evo ti je kedown odgovorio ono što ja šćah...pošto sam ja jedan kredit otplatila tačno nakon godinu dana, a imala sam još pola, tj isto toliko, i misleći da sam odužila pola i da ću bez kamate imati da vratim jedan skoro pa simboličan iznos, ispostavilo se da sam uzela od banke godinu ranije 1450 eura (50 je bilo nekakvo osiguranje kredita, pojma nemam), a godinu kasnije, nakon 12 rata od po 80 i nešto eura (dakle vraćeno oko 1050 eura), sam vratila još 800 i kusur eura plus jednu ratu "kazne"....objasniše mi upravo to, da je prva rata sastavljena od 90 % kamate i 10 posto glavnice, tako da sam skoro svu kamatu vratila za godinu dana, a glavnice je ostao poprilično...eto da znaš pa viđi isplati li ti se...mada sam u CKB imala kredit koji je bukvalno bio podijeljen na potpuno jednake iznose glavnice i kamate tokom čitavog roka vraćanja, a sa kamatom od nepunih 6%.....e to je bio kredit, a ovo su zelenaški uslovi i ogromna kamata
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Bookmarks