Page 76 of 745 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176576 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 18622

Thread: Gorivo!

  1. #1876
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,917
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    onda mjesec dana nisi sipao
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  2. #1877
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gocetr_25 View Post
    Pa kolko vremena je tako.nemoguce da nisam yolko dugo sipao.a sjecam se na 1.43 ka zadnja

    Sent from my XT910 using Tapatalk 2
    Ti si kao moj drug... on ne gleda kolika je cijena, on samo sipa toliko i toliko eura, a sipa svake nedelje, i sad kad mu rekoh "1,44 je bezolovni" covjek radi "20 centi poskupljaan??? Zajebavas li me tooo"

    tako da si ti zlatan
    Njak Njak Njak

  3. #1878
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    21,349
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    124
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Xaxaxaxa ili to ili mi malo trosi motor

    Sent from my XT910 using Tapatalk 2
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  4. #1879
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Ili ga voziš kao baba. I to samo do trafike i nazad - vikendima :mrgreen:

    Sent from my potato using originalniNemačkiVeSecko

  5. #1880
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mater im ebem, kad nafta poskupi odma dizu a sad malo spustili bezolovni al dizel nsita!! Sram ih bilo a onda ce za 14 dana da poskupe 20 centi sve...
    A ovo sda se zbog ugradnje generatora za izvlacenje vodonika iz H2O, da se ide u zatvor.. sve je to Oil Lobby koji ne voli, ne zeli i nije mu ukorist da sam preradjujes gorivo i vozis jeftino... to je valjda svima jasno. Da napravim da mogu na vazduh da vozim, tamo bi me u zatvor strpali, jer ne placam harac drzavi a ne sto "krsim zakon"!!
    Danas je bila emisija na TV o ugradnji i kazu da kosta oko 200e u Srbiji, da stedi gorivo kod ditzela cak do 30 posto, cuva motor jer je vodonik cist gast i naravno i ovi iz GO GREEN bi se zalozili za to s obzirom na cistocu.. e samo se DRZAVE (citaj lobiji) ne slazu sa time i donose zakone!!

  6. #1881
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace
    Sipao sam pun rezervoar aviodizela i kroz hrvatsku do Ljubljane potrosnja po bordu je bila 4,5 a u povratku ISTIM PUTEM sa slvoenackim gorivom 4,7
    Sto se mene tice: ZADOVOLJAN, ocjena 10+
    :wink:

  7. #1882
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Da ti nije pri povratku bilo malo više uzbrdo? Može i to biti

  8. #1883
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    21,349
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    124
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Nije da vozim ka baba.vozim normalno,za dusu,ne da se bukam i nekome prikazujem i pokazujem

    Sent from my XT910 using Tapatalk 2
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  9. #1884
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Da ti nije pri povratku bilo malo više uzbrdo? :wink: Može i to biti :wink:
    auuuuuuuuu

  10. #1885
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Boka
    Posts
    1,970
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by markomiha View Post
    mater im ebem, kad nafta poskupi odma dizu a sad malo spustili bezolovni al dizel nsita!! Sram ih bilo a onda ce za 14 dana da poskupe 20 centi sve...
    A ovo sda se zbog ugradnje generatora za izvlacenje vodonika iz H2O, da se ide u zatvor.. sve je to Oil Lobby koji ne voli, ne zeli i nije mu ukorist da sam preradjujes gorivo i vozis jeftino... to je valjda svima jasno. Da napravim da mogu na vazduh da vozim, tamo bi me u zatvor strpali, jer ne placam harac drzavi a ne sto "krsim zakon"!!
    Danas je bila emisija na TV o ugradnji i kazu da kosta oko 200e u Srbiji, da stedi gorivo kod ditzela cak do 30 posto, cuva motor jer je vodonik cist gast i naravno i ovi iz GO GREEN bi se zalozili za to s obzirom na cistocu.. e samo se DRZAVE (citaj lobiji) ne slazu sa time i donose zakone!!
    Okle vi da se ide u zatvor zbog HHO generatora???

  11. #1886
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    pa ne ide se zbog HHO generatora, ali se ide ako nekome obecas da ces mu time smanjiti potrosnju i slicno

    http://wiki.answers.com/Q/How_can_yo...jail_for_fraud
    She is only here to annoy herself!

  12. #1887
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa gore kazu da je "zakonom zabranjeno u nekim zemljama" a za sve sto je zakonom zabranjeno su rpedvidjene adekvatne kazne zar ne? Recimo sada dok sam bio u Sloveniji bilo je na TV informacija da ljudi sipaju loz ulje (koje je dosta jeftinije a samim tim isplativije) i da je to zakonom zabranjeno!! Sto znaci da ako ti nadju loz ulje u rezervoar ides u tvorza (ili ces platit enormnu kanzu, cini mi se da je u stvari 400e u pitanju za fitzicka lica a 2000 za pravna) samim tim vjerujem da se i zbg vodonika "ide u tvorza"


  13. #1888
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Sta je ovo niko da kaze da je benzin jeftiniji 5centi :P
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  14. #1889
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan korak nazad, naprijed 2!

  15. #1890
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,622
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,658
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Lož ulje zabranjeno za sipanje? E pa što neće panut na pamet političarima i biznismenima.

  16. #1891
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisu to politicari nego naftne kompanije koje lobiraju preko politicara da se uvode zakoni da bi drzali monopol tj da ne ostanu bez enormnih profita

  17. #1892
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Cene kurilnega olja so pri nas v primerjavi z nafto nižje, vendar če vas preveri carinska kontrola in ugotovijo, da ste točili kurilno olje v vaše osebno vozilo, vas čaka kazen od 400 do 1.200 eur kazni, poleg tega pa boste morali poskrbeti še za črpanje iz rezervoarja in čiščenje, kar vam bo prineslo le še dodatni strošek."

    Mozda ne treba da se prevodi al eto, lakse je procitati:
    "Cijene loz ulja su kod nas, u uporedjenju sa naftom, nize ali ako vas provjerava "carinska kontrola" i provale da ste tocili loz ulje u vase auto, ceka vas kazna od 400 do 1200 evara. Pored toga, moracete o svom trosku isprazniti rezervora i uraditi ciscenje sto ce dodatno povecati trosak"


    http://www.kurilnoolje.com/cene-kuri...olja-in-kazni/

  18. #1893
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,733
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by markomiha View Post
    Inace
    Sipao sam pun rezervoar aviodizela i kroz hrvatsku do Ljubljane potrosnja po bordu je bila 4,5 a u povratku ISTIM PUTEM sa slvoenackim gorivom 4,7
    :wink:
    Kad god odje/SRB sipam dizel, iz auspuha bazdinja kao krdza Drina (mozda cak i gore). Kad sam bio u Slo, potrosio sam oko 100 EUR eurodizela, i nije toliko smrdjelo i gusilo. Naravno, nakon povratka u CG, to gusenje od smrada se vratilo.... Zato obicno i trazim izgovor da odem u Cro ili BiH da tamo sipam gorivo, ali nije toliko sjajno i toliko poredivo kao sa Slo... A mogu mislit sto bi bilo na MOL u HU ili dalje u europi...
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  19. #1894
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam ljudi ja vam kazem da sam sa EKO pumpom i novim aviodizelom odlicno prosao, manje je trosio (po bordu) nego sa slovenackim dizelom.. ne mzoe coek sa sigurnoscu da zna razliku jer nisu vidljive (opipljive) i tek se primjete (ili ne primjete) na duzi period sto je vrlo irelevantno!!

  20. #1895
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako moze da ti trosi manje samo zbog toga sto je ta nafta malo cistija od naseg Euro Dizela?
    TAKUMI

  21. #1896
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Kad god odje/SRB sipam dizel, iz auspuha bazdinja kao krdza Drina (mozda cak i gore). Kad sam bio u Slo, potrosio sam oko 100 EUR eurodizela, i nije toliko smrdjelo i gusilo. Naravno, nakon povratka u CG, to gusenje od smrada se vratilo.... Zato obicno i trazim izgovor da odem u Cro ili BiH da tamo sipam gorivo, ali nije toliko sjajno i toliko poredivo kao sa Slo... A mogu mislit sto bi bilo na MOL u HU ili dalje u europi...
    bolje pocni da trazis izgovor za novo auto :mrgreen:
    btw, afaik, Petrol dovlaci gorivo iz SLO? Cak mislim da sam gledao cistijernu sa SLO tablicama?
    (nečitko)

  22. #1897
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    nije poenta samo odakle se dovlaci, nego i skladistenje
    She is only here to annoy herself!

  23. #1898
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Kako moze da ti trosi manje samo zbog toga sto je ta nafta malo cistija od naseg Euro Dizela?
    Ja ti samo prenosim sto je pisalo 4,5 u jednom pravcu (pun rezervoar sipaT aviodizela) i 4,7 u drugom pravcu (sipaT u Sloveniji)!! A sad jel nizbrdica do Slovenije pa sam ga spustio na ler, to vec ne znam!!

  24. #1899
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ma tripuje se kao trip computer..
    Faco, ne znas me dovoljno da mozes ovako da razgovaras sa mnom, smanji malo dozivljaj za poetak ok?

  25. #1900
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    ol me izbit?
    She is only here to annoy herself!

Page 76 of 745 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176576 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje kupiti gorivo?
    By Icarus in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 8
    Last Post: 06-01-11, 18:28
  2. I.Kvalitetno gorivo
    By Snowman70 in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 18-08-10, 09:12
  3. Gorivo!
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 115
    Last Post: 28-12-07, 22:28
  4. gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9
    Last Post: 29-02-04, 14:28
  5. fenomen kazaljke za gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 11-02-04, 23:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •