Page 84 of 701 FirstFirst ... 347480818283848586878894134184584 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 17517

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #2076
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad co'ek dobije borbu protiv borca, koji moze da odradi samo jednu rundu u toj tezinskoj klasi, ne mogu ga postovat zbog toga.Pogotovo ako dobije batine u prvoj rundi od tog co'eka. Koliko je Diaz dobar bokser najbolje moze da pokaze prva runda, kad je ispred sebe imao co'eka sa kracim rukama, full spremnog, ravnog sebi.Tada je dobio batine. Ne moze niko da kaze da je dobar bokser kad je u drugoj i trecoj rundi, ispred sebe imao pokretni dzak. I ja umijem da bijem onako kad mi se protivnik ne brani.Nick Diaz uopste nema koordinaciju ni jacinu udarca, ima samo taj tempo, koji drzi non-stop, i naravno, gvozdenu bradu.
    U ovoj borbi je pokazao ono sto smo svi znali, da ima dobar cardio i da moze da dobije manjeg i nespremnijeg borca,ali je isto tako pokazao da jedan lightweight moze da ga pobode na glavu i da moze da mu zatvori oko sa kracim reachom.
    Ovo je isto ko da, recimo, Shogun, legenda, dodje u tesku kategoriju,protiv Bret Rogersa.Crnac mu prezivi prvu rundu, i dobije ga na spremu naredne 2-3 runde.
    I na kraju bude "Aaaaa, Bret Rogers je borac"...a Shogun legenda za njega. E isto tako je ovo.Dizete co'eka ni zbog cega. Ajde da je pobjedio Koscheka ili nekog slicnog nego ovoga malo prca sto se cijeli zivot bije protiv vecih od sebe (GSP,HUGHES,MACHIDA)
    Na drum palo nebo malaksalo...

  2. #2077
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisu mi jasne izjave BJ-a kao ja sad imam cjerku ne mogu dolazit doma sa masnicama. Covjek je izgubio ponos potpuno, boris se u MMA sa ljudima spremnim najbolje na svijetu za borbu i kao sad ne mozes kuci takav c c c . Katastrofalna izjava.

    Diaz ima jos bar jednu borbu da prodje sa dobrim borcem dok dodje do GSP-a. A GSP opet nije naivan borac da kazes da ce ovaj da ga utuce bez problema. GSP se sprema fizicki i psihicki za svakog borca na maximumu. Prejak je to borac trenurno mora i Diaz da sazre malo da bi dosao u ring sa njim. Ne mislim da je Diaz kao Bones i da odma moze da nalupa sampiona.

  3. #2078
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je vec zavrseno. U Februaru GSP vs DIAZ. UFC je trazio od Condita da istupi iz borbe sa Djordjom. Bj Penn je pretrpio zestoke batine, samo sto nije zaplako tamo..Trebao je da se drzi lake kategorije. Svaki put u welteru ostane bez gasa, a inace nije nesto predan treningu, to svi kazu.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  4. #2079
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shogun View Post
    Kad co'ek dobije borbu protiv borca, koji moze da odradi samo jednu rundu u toj tezinskoj klasi, ne mogu ga postovat zbog toga.Pogotovo ako dobije batine u prvoj rundi od tog co'eka. Koliko je Diaz dobar bokser najbolje moze da pokaze prva runda, kad je ispred sebe imao co'eka sa kracim rukama, full spremnog, ravnog sebi.Tada je dobio batine. Ne moze niko da kaze da je dobar bokser kad je u drugoj i trecoj rundi, ispred sebe imao pokretni dzak. I ja umijem da bijem onako kad mi se protivnik ne brani.Nick Diaz uopste nema koordinaciju ni jacinu udarca, ima samo taj tempo, koji drzi non-stop, i naravno, gvozdenu bradu.
    U ovoj borbi je pokazao ono sto smo svi znali, da ima dobar cardio i da moze da dobije manjeg i nespremnijeg borca,ali je isto tako pokazao da jedan lightweight moze da ga pobode na glavu i da moze da mu zatvori oko sa kracim reachom.
    Ovo je isto ko da, recimo, Shogun, legenda, dodje u tesku kategoriju,protiv Bret Rogersa.Crnac mu prezivi prvu rundu, i dobije ga na spremu naredne 2-3 runde.
    I na kraju bude "Aaaaa, Bret Rogers je borac"...a Shogun legenda za njega. E isto tako je ovo.Dizete co'eka ni zbog cega. Ajde da je pobjedio Koscheka ili nekog slicnog nego ovoga malo prca sto se cijeli zivot bije protiv vecih od sebe (GSP,HUGHES,MACHIDA)
    Eto sve si rekao odje..BJ nije bio full spreman za tri runde i desilo se ono. Ja licno ne dizem Diaza, i meni je BJ legenda, volim da ga gledam, ali ne mogu sad da bacam hejt na Diaza zato sto BJ nije imao kondicije pa je izgledao lose u 2 i 3 rundi.

  5. #2080
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vec su mu dali Djordja? Vala brzo da jebe oca...

    Inace Lyoto i Bones se srecju ubrzo jos mjesec dana malo vise... to cje po meni da bude mech povuci potegni za Bones-a

  6. #2081
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    618
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Ako bi tako gledali, ko je koga dobio i na osnovu toga zakljucivali nesto nikad se ne bi slozili. Evo BJ Penn je razbio Matt Hughes-a, sa GSP prvi put imao pet rundi borbe i ovaj ga dobio na preglasavanje sudija (kako je tu izdrzao?). Zatim je izgubio 2 puta od Frankie Edgar (koji je manji od njega) i tu je izdrzao svih 5 rundi, a ovamo nije mogao 2 sa Nick Diazom ,zato sto ovaj postavi takav tempo da ga malo ko može ispratit. Takođe iako oni udarci izgledaju vrlo lagani , čuo sam neke intervjue ljude koji su spraingovali sa njim da su mu ruke vrlo teške i da ih ti njegovi "blagi" udarci skroz osamute i onesposobe.
    I nemojte da podcjenjujete bacanja BJ Penn-a , bacao je u borbi on mnogo dobre rvace, nije on operisan od rvanja.
    Last edited by djordjije; 31-10-11 at 14:51.

  7. #2082
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas o tome pricam. U lakoj kategoriji uvijek moze da izdrzi tih 5 rundi, ali kad "nabije" jos 7kg za velter, gubi na kondiciji. Druga stvar, nije isti BJ Penn od prije 5 godina i ovaj sad, zato sto sad ne trenira kao nekad. Bas sam gledao snimke pred drugi mec sa Djordjem, kad Dana White dize frku oko toga kako BJ Penn preskace treninge i samo ide na surfovanje. I opet ponavljam kako je Mat Hughes rekao da je samo pitanje koliko je doticni spreman za mec za Diazom.

    Diaz je vrlo neugodan, ne kazem ja. Mozda i najotporniji borac na udarce po mom misljenju. Gledao sam kako mnogi razbijaci i divljaci mjenjaju facu nakon sto prime par jakih udaraca (Shogun, Rampage, Bj Penn), dok Diaz spusta gard i trazi jos (Protiv Cyborga). Jedan moj drug je rekao za njega:"Ovaj ima metalnu plocu u glavi". To je ono sto ga odvaja od svih boraca, ne u UFC, nego u svijetu. Jebeno je "tough".

    Zanimljivo je da su ga suspendovali zbog pozitivnog testa na marijuanu, jer je, navodno, zbog tolike kolicine THC-a u krvi imao povecan prag bola.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  8. #2083
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    diaz jeste antipatican lik, ali je nevjerovatno talentovan borac. iskreno, mislim da moze da dobije gsp-a, kome je po mom misljenju i condit moga zadat dosta problema.

  9. #2084
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Program,vrijeme? :P
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  10. #2085
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    diaz jeste antipatican lik, ali je nevjerovatno talentovan borac. iskreno, mislim da moze da dobije gsp-a, kome je po mom misljenju i condit moga zadat dosta problema.
    Meni je zalije sto Condit nije dobio sansu, strasan je borac i zasluzio je borbu za titulu..

  11. #2086
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najjaci je novinar Dana, koji je u izvjestaju sa ovog gidrinog memorijala napisao "kako neki borci nisu htjeli otvorenu borbu nego su se samo valjali po podu". Zamisli kolko on pojma nema o necemu sto prati i radi. E takva nam je cijela drzava.

  12. #2087
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samo-ja View Post
    Najjaci je novinar Dana, koji je u izvjestaju sa ovog gidrinog memorijala napisao "kako neki borci nisu htjeli otvorenu borbu nego su se samo valjali po podu". Zamisli kolko on pojma nema o necemu sto prati i radi. E takva nam je cijela drzava.
    kao i sto je bilo ovaj sport koji vrlo malo nas voli i prati ,jedan od nas nije taj novinar u to cu ti se zakleti kao ni 90 posto onih sto su bili u SC moraca sinoc,cush valjali se po podu valjnem mu ga mami,pa ako ga iko zna nek mu poruci da dodje u GRAPLING ART da mu pokazemo novi sport valjanje... , nego ajd dje zivim ne znam ni sto se cudim takvim komentarima...
    On topik SHOGUN,branis li ti BJ-a i ono sto je on uradio , nema potrebe jer ce svima koji vole i treniraju MMA on biti jedan od najvecih ,sustina je da je DIaz bio bolji sinoc,e sad koga je ko dobio ili od koga je izgubio to necu komentarisati, sto se tezine tice diaz jeste veci ali znam prije priprema za mec isti bj pen zna imati i po 80-85 kg ,tako da njemu nije neki teret 77kg a ni najmanji problem mu nije ih nabaciti ih
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  13. #2088
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    al kako se olako kaze dobice GSP-a, kao da je GSP od juce tu i ne trenira nego se zamlacuje nekim nebitnim stvarima u zivot, a covjek najveci sportista u UFC-u tvrdim!!! dobro rece neko gore, treba diazu jos mlijeka da dodje on do gsp-a nema on nikakve borbe sem ove zadnje koja je i ona malo pod znakom pitanja... sampion Strikeforca... i Jacare je sampion u middleweight, pa bi se anderson igrao sa njim ka sa igrackom...

  14. #2089
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,051
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ne pratim nesto precerano sve ovo, al lijep poster

    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  15. #2090
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TeeMeK View Post
    al kako se olako kaze dobice GSP-a, kao da je GSP od juce tu i ne trenira nego se zamlacuje nekim nebitnim stvarima u zivot, a covjek najveci sportista u UFC-u tvrdim!!! dobro rece neko gore, treba diazu jos mlijeka da dodje on do gsp-a nema on nikakve borbe sem ove zadnje koja je i ona malo pod znakom pitanja... sampion Strikeforca... i Jacare je sampion u middleweight, pa bi se anderson igrao sa njim ka sa igrackom...
    andersonu samo treba zvat sonnena, i nista vise...

  16. #2091
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam moze li Sonen biti blizi pobjedi nego onaj put, a i tesko da ce Anderson vise biti onako los.Istina je da je Chael borac, koji ce ga najprije pobjediti u ovom trenutku.
    Sto se tice Lesnar-Overreem...Pitanje je koliko je Lesnar spreman poslije svih ovih pauza.Pitanje je je li mu nivo rvanja kao onda protiv Frank Mirra, jer tu ima MOZDA jedinu prednost. Vidjeli smo da voli da zmuri u stand-upu. Cinjenica je da je uvijek imao dobar cardio, tako da ako prezivi prvu rundu, mozda i ima neke sanse. Volio bih da pobjedi, ali bogomi tesko. Bojim se da ce Overreem da odradi jedan "Flyin'-knee" na pocetku runde i odma zavrsit posao.

    GSP - Diaz. Djordje mu tesko sta moze u stand-upu.Ako mu je Jake zatvorio oko, ko zna sta mu Diaz moze napraviti.Izbjegavao je borbu u parteru, protiv Shieldsa. Ako misli da samo ide na stand-up, tesko ce pobjediti. Tako da ce vjerovatno raditi na ground and poundu, a tu borba moze da ode u oba smjera.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  17. #2092
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Shogun,niko ne spori velicinu BJ-a i njegovu odlicnu karijeru,ali cinjenica je da je Diaz u ovome momentu mnogo bolji od njega,dokazao covjek...
    dosta puta smo ovdje pricali o tome kako ce se borba odvijati izmedju dva borca,pa na kraju ispadne nesto deseto,tako da ne bih ulazio u to kako ce se odvijati borba izmedju Gsp-a i Diaza. Cinjenica je da je Diaz u top formi i da ide na pojas,a ima kvaliteta za to,zasto da ne?!

  18. #2093
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda ako pratimo mma, poznajemo sport i znamo nesto o borilackim vjestinama, logicno je da smo sposobni predvijeti ishode nekih borbi.
    Volim i da bacim koji euro na borbu. Mogu ti reci da sam do sad imao uspjeha.Kvota na Diaza je bila 1.80. Poklon, po meni.
    Ima zajebanih meceva, kao sto je Diaz vs. Djorde, dje je bas tesko reci u kojem ce pravcu ici borba.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  19. #2094
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

  20. #2095
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shogun View Post
    Valjda ako pratimo mma, poznajemo sport i znamo nesto o borilackim vjestinama, logicno je da smo sposobni predvijeti ishode nekih borbi.
    Volim i da bacim koji euro na borbu. Mogu ti reci da sam do sad imao uspjeha.Kvota na Diaza je bila 1.80. Poklon, po meni.
    Ima zajebanih meceva, kao sto je Diaz vs. Djorde, dje je bas tesko reci u kojem ce pravcu ici borba.
    nisam mislio na ishode,nego na to hoce li se borba odvijati u stand upu ili u prateru itd.

  21. #2096
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    618
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    A odakle vam to da Nick Diaz nije imao protivnika do BJ Penn-a i da nema iskustva. Diaz je usao i u MMA sportu i u UFC organizaciji prije GSP-a. Ima isto iskustva kao i GSP u MMA vjestinama. I borio se i dobio u to vrijeme vrlo poznate borce kao sto su: Chris Lytle , Jeremy Jackson , Robbie Lawler , Drew Ficket , Gomi, ....

    Ne fali Diazu iskustva, samo da se dobro pripremi, a mislim da mu motivacije ne fali. Ako sad ne dobije GSP-a nece nikad, posto licno mislim da je na vrhuncu karijere.

  22. #2097
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    A odakle vam to da Nick Diaz nije imao protivnika do BJ Penn-a i da nema iskustva. Diaz je usao i u MMA sportu i u UFC organizaciji prije GSP-a. Ima isto iskustva kao i GSP u MMA vjestinama. I borio se i dobio u to vrijeme vrlo poznate borce kao sto su: Chris Lytle , Jeremy Jackson , Robbie Lawler , Drew Ficket , Gomi, ....

    Ne fali Diazu iskustva, samo da se dobro pripremi, a mislim da mu motivacije ne fali. Ako sad ne dobije GSP-a nece nikad, posto licno mislim da je na vrhuncu karijere.
    diazu jedina motivacija je a uz to i najlaksa za pratiti je novac, to je milion puta rekao na svaki intervju place sto ima malo para i zivi u Stockton u getu,ako se otvori Dana a otvorice se za taj mec to ce niku biti najbolja motivacija na svijetu
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  23. #2098
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ocemol napravit turnir wmma podgorica open !??! iliti washing machine martial arts, da se gadjemo dobosima iz masine za pranje ? imamo siguran sam sampiona crne gore u tome vec
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  24. #2099
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve bih ja vrhunske pripreme napravio na taj turnir, imam stari obodov pogon ovdje mislim da bi se bar za kakvu titulu borio ako ne i uzeo

  25. #2100
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default



    menadzer Condit-a o tome kako je on bas ono drugarski po rjecima Dana White-s dao priliku Diazu da se bori za titulu hehe



    a sto se velasqyueza i dos santosa tice ne znam koji mi je drazi jedan mora pasti
    Last edited by RiddicK; 01-11-11 at 17:03.
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

Page 84 of 701 FirstFirst ... 347480818283848586878894134184584 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4134
    Last Post: 23-06-26, 20:40
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •