View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 10 of 104 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast
Results 226 to 250 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #226
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Mozhda zato shto je Jakov najbolje odigrao utakmicu protiv Grblja, ne rachunajuci Jovovica i Gila.
    Slazem se.

  2. #227
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A bgm to ce bit ono ulozilo se prve godine i onda to je to...

  3. #228
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma ja mislim da nije nista strasno jer ipak Boja ima 35 punih komada.Mozda je nezgodan ovaj sad momenat ali sta ce on vise.Moga bi sigurno odigrat jos jednu sezonu dobro ali vjerovatno nije htio da se vozi autobusom.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #229
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Ma ja mislim da nije nista strasno jer ipak Boja ima 35 punih komada.Mozda je nezgodan ovaj sad momenat ali sta ce on vise.Moga bi sigurno odigrat jos jednu sezonu dobro ali vjerovatno nije htio da se vozi autobusom.
    On se nije povukao iz fudbala skroz to sigurno,ko zna sto je muka,samo ce im dosta hvalit...

  5. #230
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Može Boja lagano još bar godinu dana u ovoj truloj ligi. On je trebao da odigra ove kvalifikacije i da ode, ali evo čuh da nije dočekao Metalurg. Sad, nije 100% provjerena informacija, pošto više ne znaš od smrdljivih nikšićana šta je tačno, a šta nije.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  6. #231
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa normalno da se nije povuka nego mu nesto nije bilo po volji i dovidjenja prijatno.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #232
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se radi u ove nase klubove,ne zna se ko pije a ko placa,srecom sto nam nije jaca liga i sto nema para u nju inace bi i pucnjave bilo

  8. #233
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Izgleda će mi komšo sa autobusa na ženidbu...
    #fakenews

  9. #234
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  10. #235
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

  11. #236
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cijelu godinu se ceka da se podje na neko euro gostovanje,da se makne malo iz cg, i sad se ovo desava,pfffff
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  12. #237
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/susnjar-...u-clanak-84117


    Susnjar se opet vratio , ali izgleda opet polusezonu samo bar tako u interviju se vidi... Ne bi bilo lose da uzmemo Medjedovica slobodan je igrac a za nasu ligu on je igrac koji pravi razliku....

    Bojic u Mogrenu

  13. #238
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bozo Markovic u Baru. Zna li neko kad se tacno zavrsava prelazni rok?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  14. #239
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    http://dnevne.me/

    Jučerašnji broj

    TRANSFER


    Adrović ide u Regenzburg


    Adrović odlazi u Kruz Azul, Adrović blizu Žiline, Las Palmas poslao ponudu za Adrovića - Admir Adrović je tokom ljeta tri puta bio na izlaznim vratima Budućnosti. Ali, do transfera nije došlo. Međutim, “plavi” su čekali pravu ponudu, a ona je (sve su prilike) stigla iz Njemačke - novi učesnik “Cvajte” Jan Regenzburg će ugrabiti najboljeg strijelca Budućnosti prošle sezone.

    Kako Dnevne novine saznaju Admir Adrović danas putuje u Njemačku - tamo ga čeka uovor sa Regenzburgom, novi drugovi, dres... A, Adrogol prije predstavljanja mora samo da prođe ljekarske preglede. Ako sve bude u redu, bivši mladi reprezentativac Crne Gore će potpisati ugovor sa novim drugoligašem.
    Regenzburg je prošle godine kao trećeplasirani prošao kroz cilj Treće lige, a to mu je omogućilo učešće sljedeće godine u “Cvajti”.
    Njemci su tokom cijele prošle sezone pratili Adrovićeve partije, a imali su i svoje izaslanike na utakmicama protiv Slaska u kvalifikacijama za Ligu šampiona, gdje je Budućnost briljirala...

    SRĐA, ĐIĐO...

    Ali, na put ne ide samo Adrović - napadač Srđan Radonjić sjutra (utorak) putuje za Kuvajt, kako bi se pridružio novom klubu - Kazmi. Kuvajćane je nedavno preuzeo bivši trener Budućnosti Miodrag Radulović, a njemu će pomagati Nebojša Jovović (bivši sportski direktor Budućnosti), te Darko Lubarda koji će raditi sa golmanima.
    Radonjić je definitivno bivši napadač Budućnosti, Adrović je na pravom putu da to postane, a njihovim koracima bi mogao kapiten Nikola Vukčević! Popularni Điđo je odigrao briljantno utakmice sa Slaskom u kvalifikacijama za Ligu šampiona, što nije promaklo emisarima belgijskog Anderlehta. Kako smo čuli slavni belgijski klub će danas zvanično poslati ponudu na adresu Budućnosti za talentovanog Điđa, pa će vrh kluba o
    Odučiti šta i kako...

    AGOVIĆ, GOLUBOVIĆ...

    Put Belgije (Genka, DN prve pisale o tome) se mogao otisnuti prvo Radivoje Golubović, pa onda i golman Jasmin Agović, ali kako sada stvari stoje od njihovih transfera u Genk neće biti ništa. Kako smo čuli Agoviću je bio spreman predugovor, ali vrh kluba je odbio da ga proda. I Genk, je za sada, odustao... Da podjsetimo - plavi su ranije odbili Beršot, sa kojim je Risto Radunović sve bio dogovorio.
    Dick Laurent is dead!

  15. #240
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    "Kako smo čuli Agoviću je bio spreman predugovor, ali vrh kluba je odbio da ga proda. I Genk, je za sada, odustao..."

    Ovo je neka zajebancija??

    Tip je mrtvi konj, nikad nista nije odbranio. Ne pamtim nijednu njegovu odbranu. Refleks je misaona rijec...

    Zbog ovihstvari nisam navijao da se prodje Slask. Pa kad se bar jednom doceka Evropa da se ne razmislja koga ceka odlazak u drugi klub, nakon prvog meca, ovaj put...

  16. #241
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda su umjesto 200 000 koje su im nudili iz Genka trazili 250 000, a Genk onda uzeo golmana Dinama za 80 000.

  17. #242
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Valjda su umjesto 200 000 koje su im nudili iz Genka trazili 250 000, a Genk onda uzeo golmana Dinama za 80 000.
    Je li to provjerena informacija? Ako je to tačno, ne zna se je li luđi Genk koji nudi za Agovića 200 000 ili Budućnost koja to odbije.

    Inače, slažem se sa Signoreom što se njegovih golmanskih (ne)kvaliteta tiče.
    Dick Laurent is dead!

  18. #243
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ne bre,nudili su 120 000,sto je po meni i to previse,i ovim nasima je malo to za onakvog golmana, i oni uzeli za 80k iz dinama...Radonjic ceka svaki dan ugovor da mu stigne,strah me da od toga nece bit nista,Adrovicu srecan veliki put i fala mu Prica se da je za Djidja zainteresovan Anderleht,ako se moze vjerovat

    Danas je buducnost posla na pripreme u berane 5-6 dana...

  19. #244
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Je li to provjerena informacija? Ako je to tačno, ne zna se je li luđi Genk koji nudi za Agovića 200 000 ili Budućnost koja to odbije.

    Inače, slažem se sa Signoreom što se njegovih golmanskih (ne)kvaliteta tiče.
    Nije provjereno, tako cuh od par ljudi, kolika god da je ponuda bila, nevjerovatno da su trazili vise za onu rupu.

  20. #245
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    120.000e su nudili za onoga rasnog golmana kako vam Vmne napisa, ovi odbili (gospodi pomiluj) a ovi onda uzeli golmana Dinamo Z. za 80.000e...

    Ristu su napravili problem valjda jer je Bershot htio da im isplati 200.000e, 2x po 100k a oni ne choche gospoda no oce sve odjednom...

  21. #246
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    120.000e su nudili za onoga rasnog golmana kako vam Vmne napisa, ovi odbili (gospodi pomiluj) a ovi onda uzeli golmana Dinamo Z. za 80.000e...

    Ristu su napravili problem valjda jer je Bershot htio da im isplati 200.000e, 2x po 100k a oni ne choche gospoda no oce sve odjednom...
    120 000 je masu novca za njega.

    Što se Rista tiče, moram primijetiti da ovi Belgijanci kupe trunje (da ne kažem goMna). Rekao bih da on vrijedi makar 300 000, a 200 000 je smiješna suma da bi se isplaćivala u ratama. Žao mi je samo zbog njega što nije prešao tamo jer je belgijska liga idealna za njega, a imamo i primjer od prije desetak godina kad je neuspio transfer potpuno uzdrmao njegovog imenjaka koji je igrao na istoj poziciji.
    Dick Laurent is dead!

  22. #247
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I Zeta dovela novog golmana
    Baš kao i naš klub, protivnik Sarajeva u 3. pretkolu Evropske lige FK Zeta, doveo je novog golmana.

    Radi se o mladom devetnaestogodišnjem golmanu Vuku Radoviću, koji je stigao iz podgoričke Budućnosti.
    Radović je bivši omladinski reprezentativac Crne Gore i jedan od najboljih mladih golmana sa prostora ove države.

    Nije poznato da li će Radović stajati na golu u meču protiv Sarajeva, a zanimljiv podatak je da je njegov otac Slavko svojevremeno branio boje zeničkog Čelika.
    Momčad iz Golubovaca su prethodno pojačali Miroslav Kovačević, Dražen Ajković i Petar Jovovića.

    http://sportsport.ba/ino_fudbal/i-ze...-golmana/85184

  23. #248
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li imati pravo da igraju ova 4ica sto su dosli protiv sarajeva? Inace od ove 4ice 3ica su iz buducnosti,i ajkovic i radovic i jovovic....

    Danas Buducnost igrala u rozaje sa Jezerom, 4 : 0 kraj.... Adrovic valjda nije potpisao u taj njemacki drugoligas

  24. #249
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post

    Danas Buducnost igrala u rozaje sa Jezerom, 4 : 0 kraj.... Adrovic valjda nije potpisao u taj njemacki drugoligas
    Opet su dosli u Berane na pripreme...prija im,vidjelo se u dvomecu sa Poljacima da su odlicno fizicki pripremljeni.Idealne uslove imaju ovdje.

  25. #250
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by munja View Post
    Opet su dosli u Berane na pripreme...prija im,vidjelo se u dvomecu sa Poljacima da su odlicno fizicki pripremljeni.Idealne uslove imaju ovdje.
    Imaju dobre uslove u berane i za male pare,al problem je tu sto nemaju dobre protivnike

Page 10 of 104 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •