...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
nothing comes from violence and nothing ever could
Samo vas posmatram.
Ja bih samo posmatrao onog koji mi je izbrisao pjesmu odavde danas. Pjesmu koja mi mnogo znaci, za koju sam mnogo vezan i koja me i danas ranila. Zasto meni, jedino meni, jedino moju pjesmu obrisati? Zasto, zasto?
Tu es mon héro!
U mislima mi je kokain.
Ovo je secer u prahu, tacno se vidi.
Posto se pravi pametan - eo ti slika kokaina uzivo. Sad slikao moj drug.
Ovo je photoshop.
Bolje da dodjes da povuces par linija, no sto mlatis tu. Cus fotosop. A sto ti je taj fotosop?
Ovo je microsoft office.
Ne druzim se sa narkomanima.
Ko kaze da sam ja narkoman. Drug mi povlaci, ja ne. Ja sam cist 3 mjeseca.
Ja ne mogu dan bez linije preteći.
Ne bi se reklo.
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)
Bookmarks