Page 9 of 16 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast
Results 201 to 225 of 396

Thread: Sa koliko EUR prođete mjesec?

  1. #201
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    hahahahaahhahah čovjek me potpuno poludje noćas sa "kome posluku porat...poslati...šaljem poruku onima koji čuju, a ne vide" hahahahahahahhaahahhahah

    p.s. ne $ekiram se što skaču cijene cigareta jerbo sam nepušač, ali bogami hrana brate uništi kako je poskupjela!!! Što je prije 2 godine koštalo 120 eura u prodavnici, sad izadje na 200! A plate ili manje ili iste
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #202
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Haaa , Sta reci?
    Koji komentar ostavit ?
    Kome?
    Ostavljam komentar onima koji citaju i svidja im se.., saljem komentar onom kome se svidja a ne laj..ammm koji citaju a ne lajkaju a svidja im se,citaju a ne(izvinite ovo morate završit u montaži)

    trošim sam mjesečno oko 500-600e, stanujem kod roditelja, tako da ne placam,ni hranu ni komunalije, mogu da trosim i po 200-300e ali necu jer imam 600



    .!.
    Ovo cete u montazi .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  3. #203
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    mogu da trosim i po 200-300e ali necu jer imam 600
    .!.
    aahhahahahahaha :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  4. #204
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes da se odnosi na samce ali i ja cu nesto naskrabati komunalije,hrana,hemija,garderoba i neke nazovimo ih sitnice ali..... 1000e a stan da ne racunam pa okle pare nisu problem para nema

  5. #205
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fm_group View Post
    Pravis vrlo losa poredjenja. Ako vec navodis drzanje krave onda bi za hljeb trebao da imas polja zitarica (a ne da kupis gotovo brasno).
    Mnogo smo moderni postali, mislim zasto bi se sad dama zmarala pravljenjem rodjendanske torte kad moze da podje kod Marine i kupi za 20 eura gotovu.
    Da napravim spisak sta sve mozes da kupis za 20 eura i koliko torti za te pare mozes napraviti.....
    Onda bi morao i da otelim jednu junicu, eventualno dvije!
    Ja ne moram ni da imam kravu ni da imam polja zitarica da bi ustedio na hljebu i mlijeku.

    Poredjenja su na mjestu, a ti ista sigurno bucas lepinja iz inpeka dok kucas razne nebuloze po netu!
    Last edited by Victor; 14-10-11 at 17:02.

  6. #206
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Sam potrošiš minimum 700~800 E ????????!!!!!!!?

    Evo ti recept:
    Ne moraš izlaziti svaku noć, kad izlaziš ne pucaj na neka fancy(čitaj skupa) mjesta samo da bi bio viđen i gdje bi pokupio neku sponzorušu
    Ne kreši sponzoruše
    Ne kupuj novu gardarobu svaki mjesec
    Ne moraš provoditi 40 sati mjesečno pričajući preko mobilnog
    Ako iznajmljuješ stan ne moraš u šaci jada kao što je Podgorica plaćati stan u centru grada (možeš naći na Starom Aerodromu jednosobni pa čak i dvosobni za ~200 E)
    Ne kockaj se i ne drogiraj se



    Ja:
    živim u svom stanu (ne plaćam kirije)
    Zbir Računa (sa mobilnim) mi je ~100E. Rijetko sam u stanu pa mi je struja mala,a fiksni i ne koristim.Wireless internet sam ukrao od komšije
    Ne kuvam(znam u teoriji ali iz meni nepoznatog razloga uvjek je gadnog ukusa:concern već jedem sa strane, a ako i spremam to je neko gotovo jelo(fantastično spremam Podravkine supe:applause
    Često i ne jedem (dosadno mi je o tome se zabavljati)
    Ne izlazim baš svaki dan
    Kada izađem to je na kulturna (ne fancy) mjesta gdje preko dana popijem Dojč + limunadu(zavisnik sam od nje), noću pijem neki sok(ako nema Stele ) a ako je baš kasno(ili rano, zavisi od gledišta) uvjek pijem Johnnie Walker
    Pušim Malboro flavor (kutija mi traje malo preko 1 dana)
    Ne jedem slatko
    Punim gorivo (doduše u pitanju je nova Toyota Auris dizel 1,6 tako da zaboravim kad sam napunio)
    Kvalitetno sam obučen


    I NE RAČUNAJUĆI S-LEASING TROŠIM 450~600 E MJESEČNO (ovo 600 je kad imam nekih ekstra troškova kao što je npr. gardaroba)

    Možda(vjerovatno) je to zato što nemam curu
    imam svoju kucu
    ne placam gorivo,telefone,internet (firma placa)
    ne izlazim na fancy mjesta i ne klepam sponzoruse
    nemam djevojku,da imam mozda bih manje trosio
    ne kockam se (rijetko kad kladionica)
    ne drogiram se
    kozmetiku redovno kupujem naravno
    garderobu takodje,ne sad nesto preskupu,ovo skuplje uzmem rjedje,i za posebne prilike da imam (svakodnevno imam poslovne sastanke,pa ne mogu u bilo sta da idem)
    a jesam li meraklija jesam,i imam isto takvo drustvo,kad se sjedne nedje da se pije onda se pije ko da sjutra ne postoji,pa se naravno posle toga nesto fino jede itd. ne ide se precesto,ali kad se ide onda su cehovi veliki.
    onda je tu hobi,a to je ribolov,pa kad se ode nedje na par dana (mamci,oprema,gorivo za brod,troskovi za hranu,pice,put...),naravno da ne placam sve ja sam,nego kako je ko finansijski u tome momentu pogodan,ali ode tu dosta para...
    ne rijetko pripomognem finansijki neke drage osobe...
    ali vecina potrosenih para nemam pojma dje odu
    i stvarno bih volio da naucim malo bolje da baratam sa parama,vjerovatno cu to naucit kad budem imao zenu,djecu...a do tada,uzas!

  7. #207
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja uvijek potrosim ono sto imam... Ni manje ni vishe. Izuzetak su, naravno, situacije kada se shteka za neshto pa se po koji euro ostavlja sa strane.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  8. #208
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Oko 250e.. Kako ga ovdje maste pojedinci.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  9. #209
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Sam potrošiš minimum 700~800 E ????????!!!!!!!?

    Evo ti recept:
    Ne moraš izlaziti svaku noć, kad izlaziš ne pucaj na neka fancy(čitaj skupa) mjesta samo da bi bio viđen i gdje bi pokupio neku sponzorušu
    Ne kreši sponzoruše
    Ne kupuj novu gardarobu svaki mjesec
    Ne moraš provoditi 40 sati mjesečno pričajući preko mobilnog
    Ako iznajmljuješ stan ne moraš u šaci jada kao što je Podgorica plaćati stan u centru grada (možeš naći na Starom Aerodromu jednosobni pa čak i dvosobni za ~200 E)
    Ne kockaj se i ne drogiraj se



    Ja:
    živim u svom stanu (ne plaćam kirije)
    Zbir Računa (sa mobilnim) mi je ~100E. Rijetko sam u stanu pa mi je struja mala,a fiksni i ne koristim.Wireless internet sam ukrao od komšije
    Ne kuvam(znam u teoriji ali iz meni nepoznatog razloga uvjek je gadnog ukusa:concern već jedem sa strane, a ako i spremam to je neko gotovo jelo(fantastično spremam Podravkine supe:applause
    Često i ne jedem (dosadno mi je o tome se zabavljati)
    Ne izlazim baš svaki dan
    Kada izađem to je na kulturna (ne fancy) mjesta gdje preko dana popijem Dojč + limunadu(zavisnik sam od nje), noću pijem neki sok(ako nema Stele ) a ako je baš kasno(ili rano, zavisi od gledišta) uvjek pijem Johnnie Walker
    Pušim Malboro flavor (kutija mi traje malo preko 1 dana)
    Ne jedem slatko
    Punim gorivo (doduše u pitanju je nova Toyota Auris dizel 1,6 tako da zaboravim kad sam napunio)
    Kvalitetno sam obučen


    I NE RAČUNAJUĆI S-LEASING TROŠIM 450~600 E MJESEČNO (ovo 600 je kad imam nekih ekstra troškova kao što je npr. gardaroba)

    Možda(vjerovatno) je to zato što nemam curu
    UH. Izgleda da ću morat ovu moju otkačinjat. Pa nać kakvu blokašicu :cry:

    Kad kriza udari... Misiim, ona živi ČAK na Starom A. dok sam ja na kraj stare Dalmatinske... Znači... S kraja na kraj grada... ... To je... .... RASHOD... IHAAAA....

    -NOT!

  10. #210
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    naucite da stedite valjace vam kad se najmanje budete nadali

  11. #211
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Victor View Post
    Onda bi morao i da otelim jednu junicu, eventualno dvije!
    Ja ne moram ni da imam kravu ni da imam polja zitarica da bi ustedio na hljebu i mlijeku.

    Poredjenja su na mjestu, a ti ista sigurno bucas lepinja iz inpeka dok kucas razne nebuloze po netu!
    Tjeram li te ja momce da stedis? Jesam li mozda namijenila tebi svaki post ili sta? Ovo je mjesto dje svako iznosi svoje misljenje i vidjenje stvari.
    To je bio moj komentar na clanak koliko je potrebno cetvoroclanoj porodici novca nedeljno. I bio je usmjeren na porodice koje MORAJU da sklapaju kraj s krajem.
    Pravljenje hljeba ja vidim kao ustedu za porodicu koja se hrani od jedne prosjecne plate. Ako ti mislis da nije tako to je samo tvoje misljenje a ovo moje.
    Naravno da se meni ne isplati da ga pecem samo za sebe jer ga gotovo i ne jedem. Ali isto tako kad mi je familija na okupu necu kupiti gotovu picu nego cu sama napraviti dvije za iste pare.
    I nemam ja toliko vremena da raspravljam sa narodom koji drma klimaks pa ne znaju sta ce od sebe.

  12. #212
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Jesi sigurna da se sa istim parama mogu dvije pizze napravit kuci po cijeni jedne iz neke pizzerie?

  13. #213
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    ja to pomenuh josh prije ...

    da ta pica na ista lici ne moze ispanut jeftinija , e sad da covjek uzme i na nju baci malo posebne i kecapa nista vishe vjerovatno bi se moglo proc sa 1e
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  14. #214
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    385
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    taj kecap, origano i to sto kupis neces potrositi na 1 pizzu ili 3 koliko si ti pravio, nego mozes 10 napraviti sa tim
    " Saznao sam u koje doba je ovde najlepse. U ono doba godine kad si ti tu.. "

  15. #215
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JaffaCakes View Post
    Jesi sigurna da se sa istim parama mogu dvije pizze napravit kuci po cijeni jedne iz neke pizzerie?
    Mogu naravno ako ne kupujes kore nego napravis sam. U prosjeku jedna velika kosta 5-6 eura a za te pare mozes napraviti dobre dvije i da ti ostane materijala.
    E vec ako kupujes kore to ti ne bi znala reci jer ih ja ne kupujem.

    Quote Originally Posted by kiselina View Post
    taj kecap, origano i to sto kupis neces potrositi na 1 pizzu ili 3 koliko si ti pravio, nego mozes 10 napraviti sa tim
    Upravo na ovo sam mislila

  16. #216
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    385
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kora je 60 centi u voli ;p
    " Saznao sam u koje doba je ovde najlepse. U ono doba godine kad si ti tu.. "

  17. #217
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    a dje je oportunitetni trosak, struja, voda deterdzent,vrlo malo se uštedi na 2 pizze, osim kad imas u kucu 10 ljudi pa zamijesis 10 pizza ili 100 slatkih palačinki, jedino tada se isplati...

  18. #218
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    ima neka picerija u Zagoric (nisam nikad bio tamo),vazda ih zovem da dostave,kosta 2.5 eura,odlicne su pice i dosta velike,ne bih pravio ili mucio nekoga da je pravi za te pare

  19. #219
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    400 e i super mi je

  20. #220
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    385
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    a dje je oportunitetni trosak, struja, voda deterdzent,vrlo malo se uštedi na 2 pizze, osim kad imas u kucu 10 ljudi pa zamijesis 10 pizza ili 100 slatkih palačinki, jedino tada se isplati...
    pa od ovog materijala sto kupis mozes 10 dana praviti po 2 pizze, a da te to kosta 20e, a da ih narucujes 10 x dvije od 2,5e=50e, pa kad vec racunas deterdzent, ovako moras i racuna potrositi sto ces zvati svaki dan da narucis plus ako castis sta ovog sto ti ih donese, iha :P
    " Saznao sam u koje doba je ovde najlepse. U ono doba godine kad si ti tu.. "

  21. #221
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    e a racunaj ti kakva je pizza kad je spremi pizza majstor i kad je spremiš ti kući :P

  22. #222
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    neces valjda svaki dan pizze da jedes

  23. #223
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,053
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,929
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    večeras majka sprema picu, javljam večeras koliko je šta "izašlo"
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #224
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    385
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam je jednom spremila i vise necu ;D
    i znam da nije niko lud da je jede svaki dan, nego samo kazem da se taj materijal moze iskoristiti vise puta i tako ispasti dosta jeftinije ako neko 'oce da ustedi :P
    " Saznao sam u koje doba je ovde najlepse. U ono doba godine kad si ti tu.. "

  25. #225
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    a kako kad nema u pustinji :-)

Page 9 of 16 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Povratak na Mjesec i ostala istraživanja vezana za Mjesec
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 43
    Last Post: 29-12-15, 10:40
  2. T: Stan u Podgorici (na mjesec)
    By Uchiha_Grim in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-11, 19:54
  3. Mjesec
    By Mojsije in forum Sve i svašta
    Replies: 21
    Last Post: 10-02-11, 21:08
  4. Mars kao Mjesec
    By makach in forum Nauka generalno
    Replies: 5
    Last Post: 26-06-09, 15:01
  5. eo nekih mjesec dana
    By Mungos in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 03-08-04, 09:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •