Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Ća je život vengo fantažija!
Ća je život vengo fantažija!
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ne kao tekst vec kao muzika.
Mene su 'oduševili' :
- navijači koji navijaju od juče koji su našli za shodno da prozivaju i vrijeđaju svojim znanjem i strasću nas sa stažom u toj priči (posebno pojedini momci )
- puni mržnje nebitno koji ... ko mrzi taj ni ne umije da voli
- 'sportski duh' pljuvanje itd po statusima na fb ...
- ma poduži spisak je tih velik 'ljudi' koji su na razne načine pokazali svoju 'visinu'...
Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!
Bravo za nase zgodne Novljane i Kotorane!!!!! Svaka cast momci!
Ća je život vengo fantažija!
Ma svaka im castnaklon do poda. A o ovima sto navijaju protiv svoje drzave bih napisao par pasusa, ali necu.
Attachment 77473 Attachment 77475 Attachment 77477 Attachment 77479
Fenomenalni mecevi, zlatni momci svi do jednog![]()
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks