Page 82 of 701 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182582 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 17515

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #2026
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Saznah juce da ce na turniru ucestvovat "Dado Mihajlovic", tako da cemo imat makar jedan profesionalni mec MMA.
    Spisak ostalih ucesnika ne znam, cuvaju se imena ucesnika turnira kao recept za koka-kolu. Na najavi meca su rekli da ce se boriti sampioni Crne Gore, Srbije, Bosne, Hrvatske... Samo mi jos nije jasno ko je sampion Crne Gore? a jedva cekam da vidim ko su im sampioni Srbije, Bosne...
    "sampion" iz Crne Gore je Drakulovic,i neki mladji momak iz Kotora cini mi se
    pored Dada Mihajlovica ima jedan borac iz Hrvatske koji obecava,ostalo su trube
    pozvali su bili Nemanju Uverica (drugo mjesto na Vatrenom Ringu),cak je i u Srbijanske novine objavljeno,ali su mu bez objasnjenja otkazali borbu i ucesce
    pricao sam juce sa njim,razocaran je organizatrima,jer je imao zelju da se pokaze pred nasom publikom
    momak ima srce,ima potencijal

    Quote Originally Posted by L. Lawliet View Post
    St Pier VS Condit otkazano ST pierr se povrijedio. Penn Diaz Main Event !
    bice ovo dobar mech,gotivim oba borca,ali me Diaz sve vise odusevljava
    Last edited by chochek; 19-10-11 at 14:46.

  2. #2027
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a u cemu su sampioni ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #2028
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    vjerovatno u spremanju kokica

  4. #2029
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ocigledno............ o boze, ima li kraja agoniji ............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #2030
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ocigledno............ o boze, ima li kraja agoniji ............
    hahahaaaa,nema i to je to, nece biti valjanog turnira niti ce iko posmatrati ovaj sport ista drugacije do borbu pasa zahvaljujuci ovakvim organizacijama,a sto se meceva tice samo cu ici da gledam Andersona Silvu hhhihihi
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  6. #2031
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najjaci su. Nisu stavili sliku borca koji se bori protiv Vasa Bakocevica. Samo ime....i nema ga na youtubu...sto je za svaku pohvalu...xaxaxaxaxa znaci...underground...
    Last edited by samo-ja; 20-10-11 at 14:51.

  7. #2032
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RiddicK View Post
    hahahaaaa,nema i to je to, nece biti valjanog turnira niti ce iko posmatrati ovaj sport ista drugacije do borbu pasa zahvaljujuci ovakvim organizacijama,a sto se meceva tice samo cu ici da gledam Andersona Silvu hhhihihi
    Je li ti problem samo da mi reces u koliko je tacno Silva da ne cekam )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  8. #2033
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L. Lawliet View Post
    Je li ti problem samo da mi reces u koliko je tacno Silva da ne cekam )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    javljam ti cim i ja saznam ,to se ne propusta, nadam se da nas nece zeznuti organizacija ovako divog turnira,sta li su ti retardi mislili ,aj evo neki crnja da ga stavimo lici nam na ovog francuza a evo i ima neki pojas ultimaj neki fajting,kuku sprdnje
    Last edited by RiddicK; 20-10-11 at 20:06.
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  9. #2034
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    da va obavijestim ja sam posao sampion crne gore i sviranju gajdi mogu li da se prijavim sad na oltimajt fajt najt ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #2035
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stani malo ja sam prva kosa crne gore za sat vremena mogu da pokosim sto dvoje ne mogu u moje selo, ocu i ja da se prijavim

  11. #2036
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    ja sam se jednom pobio u 3. razred osnovne. mislim da sam pravi kandidat...

  12. #2037
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,929
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Goran Radonjic vs Nadir Gadzhiev
    http://ironforgesiron.com/2011/10/w5...scow-teh-vids/

    Loš Radonjić, postaje jednodimenzionalan borac kojeg je muka gledat. Low kick, jedan direkt,rijetko aperkat i hvataj protivnika. Sudije ga ovdje baš pogledaše. I to se borio sa nekim anonimusem.
    Last edited by Superhik; 25-10-11 at 02:17.

  13. #2038
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno si ga opisao.

  14. #2039
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Goran Radonjic vs Nadir Gadzhiev
    http://ironforgesiron.com/2011/10/w5...scow-teh-vids/

    Loš Radonjić, postaje jednodimenzionalan borac kojeg je muka gledat. Low kick, jedan direkt,rijetko aperkat i hvataj protivnika. Sudije ga ovdje baš pogledaše. I to se borio sa nekim anonimusem.

    Rispekt za link!


    Kao njegov veliki fan,moram priznati da je pobjeda neuvjerljiva.Nije da nema pozitivnih stvari iz borbe,ali jednistavno je morao biti dominantan protiv ovog borca.Prva pozitivna stvar je da je bas spreman fizicki,obratite paznju kakav je udarac u vilicu primio u drugoj rundi,a da se ni malo nije uzdrmao.Druga pozitivna stvar je da je krenuo dosta jako u extra rundu,i drzhanje mu je bilo kao da je meč tek počeo.Sjetimo se protiv Jurkovića kako je stao u zadnju rundu,i bukvalno izgubio dobijen meč.Njegov sručni štab i sam on moraju da znaju da je kriterijum u K-1 različit od ostalih wako i tih divljih organizacija....Mnogo se vrednuje zadnja runda,i to kako se kako se borac ponaša u tim trenucima.Igor Jurković je protiv Radonjića krenuo srcem i svom tehnikom i snagom što raspolaže,iako razbijene face,odnio je pobjedu čak ne dozvolivši Radonjiću pravo na extra rundu.Time mu je stao na put,poslije toga dobio Zuravleva,i sad je bolje kotirani borac.....

    Sve ovo što je u ovoj borbi prikazao je premalo za neke veće poduhvate.Ali ja vjerujem da ovo nije njegovo pravo lice,da on to može masu bolje...Nenormalno mu treba neki vrhunski K-1 trener,koji bi bio stalno uz njega,ako misli da se bije sa najačima........

  15. #2040
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam, volio bih da si u pravu sto se tice toga da on moze mnogo bolje. ovo je jednostavno bilo presporo i jednolicno. Treba mu i trener i borbe sa velikim da vidi od cega je.

  16. #2041
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zapravo gledajuci mu dosadasnju karijeru, i ogroman respect koji imam za njega ne treba mu dobar trener vec da slusa trenera, dosta je borbi bilo gdje udje svom snagom i srcem i onda po odgledanom snimku uvids da ne slusa nijednu komandu trenera, nego ga povuce adrenalin i srce i radi po svome, tipican primjer jah jah borba .............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #2042
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa bas zbog toga izmedju ostalog mu treba bolji trner.

  18. #2043
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samo-ja View Post
    Pa bas zbog toga izmedju ostalog mu treba bolji trner.
    treba mu)

  19. #2044
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bj Penn vs Nick Diaz? Mislim da ce Diaz ovo lagano zavrsit prije svega zbog kilaze i rangea.Nesto kao GPS VS Bj Penn 2.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  20. #2045
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Zna li neko koliko kosta karta za ovaj memorijalni turnir u pg?

  21. #2046
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK View Post
    Zna li neko koliko kosta karta za ovaj memorijalni turnir u pg?
    i ako moze neko od starih znalaca da kaze vrijedi li ici na taj dogadjaj?

  22. #2047
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    ja vala idem da gledam,pa kako god bude,dako se potrefi makar jedan mech od 10 da valja.

  23. #2048
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    10 i 20e
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  24. #2049
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    da im nije malo mnogo!?
    mislim da ce malo naroda bit zbog tako visokih cijena,s obzirom na kvalitet.

  25. #2050
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Page 82 of 701 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182582 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4134
    Last Post: 23-06-26, 20:40
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •