..ja sam nalik cistom zidu, ti si slika i ram... ja sam prazna tisina.... ti najljepsa muzika sto znam...
..ja sam nalik cistom zidu, ti si slika i ram... ja sam prazna tisina.... ti najljepsa muzika sto znam...
Jedini način za izbjeći pogreške je iskustvo,način za steći iskustvo je činiti pogreške..
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Mudar covjek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze.
Niste ziveli ako se niste predozirali Pink Floydom.
![]()
Last edited by Oljce; 20-02-12 at 10:12.
Attachment 80398
In nomine Christi, Amen!
Oh, lâche!
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
me too...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ća je život vengo fantažija!
To France!
To Serbia!
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
"Ne pokusavaj mijenjat' me
ovo je ipak moja glava
kad joj se budi, nek' joj se budi
kad joj se spava, nek' joj se spava
Ne daj da tebe mijenja neko
budi do kraja ono sto jesi
a ako mislis da smo daleko
nemoj put mene, bolje ostani gdje si!"
Mudar covjek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze.
Nk - knjiga, film i muzika. Sto se CG tice, dalje nema.
Ne znam sta bih vam jos rekla.
Crnoj Gori sam sve ispricala.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Sell the Vatican, Feed the World!
Konacno i ta dva kg dobih.
mislim da je bolje odpjevala....![]()
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
Ća je život vengo fantažija!
Your DPS.
I am so post-rock I shit sad birds.
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)
Bookmarks