
Originally Posted by
Executor
nadji mi nekog pravog ljubitelja ferarija, aston martina itd..da je u auto od 20 godina stavio plin.. neces ga naci jer oni voze sa uzivanjem na beznin i boli ih ku*ac oce li ustedjet 10 ili 20 hiljada ako stave plin..mozes li to da shvatih..njima se svrseno jebe..plin stavljaju takvi ko ti koji nemaju gaca na guzicu a ceznu za velikim i liksunzim masinama pa se pravdate tom pricom o plinu..
ima nekoliko Astona kojima je ugradjen LPG...dok kod Ferarija prostor je stvarno premali za dodatni rezervoar plina a i tako se uglavnom voze na kracim relacijama
ne vidim sto te pucaju kompleksi toliko, znam da te jede to sto se vozis skuplje i losije od onih koji se voze na plin ali stvarno pretjerujes
She is only here to annoy herself!
Bookmarks