Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Divota.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Divota![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
I to zabranjena divota![]()
When you rebel, rebel it with some style.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
prva misao i osjećaj je zahvalnost...pronaći ćete se sami...hvala...
kad biram, biram bih nemoguće. birah nemoguće...i desi se nemoguće...i dokaza da je nemoguće...
ja bih novi dan, sasvim novi, da ne pomislim na jučerašnji...kad se ujutru otvorim oči da da mi misao bude neka nova...
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
"Sivi dah uspomene pažljivo će oduvati prašinu sa smešne stare ogradice od posesivnosti koju sam jednom uzalud dizao oko skrivenog senovitog vrta u kom su pupile njene ambicije… Uzdahnuće, verovatno… Čestice sjaja rastopiće joj se načas u pogledu, kao odraz udaljenih zvezda u vodi… Biće sama , nadam se…
Jer, tad će se u ritmu njenog pulsa možda pojaviti ona uznemirena i ključna sinkopa koju sam poslednjih dana uzalud osluškivao u odjecima naših tišina… Tišina… Da…
I onda će znati da je jedina koju sam ikad voleo… Da sam sve druge voleo tamnom stranom srca…Štedeći se… Učeći se kako ću najbolje voleti nju… Kada je konačno nadjem…"
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
Izgubiti u zivotu nesto, traziti, nalaziti druge stvari, pisanje i brisanje stranica u zivotu... Odluke. Teska stvar. Veceras je moje vece za to. Nesto kao vece za sebe samo.
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
He is a man of logic and should not be taken seriously.
Nisam bezgresna ni bezdushna.....Ne znam mrziti,al znam da vratim........Ne volim laganja,al ako ima potrebe znam i lagati.........Iskrena sam za one koje zasluze......Naivna za one koji misle da samnom mogu lesno......Glupa kad mi nesto ne odgovara i dovolno pametna za da te spustim na zemji......U sushtini sam posebna,a u isto vreme i bash mnogo ednostavna![]()
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
Denial....
![]()
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
(prelos osjecaj)
K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)
There are currently 15 users browsing this thread. (1 members and 14 guests)
Bookmarks