Page 83 of 701 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183583 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 17511

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #2051
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    618
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Kakva je ovaj Diaz budala, ovo je nevjerovatno.

  2. #2052
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    10 i 20e
    Jesu li oni ludi? Ko ce im doci na te cijene

  3. #2053
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima i od 5 ja mislim.

  4. #2054
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,621
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima,ima.

  5. #2055
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na kraju, koje cijene postoje sve?

  6. #2056
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    618
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nirre View Post
    Na kraju, koje cijene postoje sve?
    Sad sam ja prolazio pored hotela Crne Gore, tamo se prodaju. Karte su od 5, 10 i 20 e, pri cemu su ove od 10 i 20 karte za parter.

  7. #2057
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    cijene su 5,10,20 i 50 eura.
    od 5 i 10 eura su tribine,a kako ih to dijele pojma nemam,kad vec nisu numerisana mjesta
    od 20 je parter,a od 50 je VIP parter

  8. #2058
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e sve im jbm, meni ne rekose za te od 5e
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  9. #2059
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  10. #2060
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci Mirko nema sto vise u UFC da trazi.

  11. #2061
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne daj Boze da ovaj Bj Penn trenira koliko i ostali borci u MMA. Co'ek je bio preumoran na pocetku druge runde, sto je Diaz naravno iskoristio. Kako mi je krivo kad bolji borac izgubi radi nekih sporednih faktora.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  12. #2062
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ja odavno ljepsi boks nisam vidio nego ono diazovo sjeckanje malo po malo,razbio je Bj Penn-a,totalna dominacija,mozda se coek nekome ne svidja ali ebem li ga ne svidjaju se ni oni njemu ...jedva cekam da razbije GSP-a,
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  13. #2063
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Teško da će razbiti GSP-a

  14. #2064
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tesko ce GSP sa njim u standup-u. Diaz ima dosta neugodan stil. Nije brz koliko GSP, ali radi kao dvotaktna masina. Jedan isti tempo drzi non-stop.
    GSP je rvacki jaci, ali opet mislim da ce mu biti tesko u "ground and pound", jer je DIAZ jedan veliki gospodin Jiu-Jitsua. Mozda najveci izazov za Djordja do sad.
    Ako pobjedi, presao je igru.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  15. #2065
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    za ovo u SC Moraca cu samo da kazem PIH !!!

    onda dodjoh doma i odgledah citav UFC 137,da uzivam malo u pravim borbama...
    Diaz je demolirao BJ-a,dominantan je bio u svim segmentima borbe,ne znam kako neko moze da izvali takvu glupost i da kaze da je BJ bolji borac?!
    ako ostane u ovakvoj formi uzece pojas

  16. #2066
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Udri ga savooooooooooooooo!!!

  17. #2067
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dajte neki izvjestaj sa ovog dogadjaja u sportski...ko je koga dobio, jel bilo plavi,plavi crvenoga davi..???

  18. #2068
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    618
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Nije mi jasno da ovi nasi (crnogorski) borci nece pa nece da uce parter, sam stand up vise nije dovoljan cak ni za ove vasarske priredbe.
    Milina je bilo gledat onog Dada Mihajlovica, pravi MMA borac, medjutim dali su mu slabog protivnika, tako da je mec bio dosta jednostran.
    Od ostalih borbi malo interesantnija je bila izmedju onog Hrvata i Srbijanca i to je bilo to sto se turnira tice.

  19. #2069
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Da uce parter tesko, uzmu vrecu i buca buca..a za parter treba ostat jos jedno par sati posle vrece..a dje jadan, idem do grada malo..

    A sta ostade od velikog imena CROCOP...
    Last edited by MK; 31-10-11 at 07:56.

  20. #2070
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U jednom trenutku je izgledalo kao da Diaz nece da dovrsi B.J.-a samo ga je tukao i tukao i tukao, minut i neshto cini mi se.
    A GSP-a da nokautira. Mozda ako bude radio neku taktiku pa ga drzao na distanci i ne bude ulazio u parter ali GSP je eksplozivan on cje cekati cijelo vrijeme i kad
    ovaj bude otvoren srusice ga. Jedino da ne ceka da ovome popusti cardio jer ste vidjeli protiv BJ da njemu kardio ne popusta.

  21. #2071
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    GSP ima sto se tice borbe na parteru ima nadmocnije rvanje u odnosu na Diaza, ali prosto ne znam kako ce to iskoristiti i oce li smjeti da se usudi (kao sto nije smio ni Shieldsu) da ide dolje sa diazom, a sa druge strane njegov ako ostan u stand up-u ,garantujem da ce GSP (gradski saobracajni prevoz :P) losije proci ,sve u svemu mislim da ce mu biti najtezi mec u karijeri osim ako negdje u zaru borbe ne proleti neki udarac u bradu i to sve zavrsi cisto i brzo. Da ne bude zabune obozavam GSP-a prosto navijam za ovog narkomana Diaza da uzme taj pojas hahah.
    Sto se tice turnira u Moraci one pare za kartu sam potrosio na stick da ne smrdim poslije treninga :PPPPPPPPP
    Last edited by RiddicK; 31-10-11 at 09:21.
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  22. #2072
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dakle turnir u heklanju sc moraca okoncan uspjesno ? ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #2073
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    boze boze... USTANI PICKICE ahahha koje smjehoteke , eto malo mi je milo sto je taj oktagon bio ako nizbog cega... ostalo sve ****** imalo je sve ukupno 2je borbe fine... Savo vs Ricarda Arone se borio, a mec kao overim vs verduma...

  24. #2074
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    za ovo u SC Moraca cu samo da kazem PIH !!!

    onda dodjoh doma i odgledah citav UFC 137,da uzivam malo u pravim borbama...
    Diaz je demolirao BJ-a,dominantan je bio u svim segmentima borbe,ne znam kako neko moze da izvali takvu glupost i da kaze da je BJ bolji borac?!
    ako ostane u ovakvoj formi uzece pojas
    Samo mi reci s' kim se Diaz borio do sad? Reci mi jednog pravog borca do BJ Penna, sa kojim se borio Nick Diaz. Paul Daley?
    Za moj pojam je Bj Penn bolji borac i kompletniji. Bj je legenda i uvijek ce biti vece ime u lakoj kategoriji nego sto ce Diaz biti u welteru.
    Druga stvar je sto Bj Penn nabije 7-8 kila, dodje u welter i dobije batine od GSP-a, Diaza i ostalih kraljeva. Bas me interesuje kako bi Diaz prosao protiv Andersona Silve , recimo. Vidjeli smo u prvoj rundi ko je kompletniji borac. U drugoj vec dolazi do izrazaja BJ Penova nespremnost, a ne neki kvalitet Diaza.
    Kad Jon Bones Jones kaze da je BJ Pen po njemu najbolji borac danasnjice, valjda to nesto znaci. Svi malo jaci borci su tipovali na BJ-a, a Mat Hughes je najbolje rekao "Ovu borbu ce samo odluciti to koliko je BJ Penn spreman".
    I da se razumijemo, Nick Diaz ne umije da boksuje. Ono sto je sinoc prikazao uopste nije tehnicka nego fizicka nadmocnost.
    Zamisli koliko ce GSP-u biti lako da baca Diaza ko krpu, ako je BJ uspio da ga obali.
    Last edited by Shogun; 31-10-11 at 10:21.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  25. #2075
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Izjave tipa " a sa kim se borio do sad Diaz, Marko, Janko" mi nikad nisu bile jasne..kakve to veze ima? Tacno je da je BJ ime, ali i Fedor je bio ime, Mirko je bio ime pa su dosli novi borci, mladji, spremniji..i ja sam mislio da ce Rua pobjediti Jonesa ali ga otrese crnja kao krpu..tako da polako sa izjavama tipa "GSP ce da baca Diaza kao krpu"..
    Last edited by MK; 31-10-11 at 12:18.

Page 83 of 701 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183583 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (1 members and 2 guests)

  1. Solid

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4134
    Last Post: Yesterday, 20:40
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •