Zna li neko u koliko se igra Budućnost - Petrovac u subotu?
Nista od Culafica i Vukcevica u Sutjesci. Culafic trazio 1500 mjesecno, odbijeno jer se nema para. I onaj zadnji vezni sto je dosao bio na probu, sto je izmislio fudbal za sve ove odje trazio 20 000, i njemu nijesu date, i otici ce sve su prilike. Toliko o "sampionskoj" Sutjesci ove sezone. Stara prica, uz malo boljeg trenera, al uz bodove koji se duguju. Spasavanje u zadnjim kolima, sve su prilike. Bravo za upravu.
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
Zna li neko u koliko se igra Budućnost - Petrovac u subotu?
Bijo si poziw koi se neodbija
mislim da je u 18:30
edit: i to je valjda danas...
sto ce ti ta muka...
Pi kako ne mogu gledat
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
http://www.vijesti.me/sport/radonjic...a-clanak-82237
Do meča sa Poljacima, Budućnost će u subotu odigrati sparing-meč sa Petrovcem.
Ako ima ko, neka potvrdi.
Bijo si poziw koi se neodbija
ada danas no kad je
ne mogu igrat u subotu pa onda u srijedu s poljacima
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Danas danas se igra, vidim u dnevne novine chini mi se napisase u 18:30h u Tuzi
Culaficu su izgleda ponudili bili 15 k ugovor na godinu, plus za 2. godinu ne znam koliko. Znachi ugovor na 2 godine, da mu placaju stan odje, i on se nachelno dogovorio sve bio sa Jocom i Gagom. Rekao da mu odgovaraju uslovi, zadovoljan, bla, bla, da sjutra dan ne bi doshao na trening i kad su ga zvali javio im se ko zna odakle i rekao da nije zadovoljan i da mu je to malo para. Veoma korektno od njega.
Petar Vukcevic je i dalje opcija, a sad se pominje i Tatar.
Slazem se.
tatar sto je u Lovcen igro ?
A biće Vanja sigurno.
Ako ga dovedete, usrali ste sve ovo dobro do sad. Kako popizdim kad gledam toga čovjeka, kako je samo trom i nikakav.
Bijo si poziw koi se neodbija
ako je to tatar sto je u tivat igrao na neke prvomajske turnire , iz lovcena dugokosi . onda stvarno u tu buducnost moze svako doci
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
U to što ste doveli Gagu, Janjuševića, što se realno bolji igrači nego ranije interesuju za dolazak u Sutjesku.
Vanja Tatar bi bio korak nazad sigurno. Taj čoek svake po sezone napušta Mogren pa se vrati pre kraj prelaznog jer ne nalazi klub.
Bijo si poziw koi se neodbija
Ma fali im Valjento Camaj i Rudolf Marcic i eto im sredina ka Barsi ..:unconscious:
BISOGNA VINCERE !
Vanja nije moga potrcat prije 10 godina a ne sad.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Stigao ovaj Isidorovic, u narednih par dana ce se znati sve za Susnjara, ali ce i on vjerovatno na pripreme sa ekipom. Ovaj Becelic, bek iz Vojvodine nije na pozajmicu nego je nash igrach. Moguce i Susnjar da potpise ugovor na 2 godine.
Slazem se.
2-2 je Buducnost igrala sa Petrovcem,u Tuzi je igrano.Strijelci Kurbegovic i GOlubovic.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Ahahahahahahahahahahahaha samo kod nas i niđe više.
Bijo si poziw koi se neodbija
Ovo bas ne mozes nidje da procitas osim od ljudi iz naseg fudbala,a tek iz bijelog polja onda tek ne mozes da se iznenadis...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks