brate, otvaras drugi dijapazon pitanja..mozes li konkretno da mi odgovoris na ono pitanje?! ako ne mozes reci brate.. nema ni jedno i da stavimo tacku na svu pricu..
brate, otvaras drugi dijapazon pitanja..mozes li konkretno da mi odgovoris na ono pitanje?! ako ne mozes reci brate.. nema ni jedno i da stavimo tacku na svu pricu..
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks