jel se vide slike?
![]()
jel se vide slike?
![]()
Njak Njak Njak
Nevjerovatno, prije mi lici da je felma felericna bila ili neka fabricka greska felme nego da je rupa kriva, od rupe ces je iskriviti, odvaliti komad ali ne i ovako, mada ima neku fersu na blatobranu i braniku ali opet ni to nebi moglo izazvati ovakav lom, definitivno felma nije kako treba proizvedena.
a tesko ovo moze da bude da je od rupe,sto rece novica mora da je neki feler
ma losa izrada,,,greska neka i cao...mozda ga je nak rupa ubrzala, pa se odjednom desilo... ali definitivno je greska neka u proizvodnji
opel - worst german automarken![]()
That's weird and not true.
Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
TAKUMI
zapade mi za oko, pa sam morao ovo napravit:
![]()
Ovaj Mondeo je dobar porodicni auto, samo mu fali malo pouzdanosti.
TAKUMI
i preglednosti rekao bih...
She is only here to annoy herself!
Pa ne bih rekao da ima taj problem.
Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
TAKUMI
Lijep auto, ima mi ga komsija, 2.0 tdci karavan, koji je u 4 god sa njim prosao vise od 200000km sa motorm nije imao problema, mjenjeao je vise puta trap, dok untrasnjost nije bas na zavidnom nivou, covjek je stariji, nepusac i odrzava auto maksimalno, ulje, filteri, gume, iskljucivo ovlasceni servis, pranje redovno ali djabe, unutrasnjost ipak nije izdrzala.
savrsen utic,jedan od boljih u klasi po svakom pogledu ima mi drug automatik,jako dobra zavrsna obrada i sve generalno,ja se odusevio,najaci paket opreme,i automatik![]()
juce kolona od 5km na jezero, zastoj od sat i po, ocekujem ruke i glave po putu kad ono nekome propisliji ogreban zadnji branik...
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
to ti se redovno desava tamo...ja sam zbog toga jednom iz ulcinja do pg putovao 5sati...prvo treba izaci sa velike plaze...pa onda bar-sutomore haos...a onda dio vranjina - golubovci....ludnica totalnai jos se dvojica pomazili sa kolima bili...nije bilo 30-40€ stete na golf2....i cekaju policiju na sred magistrale...
Auto moze da sluzi i za ove svrhe:
http://acidcow.com/video/34221-crazy...ing_party.html
Umro Pinifarina, a vi nista.
Pazi ime hosta :lolblue:
Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
TAKUMI
rm -rf /
Ja, kao dijete:
![]()
TAKUMI
Zanimljiva ova gradjevin iza, je li to kod nas?
Novi clio odlican
niujedne mi gace lastike nema
Sto je ovo? Ovaj clio je velik ka golf.
Sto sve nece izmislit
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks