Quote Originally Posted by stevann View Post
Imam jedno pitanje. Zasto auta iz fabrike ne izlaze sa plinskom opcijom? Znaci da imamo benzinsku, dizelsku i plinsku verziju?


Izlaze, znam ja bar 20 proizvodjaca, pocevsi od Honde pa do Mercedesa.