:00
    ja malo okasnih pa izabrah ckb salu... koliko je manje platno tamo zna li se ? :/
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  11. #2261
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Kad se nastavak čekao evo 4 godine, ne vidim razlog da se ne sačeka 4 dana, i onda na mir odgledaš film, manja gužva, manje seljaka kojima se usta ne zatvaraju, manje đjece koja trčkaraju i gađu se kokicama...
    Što se tiče platna, ne bih rekao da je neka velika razlika, samo što je sala manja...
    U svakom slučaju, ako vidiš nekoga sa kostimom džokera, da nosi pancir i automatsku pušku, bježi...

  12. #2262
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    polecese svi i rezervisase skoro komplet veliku sala za betmena u 20:00
    ja malo okasnih pa izabrah ckb salu... koliko je manje platno tamo zna li se ? :/
    Ja sam rezervisao drugi, cim su stavili online 3 mjesta su bila zauzeta i rezervisah jos 4
    Batman se ne propusta, ceka se toliko i napokon stiga, MUSTTT WATTTCHHH

    P.S. Prodajem 4 karte, najbolji red i mjesta, 10e po karti (hahaha salim se)
    rm -rf /

  13. #2263
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Kad se nastavak čekao evo 4 godine, ne vidim razlog da se ne sačeka 4 dana, i onda na mir odgledaš film, manja gužva, manje seljaka kojima se usta ne zatvaraju, manje đjece koja trčkaraju i gađu se kokicama...
    Što se tiče platna, ne bih rekao da je neka velika razlika, samo što je sala manja...
    U svakom slučaju, ako vidiš nekoga sa kostimom džokera, da nosi pancir i automatsku pušku, bježi...
    ne mogu da cekam
    Ako bude seljaka - reagujem.
    A inace kod nas mozda dodje copycat ubica, ali ce bit oshishan na jedinicu, umjesto pancira ce imat fake D&G body majIcu i noz skakavac
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  14. #2264
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    Onaj stari spajdermen je mogao da baca mrezu iz rukava,ovaj je morao da se pomuci da je napravi Ne znam,sta mislite o tome?
    Stripski Spiderman ima spremnike u kojima drži smješu, ne ispaljuje paučinu iz ruka.
    Ali ni Nolanov Batman nema dodirnih tačaka sa stripom pa se niko nije bunio
    Last edited by Rakun; 25-07-12 at 06:52.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #2265
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Imam kartu viska za nocas u 8, drug ne moze doci pa ako neko hoce, najbolja su mjesta, moze je uzet nocas kad ih budem podizao prije filma pola sata-sat, PM ako hocete.
    Za batmana naravno.

    Edit: Proslo
    Last edited by N_L; 26-07-12 at 17:21.
    rm -rf /

  16. #2266
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ali ni Nolanov Batman nema dodirnih tačaka sa stripom pa se niko nije bunio
    Ko nema dodirnih tacaka? Ima tako mi boga, itekako. Koliko ja znam, ima 2 stripa o Betmenu, i Nolanovi filmovi se baziraju na jednom od njih. Normalno, adaptirani su za screen, ali je prica u srzi tu.

    Inace, za nocas imam mjesta najbolsa u gradu, besplatno pivce, i skoro 3 ure TDKR-a. Uh. :P
    DICIOTTO

  17. #2267
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Stripski Spiderman ima spremnike u kojima drži smješu, ne ispaljuje paučinu iz ruka.
    Ali ni Nolanov Batman nema dodirnih tačaka sa stripom pa se niko nije bunio
    Empire magazine caught up with Christopher Nolan to talk about his "Dark Knight" trilogy and asked him to give advice to the director Warner Bros will hire for the next "Batman" installment.

    He said: "
    The only advice I would have is that... when I first met with Paul Levitz of DC Comics prior to 'BatmanBegins,' he explained to me clearly thatBatman, of all superheroes, has thrived on reinterpretation and almost is strengthened by it. And I'm talking about over the years in the comic books but also in the movies.

    So when the time is right, whenever someone does whatever the next iteration of the character is, they simply need to be true to whatever it is they want to see, to what they believe in, not worry
    too much about what everyone else is telling them it should be."

    Izvor:
    http://www.worstpreviews.com/headlin...25528&count=33
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  18. #2268
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Updavo se vratih sa premijere Zbetmena. Nadmasio je moja ocekivanja, jer moram da priznam da nisam mnogo ocekivao. Znao sam od starta da ne moze da bude bolji od drugog dijela, a vjerovatno ni od prvog. Iz prostog razloga sto ne mogu ozbiljno da shvatim Bane-a. Sve u svemu, vrlo dobar film, ali nije bolji od prva dva dijela. Osim kraja. Kraj opravdava postojanje citave trilogije. Anne Hathaway fenomenalna. Neki preokreti u filmu ocigledni za one koji poznaju mitologiju likova. Ko ne zna nista o Batman-u bice najprijatnije iznenadjen tim preokretima jer su sami po sebi dobro odradjeni.

    Ono sto mi se nikako ne svidja je to sto su > Bane i Talia mogli da uniste Gotham od kad su se docepali bombe, sto im je i bio cilj, ali iz nekog razloga morali su da budu uvrnuti sadisti koji zele haos i osvetu. Iako se ponasaju znatno racionalnije od Jokera ciji je jedini cilj UVIJEK bio haos<

    To je ujedno i razlog zbog kojeg ne mogu ozbiljno da shvatim Bane-a.
    Last edited by VanjaTheMan; 26-07-12 at 23:47.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  19. #2269
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Film je 10/10, jednostavno mora da se odgleda .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  20. #2270
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlican je film, bas. 2 sata i 45 minuta neprestanog uzitka. Jedinu zamjerku imam na kraj filma. Ne znam strip, ali bih radije da je ono ostalo u Alfijevoj masti, if you know what I mean.
    DICIOTTO

  21. #2271
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Balmora, Vvardenfell
    Posts
    818
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Film je dobar i vrijedjelo ga je cekati. Nazalost ne preskace ljestvicu koju je postavio The dark knight. Ima par cheesy momenata, nije razradjeno sta se desava u Gotamu dok traje sve ono, a sto cini Baneovu motivaciju malo problematicnom, sto je vec pominjao Vanja, ali ja sam uzivao nocas. Batmenovom glasu se pridruzuje Banov glas...wtf.

    Film je desnicarski, ako koga to interesuje, kao i Inception, i zato jedva cekam mog lijevog brata Blomkapma da objasni sa Elysium-om.
    zbog legendarnog kapitena, Gige Bosnica.

  22. #2272
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Odlican je film, bas. 2 sata i 45 minuta neprestanog uzitka. Jedinu zamjerku imam na kraj filma. Ne znam strip, ali bih radije da je ono ostalo u Alfijevoj masti, if you know what I mean.
    Mene bas raduje sto se onako zavrsio film. Da nije bilo one scene >sa Foxom kad sazna da je autopilot popravljen, kraj bi bio otvoren za interpretaciju. Drago mi je sto nije.<

    Takav kraj jednostavno ne bi odgovarao ovakvom filmu.

    Inace, Banov glas mi se mnogo dopao. Sto nisam ocekivao uopste. Jeziv da jeziviji ne moze da bude.

    "The shadows betray you, because they belong to me." - badass!
    Last edited by VanjaTheMan; 27-07-12 at 01:35.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  23. #2273
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    film je 12/10. Oprosticu i Bejnov glas i sve...ali brate gutao sam knedlu svaki cas zadnjih pola sata. Mada to je vise do mene

    Vidim svi kazu nije nadmasio drugi dio...mozda nije. Zato sto nije imao onakvog negativca. I onakvog glumca. Ali ne znam usudjujem li se reci da je kao KOMPLETAN film mnogo...zreliji.
    Bilo je vise Brusa a manje Betmena. Humaniji je nekako.

    uglavnom sve preporuke i mislim da cu poc opet u ova 2 dana da ga gledam :P
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  24. #2274
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    Vidim svi kazu nije nadmasio drugi dio...mozda nije. Zato sto nije imao onakvog negativca. I onakvog glumca.
    Po meni nije nadmasio ni prvi dio. Vjerovatno isto zbog negativca i glumca.

    Scena kad trenira da postane nindza je jedna od najboljih scena u trilogiji jer je Nolan fantasticno zamislio Ra's Al Ghul-a.



    Liam Neeson krade svaku scenu u tom filmu. Tom Hardy nije te srece u TDKR.

    Ali ovaj film valja posmatrati kao produzetak prva dva filma. Jer je zaista fenomenalna trilogija.
    Last edited by VanjaTheMan; 27-07-12 at 02:03.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  25. #2275
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Uspon Mračnog Viteza
    (nije u pitanju pornić)

    U startu smanjio očekivanja, jer da se razumijemo, teško da može bolje od Dark Knight-a, ako ni zbog čega drugog, onda zbog toga što je TDK imao 2 vjerovatno najpoznatija i najbitnija Betmenova negativca (uz Riddlera), koja su uz to fenomenalno razrađena i odrađena za veliko platno. Činjenica je da bi TDKR išao u potpuno drugom smjeru da je Ledger ostao živ i da bi bio potpuno drugačiji film, što u startu odmah smanjuje očekivanja. Ujedno je i mana što osim Harvey Denta i Dentovog act-a film je vrlo malo povezan sa TDK-om i po radnji, negativcima i njihovoj motivaciji je neuporedivo bliskiji Begins-u, čak i previše sličan (zašto opet League of Shadows? pa Batman ima toliko zanimljivih negativaca koji vape za dobrom ekranizacijom...), pa TDK djeluje na neki način kao potpuno izdvojen film u trilogiji koji može da se gleda nezavisno od ostala dva. Kapiram da je zbog poštovanja prema Ledgeru izostalo bilo kakvo pominjanje Jokera, a pogotovo da se angažuje neko drugi da ga glumi, ali glupo je da se onakav lik barem na neki način ne pomene u nastavku, da se barem zna "đe je i što čini, kako žena, kako đeca..." (iako je to djelimično objašnjeno u novelizaciji TDKR-a).

    Što se tiče negativaca:
    Bane - trebalo je vremena naviknuti se na njegov glas, posle me je oduševio u par scena, naravno ni približno kao Joker i Two-Face. Ogromna mana je što je nedovoljno razrađen lik, čitav njegov teroristički plot i motivacija su previše slični onom iz Begins-a (da ne kažem previše klasični i neoriginalni), da ne pominjem da se skoro uopšte ne objasni na kom principu funkcioniše ona maska, odakle mu i tome slično (znajući Nolana i njegov realistički pristup mislio sam da će to do detalja da potkrijepi činjenicama). Onda nekako se na čudan način rastanemo od njega na kraju, ne zna se ni šta je bilo na kraju s njim i na totalno bezvezan način je poražen, a toliko je bilo priče o njegovoj brutalnosti i fizičkoj nadmoći, jer je upravo bila fora naći negativca koji je po prvi put fizički superioran u odnosu na Betmena. Ne znam, mogao je to Nolan mnogo bolje da uradi, s obzirom da je Bane centralni negativac u filmu, a definitivno je najslabije odradjen od svih ostalih u Nolanovoj trilogiji.
    Upravo zbog tolikog naglaska na njegovoj brutalnosti i fizičkoj nadmoći očekivao sam neki veći sukob i više njih izmedju njega i Betmena, a jedva se 2 puta pobiju (iako respect za kultni završni pokret koji odradi u toku prve tuče sa Betmenom, za koji se mnogo fanova pitalo da li će biti odrađen u filmu).

    U suštini za film o Betmenu, pogotovo za film o Betmenu koji traje skoro 3 sata, ima vrlo malo akcije i vrlo malo Betmena. Podržavam dobar razvoj i razradu likova i ne volim tupe holivudske akcione filmove pune stereotipnih površnih likova, ali ipak za ovakvu vrstu filma se očekivalo mnogo više akcije, vratolomija, jaw-dropping scena, iako su mi ova 3 sata prošla skoro neprimjetno.

    Catwoman - dobro, nije klasični negativac, al činjenica je da je Anne odlično odradila, iako je i ona trebala da ima malo više screen time-a.

    Postoji još jedan negativac, ali bez mnogo spoilerisanja, svako ko je malo bolje upućen u Betmenov univerzum mogao je da nasluti onaj twist na kraju, pogotovo što su na njega ukazivale slike sa seta koje su procurile još prije godinu dana.

    Sve u svemu, s obzirom da negativci čine mnogo bitan jednog filma o Betmenu, TDKR je vjerovatno najslabiji u tom pogledu i po screen time-u negativaca i po njihovoj karakterizaciji, motivaciji, originalnosti...

    Gotham - grad je imao neki svoj jedinstveni duh i setting u BB-u (sjećate se Wayne Tower-a), koji je donekle izgubio u Dark Knight-u, a pogotovo u TDKR-u.

    Nego bez obzira na sve ove nedostatke, i na stranu što film ima nekih rupa i nelogičnosti (npr. Blake tako lagano provali da je Bruce Batman, Bruce se tako brzo oporavi od Bane-ovog loma koji mu sjebe kičmu, a dobar dio filma koristi štap zbog povreda koje vuče 8 godina!), opet sam dobio ono što sam očekivao i skoro 3 sata nisam ni trepnuo. Kraj me pogotovo oduševio i način na koji je Nolan zaokružio trilogiju. Da ne pominjem koliko čovjeku bude žao što je ono definitivan kraj jedne vrhunske trilogije Inače, još uvijek se mislim je li mi bolji od Begins-a mada za sad mislim da je BB ipak bolji za nijansu (unaprijed sam se pripremio i odgledao ga još jednom noć prije, jer sam znao da će TDKR da se nadoveže na njega i po negativcima i po radnji i settingu). Samo da ne daju nekom seljaku da odradi reboot ili nastavak, što je vrlo vjerovatno s obzirom da će Warner Bros.-u da zine guzica pa će još malo da izmuzu ovu franšizu, a još imaju vrhunski kraj na koji mogu lagano da se nadovežu i ne bi me čudilo da je studio donekle uticao da kraj bude onakav i ostavi prostora za neku novu trilogiju. Izvinjavam se na pisaniji ali probudio se geek u meni i posle duuugo vremena nisam osjećao onakvo uzbuđenje kao pred film sinoć. Istina, jesam donekle pred First Class, ali ipak ne kao pred TDKR.

    PS. Moram po prvi put da pohvalim PG publiku. Znao sam da je sala odavno rezervisana cijela i da će da bude omanji miting, ali za divno čudo publika je bila vrlo kulturna, nije bilo mobilnih, nije bilo vikača, nije bilo roditelja sa đecom i još iritantnije đece. Čak smo doživjeli i solidan aplauz na kraju filma. Desiće se nešto.
    Last edited by Screaming Lord; 27-07-12 at 08:46.

Page 91 of 144 FirstFirst ... 4181878889909192939495101141 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •