izvini..
Necu te bit i necu sa tobom da se prepucavam preko interneta, nije moj nivo...
samo lakse malo sa foricama jer nit su ti neke fore sto znaci da nisi smijesan, niti smo ja i ti drugovi da se tako "opustas"!!
izvini..
She is only here to annoy herself!
zovite me ako budete dje isli na fer :mrgreen:
(nečitko)
EDIT: Da ne bude nesuglasica. Tankano poslije ponoci, kod autobuske pumpa. Benzin 100 oktana.
Last edited by cvxcomputers; 09-05-12 at 11:38.
Ostara sam vam ja za to!![]()
Evo ga sad jos psiholog da procjeni reakcije i kontrareakcije.... daj dijagnozu pa da lijegamo!!
UFF
On to za tvoje dobro, NSX je opasan.![]()
Vjerujete li da su mome komsiji Zoranu probili rezervoar na Pasata, da mu ukradu gorivo??? A on ne vozi Pasata eo 20 dana, nema goriva, hahahahahahahah, mos mislit facu gorivokradjacima
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
passat je benzinac ili dizel?
Njak Njak Njak
Ma dizel, kad si zadnji put vidio Passatliju benzinca kod nas?
TAKUMI
1.8t ..
mozda sluzbeni...bar 95% su dizeli, evo ja cu ti odmah rec, preveo sam papire za 106 pasata od cega su 8 benzinci, blizu sam bio![]()
She is only here to annoy herself!
Ima nekoliko sluzbenih sa 1.8...
TAKUMI
" Damn the cargo, we'll be on our way tonight "
Cuj, dobar ti je Passat.
TAKUMI
Ovaj BMB od 1.44 izgleda jace, iako je 0.05 jeftiniji![]()
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
V8 turbo, chip:
![]()
TAKUMI
S kolko na kolko?
450 na 535 KS...
Stavio je 2 reduktora koji su deklarisani na 235 KW each i nije bilo dovoljno, pa je stavio 3 po 350 KW (safe) i kaze da radi bez problema, 1.2 bara pritisak turbine...
Last edited by Fabia_Elegance!; 09-05-12 at 22:29.
TAKUMI
Jesam li ja ovo pod halucinacijama ili je lik stavio PLIN na Turbo 4.5L V8 Porsche? :motherofgod:
hahahahah da nije ova nova kineska droza??
Dje vidje plin, coek mu cipova masineriju!!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks